Babicovy dobroty (TV pořad)

Reality-TV / Rodinný

Česko, 2008, 30 min

Zuzana Fialová
  • Spiker01

kvalitka...10%(15.10.2013)

• TheMaker

:::::::::::::::: Pořád a pořád dokola. Kdy už vymyslí nějakou zábavnější kuchařku ?? Originálnější ? Třeba i vtipnou. Šlo by i zábavnou ??? ::::::::::::::::(20.1.2009)

• AngelAngie

Mám slabost asi pro všechny pořady, ve kterých se vaří .. holt to jídlo ..(24.11.2008)

• MMR

Tuhle nedávno jsem narazil na tento vtip: Kauza s posypovou solí v Polsku byla konečně rozřešena - za všechno může nový pořad o vaření s názvem "Babitzovy kurwa dzobróty" kde známý český kuchař řekl:"...a na závěr osolíme. Když nemáme mořskou sůl, dáme kuchyňskou. Když nemáme kuchyňskou, bohatě stačí posypová... => Řekl bych, že to dost vystihuje.(11.3.2012)

• Tsunami_X

Proč mi nikdo neřekl, že se Bohuš vrátil, má zase peníze, volí sociální demokracii a inzerenti Novy z něj šílí?(2.3.2009)

• - Jiří Babica je fanouškem pražské Sparty. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - O Jiřím Babicovi složila píseň "Jirka Babica" skupina Težkej Pokondr. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Jiří Babica se kromě výuky vaření pro široké veřejnosti věnuje též prodeji lyží. (Zdroj: ČSFD.cz)