poster

Babicovy dobroty (TV pořad)

Reality-TV / Rodinný

Česko, 2008, 30 min

Režie:

Zuzana Fialová
 • J*A*S*M
  odpad!

  I zjevil se Satanáš a pravil: Uvařím vám nějaké své dobroty...(17.4.2009)

 • MikeCool
  odpad!

  TV-pořad (Reality show). | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 10% (odpad!) |(22.10.2013)

 • MaedhRos
  **

  "Začneme samozřejmě tím, že si zapálíme pánev," aneb jedno z mých největších televizních guilty pleasures. Gastrožumpa to sice je, ale Jirkova "postmoderní jakože kuchyně" v kombinaci s jeho verbální i manuální neohrabaností jsou tak nějak zhovadile zábavné. A že vařit se podle toho ne vždy dá? Na to sere pes, já se učím vařit od táty - a z babiččiny kuchařky...;-p(26.12.2011)

 • Ded@M@tes
  *

  Spíš by se to mělo jmenovat "Babiččiny dobroty" ( jenom sranda ). Tento kuchař mne prostě nezaujal, asi je to z důvodu velké konkurence ostatních pořadů na jiných stanicích. Čeho je moc, toho je moc. Jiří Babica působí někdy, že ani do deseti neumí napočítat. / Viděné epizody cca *12.dílů / ( Hodnocení: 1/10 )(18.11.2009)

 • cheyene
  *

  "Já vám teďka ukážu, jak se dělá omáčka z citrónu. Kdybyste neměli citrón, tak tam dejte limetu, kdybyste neměli ani limetu, tak tam nedávejte nic. Dáte si tam trošku cibule, pro ty, co nevědí, jak vypadá cibule, tak můžou použít sójovou omáčku. Todle je máslo, dávejte tam to z mlíka, kdybyste tam dávali to z oleje, tak to nebude fungovat. Když jsme to dělali v Petersberghoffu, tak tam na to stála fronta!" Babica určitě umí vařit chutná jídla, ale je mi krajně nesympatický a pořad tak nezachrání ani koncepce pořadu - vaříme i když nemáme suroviny uvedené v receptu aneb všechno jde nahradit. Dát odpad by asi nebylo ale fér.(7.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace