Michael Myers při převozu do márnice po autonehodě pohřebního auta ožije a po roce, kdy se skrývá v polích coby bezdomovec, se na Halloween opět vrací do ospalé venkovské díry, Haddonfieldu, kde kdysi žil se svou rodinou, než ji jako desetileté dítě vyvraždil. Michael je nutkán představou své psychopatické matky a svého dětského já k tomu, aby našel svou sestru Laurie, zabil ji, a tak ji přivedl ke své podivné rodince, zřejmě do pekla. Michael tedy vyrazí do městečka a cestou vraždí každého, kdo mu přijde pod ruku. Myersovi však nestačí své oběti zabít, on je musí utlouct, ubodat, rozmlátit na kaši, a tak dále. Postupně se Myers dostává blíž a blíž ke své sestře, která zatím díky nenažranému a hloupému psychiatrovi Loomisovi  a jeho knize zjišťuje, že je příbuznou největšího psychopatického vraha v dějinách USA. Nakonec Myers Laurie unese opět do jejich starého domu, když ji předtím zase zmasakruje její kamarádky... (TV Prima)

AdamesWWE

[2/10] Dosť, dosť zle. Po svižnej predchádzajúcej časti z roku 2007 mal režisér Rob Zombie pomerne veľký potenciál na vytvorenie dostatočne dobrého pokračovania, to sa bohužiaľ nestalo. Miesto toho natočil slabý horor, ktorý je zbytočne natahovaný a prepchanými nezaujímavými, nudnými scénami ako napr. scény v baroch kde hrajú kapely, alebo vtedy, ked mala hlavná ženská protagonistka vidiny atd. Ani tie vraždy nestoja za zmienky, otrasní teenegerskí herci to kazia ešte viac a to neskutočne prehnané vrieskanie mi dosť liezlo na nervy. Škoda, dalo sa to pozrieť, ale nikdy viac. ()

colapso

Celou dobu jsem uvažoval o odpadu,nakonec dávám z úcty jednu hvězdičku.Michael Myers je po Jasonovi moje nejoblíbenější horrorová postava,ale to co z ní udělal R.Zombie je odporné.První neodpustitelná věc je absence základního hudebního motivu(zazní až v závěrečných titulcích),druhá věc jsou ubohé snové pasáže a třetí je to že Michael je zde trošku jako poutník a to je opravdu kreč.Pravověrný fanda tedy nemůže jinak než hodnotit maximalně *,pokud hodnotí víc nemůže se nazývat fanouškem,je to rouhání. P.S. Robe vrať se k muzice tam snad (doufám) nemůžeš nic podělat. ()

MulaNula odpad!

Pardon, ale to bylo příšerné. Pokud opomenu, že herecký výkon byl založený na řvaní " Fuck you" tak by se to ještě dalo, ale aby byl Mike schopný teleportace či schování za dvakrát tenčí strom...Originální sérii mám rád a ty nelogičnosti tam sedí, tady to je pouhopouhá kopie o několik tříd níž. Rob Zombie tady šlápl vedle ()

Harapes

Rob Zombie restartoval prvním dílem ságu o Michaelu Myersovi super filmem na plné otáčky a tak se dalo očekávat pokračování..ale jak to tak bývá,i přes veškerou snahu navodit to super psychologické ladění z prvního dílu se nepovedlo a film místamy dost nudí.Ano,je to něco jiného,než na co je klasický filmový fanda hororů zvyklý,ale někde se stala chyba a škoda ,že přišla s druhým dílem.Scénárista a režie se snaží,ale divák se nudí,i když styl zabíjení pěkně přitvrdil...na úkor kvality filmu. ()

venom14

..................................A já se na tenhle díl tolik těšil.Místo celkem obstojného prvního dílu jsem dostal nějakou břečku se slabým příběhem.Celé to navíc působilo velmi zmateně a navíc nemám rád zpomalené záběry v hororech plus to, že Michael viděl svou mrtvou matku a sebe mi už vůbec nesedlo.A k tomu je ve filmu asi 80% vražd úplně zbytečných,jenom pro pár brutálních záběrů. ()

Prochy38

No, už to není ono. První díl byl pecka, tohle hodně slabý odvar... Už to nemělo žádnou myšlenku. M. Myers měl zůstat mrtvý.... ()

Sigmius

Ale Robe to snad ne! Vím, že Míša Myersů je klasika..ale to žes zprznil první díl by ti mělo stačit... Podle mne by se tyhle kultovní filmy měly nechat spát a ne do nich šťouchat klacíkem a tím v nich nadělat ještě větší bordel... Už po několika prvních minutách jsem chtěl aby na mě Myers vylez z monitoru a vybodal mi oči, protože jsem chytal nerva. To že vyměnili pár herců by šlo..ale to, že oživily asi dvě tři postavy které byly jednoznačně mrtvé...ale noták...navíc to bylo zbytečně moc brutální, takže jsem dostával hlad z toho (ač syrového) masa odřezávaného z těl obětí. Děsivá atmosféra? Ano nějaká tam byla...lekačky? To už by bylo přehnané...prostě další zbyečný snímek... ()

Oňďo

No tak jednotke to nesiaha ani po členky , úplne ju potopilo. Veď stačí sa pozrieť na ten scenár s ktorím si veru veľa práce nedali. Skoro každé tretie slovo je tam FUCK .. atď ... No jedným slovom KATASTROFA ()

Mírouš

Cože? Míša Majerů coby fousatej poustevník se sotůrkem přes rameno? Cože? Z pomáhajícího psychiatra se stal nafoukanej vatař? Cože? Duch maminky s platinovými vlasy? Slabší. Jednička dobrá, tohle ne...Pár scén gut, jinak nic mnoho. ()

El_Rabbit

Tak jak jsem byl nadšen z nového pojetí prvního dílu, u dvojky tomu bylo právě naopak. Takhle jsem se u hororu nenudil od remaku Pátku 13. Neuvěřitelně pomalý rozjezd,jen samé nadávající a ječící postavy (a to i v době, než se začne vraždit). K Michaelovi jsem si absolutně nevybudoval jako k postavě vztah, byla to jen podivná loutka, která první půlku fimu jen chodila po polích, neměl jsem z něj pocit nějakého tajemna a ztělesněného zla jako v původní sérii nebo ještě v prvním novém díle, byl to pro mě jen další vyšinutej vrah,jakých jsou slashery přeplněné. A nakonec mi taky dost vadilo, že z Loomise udělali totálního ču**ka a snad většího zm**a, než byl sám Michael a to ani nemluvím o tom, že jsem McDowellovi tu roli absolutně nevěřil, byla to strašně nepřirozená postavička. ()

ottis

Stejně jako u všech Zombieho filmu jsem se i tentokrát skvěle bavil.Jeho filmy mne prostě berou,o násilí a vulgarity zde nouze není.Když byl na scéně Michael chvilema sem ani nedutal,hlavní antihrdina to rubal hlava nehlava a věřte mi,že občas to bylo hodně vostrý,atmosféra nebyla tak vydařená jako v jedničce,přesto to mělo něco do sebe.Snové výjevy Michaelovy matky mi nevadily spíš naopak.Zombieho serii mám raději než tu původní a nechápu zdejší nízké hodnocení.Každopádně už se nemůžu dočkat Robova dalšího snímku. ()

Zeke001

Michael Mayers je jedna z mých nejoblíbenějších filmových postav, a když jsem viděl všechny předchozí díly Halloweenu, tak jsem si říkal, že tohle bude určitě nářez. Omyl! Nechápu co to Rob Zombie vytvořil: nějaký duch s bílým koněm, který ho doprovází po jeho cestě za sestřičkou. Prvních 20 minut v nemocnici bylo skvělých, ale potom ........ ( je lepší se nevyjadřovat ) . Nechápu jak to mohl tak zkazit, když Halloween ( 2007 ) se mu tak povedl. Dávám 2* a to možná dávám ještě moc. PS: Halloween 2007 byl asi nejlepší z celé serie ()

Modráček odpad!

Prvnímu dílu nechyběla atmosféra a pořádná dávka napětí, ale tohle pokračování nemělo hlavu ani patu. Nenarazila jsem v průběhu filmu na jediný moment, který by mne přinutil nedat tomu odpad. Jak se říká, kde nic není, ani kuře nehrabe. Tohle se prostě nepovedlo. Tečka. ()

mazadlo

To vypadá jako by Rob Zombie nejen nečetl svůj první díl ale ani ho nenatočil. Naprosto jsem enpochopil ten maglajz který se na mé obrazovce proháněl...a jediné co jsem obdivoval byla ta brutalita která je Zombiemu vlastní. Ale zatraceně ..tohel je schizofrenní až moc Robe..uber. ()

aLPaC

Tento díl mě zklamal. Přibilo ještě víc brutality a krve, nelíbí se mi Dr. Loomis, který se snaží vydělat a ani děj. Horší tři. Otázka zní: Co čekat od trojky? Odpověď: Nechtěl bych se mýlit, ale když vidím jméno Patrick Lussier a jeho dosavadní tvorbu, jsem docela skeptický. ()

lukasd

Je to celkem pěkně natočené - atmosférické a s působivými gore scénami. Jen scénář je poněkud slabší. 55% ()

kamigava

Velké zklamání. Jednička od Zombieho měla alespoň nějaké to napětí, kdežto dvojka je jen tupá vyvražďovačka. Sice způsoby zabíjení vypadají reálně, ale nejsou moc originální. Robovi nejspíš došel dech, že musel šáhnout po svojí ženě Sheri Moon coby matku Myerse, která pohání jeho hněv. Přišlo mi to totálně mimo realitu. To už Halloween 5 s telepatií je více uvěřitelný a dokonce i zábavnější. Co se týče hlavního herce, wrestlera Tylera Manea, ten je opravdu více než dobrým adeptem na roli masového vraha. Škoda jen, že nebyl naplno využit jeho potenciál. Malcolm McDowell mi opravdu rychle dokázal znechutit dosud sympatickou postavu Dr. Loomise. Nic proti tomuto herci, ale měl si spíš zahrát také roli nějakého šílence, protože je nám známo, jak excelentní výkon předvedl v sadistickém dramatu Mechanický pomeranč, kde na mě zapůsobil opravdu vyšinutě. No nic. Snad třetí díl napraví škody a ukáže nám starý dobrý Carpenterův Halloween. Jinak ta jedna hvězda je za nápaditý konec. ()

jerenymo

Robe Robe Robe.....tohle se upravdu nepovedlo ani trochu. Film o tom jak maminka tahá Mike po krajinách a městama a přitom mu říká kde koho má zabít je fakt ubohý. To se týká i vražd a blbýho střihu. Vraždy poznáte bud podle toho že napadený přestane řvát nebo že něco někde křupne, pže není nic vidět jen jak bodá někam nožem. Nuda Robe zlepšit se..... ()

Illy

Vesmír filmů Roba Zombieho mě baví, ovšem tady šlápnul vedle, hlavně tou jakousi mystickou linkou která mi přišla hooodně trapná. 45% ()

Rob Zombie a mimozemský sliz

Rob Zombie a mimozemský sliz

31.08.2009

Jeho Halloweenu 2 se sice o víkendu nedařilo podle očekávání (hororoví fanoušci dali přednost Nezvratnému osudu 4 ve 3-D), ale 17 milionů je solidní start a film se nakonec určitě zaplatí. A tak si… (více)