kratajirka odpad!

Aneb "když nemáte limetku, tak tam dejte citron a když nemáte citron, tak nedávejte nic." Tenhle pořad ukázal jediné: schopnost TV Novy nasadit do vysílání ožralého neumětela. :) ()

Binkys odpad!

Jak může s tímhle do televize???!!! I když pokud by se jeho pořad vysílal jako komedie, měl by šanci na úspěch, protože u některých dílů mi smíchy tekly slzy z očí. ()

mishulkaa

Jirka Babica je takovy moje guilty pleasure. Dela mi perverzni radost poustet si jeho porady pri vareni dobryho, cerstvyho a kvalitniho jidla a sledovat u toho jak Jirka seka cibuli najemno (tedy na kousky 1x1 cm), vari bretanskou omacku ("V Bretanii totiz nic jinyho nejedi") nebo vyrabi fotbalovy balon (to je asi nejvetsi lol ze vsech jeho pocinu). Na Youtube se vyskuje takovy typicky prurez jeho tvorbou, doporucuji na rozjeti domaci party nebo jen tak vecer k dobremu jidlu a vinu na podporeni konverzace. Ono zase abych mistru nekrivdila - nepochybuju o tom, ze tak jako on vari polovina ceskych hospodynek. Problem je v tom, ze tyhle panimamy s tim nelezou do televize a nedavaji tim ostatnim najevo, ze takhle varit je vlastne v poradku. Neni. Je to diletanstvi a hnus. Kucharske porady by nas mely inspirovat a podnecovat k tomu, varit lepe, kvalitneji a chutneji. Jirkuv porad rika, ze varit s minimem usili je normalni a ze vsechno se da zapict v troube s eidamem ("Smetana tomu doda jemnost a syr chut"). A v tom vidim nejvetsi problem tohoto poradu. ()

kwazar

Jedna hvězdička, jen za to, že se u toho člověk sem tam pobaví...Např. věčné urážení "plešouna", nebo hlášky mistra rétora. Osobně bych zde uvedené recepty radši nezkoušel. ()