Fixa

To se nedá! Já prostě nevydržel. Vypadá to stejně, ale není to stejný - je to blbější. Speciální jednotka o čtyřech členech se chová hrozně amatérsky. Jejich šéf je idiot a furt křičí něco jako: ,,co se tu kurva děje?" Místo toho aby chladně jednal. No dobře, tak bububu Zombie a poprvý to beru, ale lidé ze speciální jednotky a jsou pořád posraní ? Už to viděli a teď můžou střílet, ne? Pro ně by to měla být hračka. Mají výstroj a zbraně. Oproti tomu má zombie hovno a ještě je varuje svým uáááááááááá ! No možná se chlapci vzchopili, ale já už to neviděl, protože jsem se na to nevydržel dívat déle a vypnul to. Hodnotit teda nebudu, aby to bylo fér... ()

Virtus

Po prvním díle opravdu veliké zklamání. Atmosféru nejistoty vystířdalo nesmyslné náboženské blábolení, paniku zmatených obyčejných lidí neustálé (ale opravdu neustálé) nadávání každého člověka v záběru, které mi lezlo na nervy už po prvních minutách. Postupy policejní jednotky působily věrohodně asi jako Cobra 11. Kdyby mě jednička tak mile nepřekvaplia, tak bych to v žádném případě nedokoukal. Bohužel další naprosto zpackané pokračování... ()

dentalux

Na pokracovanie kultoveho hororu REC v podobe Rec 2 som sa tešil ako Robinson Crusoe na Piatka. A Rec 2 nesklamala. Zas som par dni mal nepokojne sny, vsade som videl demonov a ze vraj aj na frajerku som sa kukal tak zvlastne....:-) Ale teraz vazne, ako rapuje brat Rytmus de la Tutti v jednej pesnicke: "My ideme na maximum" tak v tomto pokračovaní sa napojíme plynule na Rec a zazijeme maximum vzrusenia presne ako pri behani pred bykmi v severospanielskej Pamplone. Pani Spanieli - hlboky respekt pred Vami, este by to chcelo Rec 3 a som spokojny:-)! ()

luukaas

Bohužel Rec 2 z mého pohledu je jedním velkým zklamáním a to mohla, být docela slušná jízda ve stylu Blair Witch, residen Evil, Doom a to vše s krvežíznivými zombie. Výsledný produkt je takový, že zásahová jednotka připomíná skupinku holek, která má problém zabít pavouka na WC.Budiž...Děj ze začátku nabízí docela slušnou zápletku, ale nenechte se zmást....! Po nějaké době zjistíte, že se jedná o jakési náboženské vymýtání ďábla v novém a vlastně nikdo neví co to vlastně je? Jsou něco jako lidi posedlé zlem, ale budí stejné příznaky jako zombie? Sám nevím....jsou věci, které nechápou snad ani producenti. ()

Petunie odpad!

Roztřesená kamera prostě horor nedělá...fakt ne :) Při jedničce jsem se nakonci i lekala a bála, ale u dvojky teda vpbc. Zafungovala v prvním díle nakažený dítě? Tak jich tam foukneme aspoň 5, a něco z náboženství, aby to mělo šťávu a hlavně dost hysterickej ženskejch (mimochodem, za ten dabing měl dostat někdo asi i přes ruce :) ) a taky trochu scifi a červe z hvězdný brány a juchů, máme tady druhej díl :) Celkově to na mě spíš působilo, jako když sleduju, jak si někdo hraje na playstationu. ()

Aselhaz

Nebylo to zlé, ale mělo to dost zásadních vad. Když už se rozhodli pro natáčení z kamer zásahového týmu, mohli se více pověnovat tomu, jak vlastně taková zásahovka postupuje. Některé věci byli více než k smíchu. Ale celkově za dokonalé propojení s prvním dílem 60% ()

Trinactka

Souhlasím s kolegou pode mnou.... Film skvělý, ačkoliv jsem ještě neviděla zombies smíchané s exorcismem; celkem vydařené pokračování.... No ale posledních 5-10 minut byl totální blábol.... Proboha... ()

AdamRaphael

Dějově přímo navazuje na svého předchůdce a my opět sledujeme strašidelné minuty z jednoho zamořeného domu. Oproti minulému dílu vsadil štáb, taky kvůli většímu rozpočtu, na větší dávku akce a prohloubil dějové vysvětlení zombie epidemie. Mezi jasná plus musím zařadit o dva řádky výše zmíněný děj. V posledních minutách jedničky začíná náš příběh a do domu vchází speciální komando, jehož úkolem je ochránit tajemného člověka, který má posbírat důkazy a hlavně: „Toč to všechno“. Z tajemného maníka se brzy vyklube kněz a z nemocných agresivních lidí se rázem stávají loutky ovládané děsivou holkou z podkroví, kterou posedl démon. To filmu dodává notnou dávku tajemna a razantně přitvrzuje na strachu, který vyvolává (dokud to byl zombík, kterého když jste vzali přes hlavu kladivem, nechal vás, bylo to oukej. Ale teď jsou to loutky samotného ďábla … to už taková sranda není, co?). Další plusové body a procenta nahoru dávám za změnu z hororových lekaček na ďábelskou akci, kterou svými samopaly zvláštní jednotka vyvolá. I tak, ale postupně všichni umírají a vy fandíte víc a víc a je vám to víc a víc k ničemu, protože překvapivý konec odepíše všechny „hrdiny“ a na plné čáře vyhraje mocnost Pekla. Minusové body na druhou stranu, stejně jako u jedničky, dávám za nedodělané detaily a kiksy nejrůznější povahy. Například opravdu nechápu, proč si komando na takové místo vezme jenom jeden zásobník … Na závěr horor opět doporučím, o něco víc než jedničku. Vsadit na hlubší děj a víc akce se vyplatilo a vytvořili skvělou hororovou podívanou! ()

Rayers odpad!

Zajímavá zombie variace. Ale jsem si docela jistej, že i když je na kameře zapnutej noční režim a infra přísvit, ostatní klidně můžou používat baterky (dokud nebudou svítit přímo do kamery), takže za tenhle totální kiks tři hvězdy dolů! A nad "speciální jednotkou" se snad ani rozplývat nebudu. Neumí mířit, neumí pořádně obsluhovat zbraně, taktický průzkum jim nic neříká, výcvik asi prochlastali, velí jim kněz, nesou s sebou jen pár nábojů, no ale hlavně že jeden z nich furt žmoulá kameru a nikdy s ničím nepomůže. Navíc si všichni ucvrknou do kalhot hned při první věci, který nerozuměj. A ta kráva, co omylem zastřelila velitele hasičů, proboha, proč jste jí někdo tu berettu nesebral, už od prvního pohledu bylo jasný, že je s ní stejně nebezpečná jako ty zombies! Tu jednu jedinou hvězdičku jsem dal za pěknou reportérku potažmo Satana, nebo co to bylo, ale později jsem musel dát odpad. ()

Charlie519

Výborně doplňuje konec 1. dílu a zachovává stejně vysokou úroveň. Série REC se mi opravdu líbí a nebál bych se ji označit jako jednu z nejlepších tohoto žánru. ()

DapaCz

Skvele pokracovani prvniho dilu. Myslim si, ze takto kvalitnich snimku je malo a verim, ze i treti dil prekvapi tak, jako tento. ()

noggy

Oproti jedničce velké zklamání. Až na posledních pár minut nic nového, nekonečné dialogy, předvídatelné béčkové akce.. Celou dobu jsem čekala v čem to bude jiné a nové než první díl, leč nedočkala jsem se. 80% filmu jsem se opravdu nudila. Aspoň že to natáčení vlastní kamerou nebylo tak urputně autentické jak minule. ()

hujerita

Jednotka bola skvelá, a keď som sa dostal k dvojke, hovorím si čože nového tu bude? A sánka my padla dole, pre mňa lepšia dvojka ako jednotka a to som myslel že nebudú mať o čom točiť, ale opak bol pravdou.Dávno som sa tak dobre nepobavil, ako na tomto filme. Vidno že kvalitný horor ešte nezomrel. ()

JerryPilsen

Nechápu to,ale bylo to snad lepší než jednotka.V podstatě žádné dějové chyby-pokud se tedy u těchto filmů dá hovořit o logice.Roztřesená handy kamera perfektně umocńuje strach z temných míst.Trochu jsem nepochopil scény s noktovizorem,ale to byla jediná vada na kráse. ()

panter666

Hmm, jednička super. Nedivím se, že to američani zatím nepřetočili. Co mě na tomhle filmu vadilo asi úplně nejvíc.... Posednutí ďáblem! Jednička se rozhodně netvářila, jako křesťanský horor a rozhodně tam zombie (démoni) neběhali po stropech a zdáli se být i celkem zlikvidovatelní. Do totálně nepřístupného domu se dostane parta dětí atd. Dvě hvězdy za to, že se na to dalo i přes všechny absurdity, jakž takž koukat. ()

Mana

Snímky REC a Rec2 se od sebe liší pouze datem výroby. Pokračování je zde nástavbou a jen určit, který snímek má lepší konec.**** ()

hajner

Výborné takmer ako jednotka a skvelo ju doplňuje. Zabával som sa takmer dokonale len som bol trošku sklamaný pretože som si myslel, že jednotka sa točí okolo zombie. Ale o to to bolo lepšie, pretože sa to dostalo do úplne inej roviny. ()

baronGrga

REC podruhé o pár hodin později v témže činžovním domě v docela jiném kabátě. Zombíky posedl belzebub, takže místo kurtování stačí zamávat růžencovým paralyzérem, sympaticky povědomí sousedé se někam vytratili a místo nich se po točitých schodištích prohání nudně homogenní zásahová jednotka v čele s univerzálně replikujícím knězem. Přídavkem jsou tu nějaké děti, které se do domu přes veškerá opatření záhadně dostanou, což je v závěru vlastně ještě záhadnější, vzhledem k jejich nulovému přínosu do děje. A pak je tu to věčné vysvětlování, které si nezadá s mičurinskými roubky a falešnou logikou maskuje očividné nesmysly. Přesto všechno to je pořád v některých momentech docela nervák, proto úplně neshazuji a dávám 60%. ()