poster

Babicovy dobroty (TV pořad)

Reality-TV / Rodinný

Česko, 2008, 30 min

Režie:

Zuzana Fialová
 • Paldini
  ****

  Na tomto všem mě nejvíce baví ta hysterie dobře přiživovaná tiskem, zejména časopisem REFLEX, a to kolik lidí papouškuje, co si někde přečetlo. Jinak jíst se dá bez sebemenší újmy podle mě všechno, co Babica připraví, a na některých pokrmech se dá i pochutnat.(11.1.2009)

 • Mahalik
  odpad!

  Jelikož chodím na hotelovku, je mi z pseudokuchaře Jirky Babici fakt do breku. "Vařím jednoduše a z ingrediencí, které jsou u nás běžně dostupné..". Ale jdi, Jiříčku. To i kdyby ses rozhodl vyzvracet do kastrolu, tak výsledný dojem bude chutnat lépe, než ty tvoje výmysli... Zdraví kuchaři z Lázní!(23.5.2009)

 • Zeck
  odpad!

  Tahle sračka nemá úroveň, hodnotit jí z hlediska gastronomického nemohu, ačkoliv všude od renomovaných kuchařů slyším, že Babica není schopen udělat ani krupicovou kaši bez toho, aby neporušil alespoň deset zásad vaření. Babica je zkrátka nula, uměle dosazen přes pochybné výběrové řízení na pořad o vaření, kam se dostal výhradně díky svému ksichtu, zjevně přitažlivému pro ženy ve středním věku a výš, které díky jeho kecům, přestanou myslet co vaří a jen budou čumět a postupně vlhnout při pohledu na jeho vymačkávání citrónů. Babicovo vaření je zcela perverzní a nedá se sledovat déle, než pět minut. Když si k tomu přizve ještě nějáké vesnické mařeny, které celé žhavé "národu" říkají, jak se má uvařit jejich recept a že jen ony vědí co je správné, je mi z toho k zblití. Babica pochopitelně odkýve každou píčovinu, kterou "hosté" pronesou, protože sám nemá sebemenší kuchařské znalosti. Babicovy blivnoty se hrdě zařazují mezi Ordinaci, Ulici, Pojišťhovnu a další tunu sraček, vyprodukovaných Novou, na které polovina národa čumí s otevřenou hubou, jak na dar z nebes. Neumím si představit, že by do ČR měly proniknou zámořské televize, český Pepa a Mařena by deset let nevyšli z baráku... 5% 08.04. 2010(8.4.2010)

 • Jamal
  odpad!

  Hehe občas jsem se zasmál nad trapností "dobrot"....(7.1.2010)

 • Beckett51
  ***

  " Zásadní surovinou do oříškového dortu jsou oříšky. A pokud nemáte oříšky, můžete tam dát mandle a pokud nemáte ani ty, nedávejte tam nic."(24.10.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace