Krvavý Valentýn

• USA My Bloody Valentine (více)

Vinou Toma Hanningera, nezkušeného horníka, bylo v šachtě zavaleno a následně zemřelo pět lidí. Jediný, kdo tuto událost přežil, je Harry Warden, který se od této katastrofy nachází v komatu. Ale pozor! Je to právě on, kdo volá po odplatě! Přesně rok po tragédii, na den svatého Valentýna, ožije a brutálně zavraždí krumpáčem dvacetdva lidí. Nyní, deset let poté, se Tom Hanninger vrací zpět do rodného města. Stále ho ale pronásleduje černá můra a možná se ozývá i svědomí... Rád by se s tím vším vyrovnal a proto vyhledá svou bývalou přítelkyni Sarah, která je nyní provdána za jeho nejlepšího kamaráda Axela, šerifa města. Právě této noci se ale náhle začne vynořovat cosi z temné minulosti... Volné pokračování hororu z roku 1981. (oficiální text distributora)

El_Rabbit

Dlouho jsem se na to těšil a nakonec přišlo docela zklamání. Scénáristi svou práci docela odflákli, bylo to zbytečně dlouhý na tenhle druh filmu a celkově to nebylo příliš zábavný. Možná kdybych to viděl ve 3D, tak mám lepší zážitek, ale stejně si to nezaslouží vyšší hodnoceni. ()

Kejf.

Bohuzel 3D efekt nemel az takovy efekt, jak se asi puvodne zamyslelo...Ve 99% scen to nemelo vubec zadny efekt. Pribeh byl taky takovej divnej. Kazdopadne nejakych par scen stalo za to i bez toho 3D. ()

mira007

Na jednu stranu klasicky hloupý krvavý vyvražďovací horor, na druhou stranu zábavný a zapamatovatelný - záporák v hornické masce s krumpáčem, akce dole v dole a Betsy Rue na parkovišti s kamioňákem Frankem, kterého si zahrál sám scénárista. ()

Nightbreed

No bola to celkom zábava keď pri tom človek vypne mozog. Dávam 4 hviezdičky pretože to bol môj prvý 3D film ale keby som to videl hocijako ináč tak dám o 3 menej. ()

zdenur

Průměrný děj se zajímavým rozuzlením. Viděno v klasické verzi, vidět to ve 3D tak by šlo hodnocení určitě nahoru. ()

jerenymo

Nehorázná vyjebávka....jasný béčko, který se má povýšit nad ostatní jen tím že je ve 3D....tak to ani náhodou....sic sem to neviděl ve 3D,ale možná sem za to rád páč děj hrůza a na to abych v kině čekal na pár 3D leknutí...to ani náhodou. Děs běs ()

majo_svk

Bez 3D to neodporúčam pozerať. Napriek tomu, že nadupaných 3D efektov je len minimum, sú na nezaplatenie. Bez 3D je to len podpriemerný horor s podpriemernými hereckými výkonmi. No je omnoho viac horších hororov, na ktoré sa nedá ani pozrieť. ()

Jožin

Horor,ktorý ma milo prekvapil svojou škálou nápadov vraždenia! Začiatok sa príjemne rozbehol, podobne ako v Piatok trinásteho, čo u mňa vyvolalo pocit napätia ! Pekne zvládnuté brutálne scénky s 3D efektami, ktoré pochváli určite veľa ľudí ! No najviac ma na filme prekvapil finálny zvrat, ktorý sa týkal vraždiacej osoby !!! ()

Pitrsss

No co, nakonec 3 hvězdy a čau bambíno. Na to, že je tenhle film z roku 2009 a na to, že se řadí do kategorie HOROR, je to pořád ještě lehký, velmi lehký, nadprůměr. Jako úspěch považuji už to, že jsem v půlce filmu (nebo již dřív) nezmáčkl *stop* tak, jak se tomu děje u většiny novodobých rádoby lekaček. Vydržel jsem do konce a ani to moc nebolelo. Pravdou je, že jestli jsem se lekl dvakrát, tak je to moc a mráz mi po zádech taky zrovna neběhal (psáno v červnu). Ale scénáristům se podařilo schovat osobnost krumpáče-milujícího vraha pěkně až na konec, takže jsem si počkal. Samozřejmě - co si budeme nalhávat, tenhle film asi těžko vstoupí do dějin kinematografie nápaditým příběhem nebo snad logikou (tou už vůbec), ale "look" vraha, skrytého špinavým hornickým "skafandrem", nápaditá práce krumpáčem a ta nahatá blondýna ten film drží stále ještě na hranici "koukatelnosti"...55% ()

Skarface

Pamatuju si že sem na tom byl v kině a viděl jsem jak normální verzi tak i v kině ve 3D a musím říct parádní zažitek fakt povedený ! Klasika na mě moc dojem neudělala ! Takže abych upřesnil ! Klasika 3 Hvězdy ! Verze 3D - 4 hvězdy ()

Ondrej120

Ale tak jo, nebylo to vůbec špatné, čekal jsem opravdu něco o hooodně horšího. Autoři mě celou dobu mátli s tím kdo je vrahem a i když jsem tak nějak tušil kdo to bude, tak to bylo všechno fajně udělané aby zůstalo napětí až do konce. Za to jsem rád, film mi utekl, příjemně jsem se bavil a i ty vraždy byly celkem fajn a po dlouhé době film kde jsem spíše fandil vrahovi (možná díky oblíbenému herci v jeho roli). ()

^Rain^

Boze, jen nedelejte tu chybu, jako ja a nedivejte se na to vickrat, protoze na filmu neni opravdu nic zajimaveho a uz u druhe projekce (kdy vas uz krumpac nebere a vsimate si dialogu, loginosti a jinych veci) budete trpet. ()

Jumbox

Ocenuji prvni normalni film pro dospele ve 3D. Pribeh nepokulhava, herecke vykony prumerne. Ale o krumpaci se vam bude zdat. Nebyt trojrozmernosti, davam 3*. ()

Mania

Prvních shruba pět minut vypadalo docela nadějně. Pak však film začal dost pokulhávat. 3D efekty rozhodně nebyly na místech, kde bych je u hororu očekávala. Ale co se divím, vždyť tohle si snad ani titul horor nezaslouží. Na konci není ani žádný překvapivý zvrat. Možná chvilku uvažujete o tom, jestli jste se třeba nespletli a vrahem není někdo jiný. Nebo třeba jestli tam není nějaká třetí záhadná postava, která by mimochodem film aspoň trochu povznesla z nudné šedi. Na konci musíte, aspoň pokud jste na filmu v kině, přečkat zbytečně zdlouhavé titulky, než se vrah ještě naposledy rádoby nečekaně objeví na scéně. Nebýt 3D efektů, kdy bylo přeci jen trochu zajímavé koukat do ústí hlavně, nebo sledovat jiné vylétávající předměty, tak bych snad i dala hodnocení nejnižší. ()

rgrohol

Tento film jsem viděl den po Friday the 13th a připadalo mi, jako bych se spletl a koukal dvakrát na stejný film. Opět je vše předvídatelné, napětí žádné. Jediná výhoda oproti Pátku třináctého je ta, že My Bloody Valentine je v kinech ve 3D a okamžiky, kdy po vás letí utržená čelist si budete pamatovat hodně dlouho... ()

Gastovski

Další hloupý a úplně zbytečný "horor". Atmosféra prachbídná a vrah, který zasekne krumpáč každému do hlavy za chvíli začne nudit nebo dokonce uspávat jako mě. Kdy už tyto filmy přestanou točit? ()

Mallyyy

Klasická vyvražďovka, která u mě má zlatý střed. Neobvyklý vraždicí nastroj v podobě krumpáče (zajimavé) už se těším až se bude zabijet lžičkou. Herecky mě nikdo nezaujal. ()

Dara07

Jako parodie by to bylo místy i docela vtipné, v každém případě seděla jsem u toho jako přibitá, měla jsem otevřenou pusu a nevěřila jsem, jak někdo vůbec mohl vyprodukovat tak neuvěřitelně debilní slátaninu. Až mi někdy bude smutno, určitě vyhledám tento film. Fakt. ()

Raimi a horory pro celou rodinu

01.09.2009

Horší než náckové...

Horší než náckové...

02.01.2009

...jsou pekelné mocnosti. Přesvědčí se o tom spojenecké komando, které se během 2. světové války vydá na záchrannou misi (možná najít nějakého Ryana), avšak nechtěně otevře bránu do Pekla a místo… (více)