Seattlem otřásá série záhadných vražd a Belle znovu hrozí nebezpečí od záludné upírky, jež stále touží ji zabít. Uprostřed toho všeho se navíc musí rozhodnout, čemu dá přednost: lásce k Edwardovi, nebo přátelství s Jacobem. Edward je upír, Jacob vlkodlak. Jsou jako led a oheň. Společnou mají jen vzájemnou nesmiřitelnou nenávist. A ještě jedno rozhodnutí musí Bella učinit: má zvolit život, či smrt? Ale co pro ni znamená život a co je smrt? (oficiální text distributora)

dantiiik

Když jsem dodíval první díl tak jsem si Twilight zařadil mezi béčkové slaďárny s příměsí (příměs.. bože, ta škola mě vážně ničí:D), nyní po dokoukáni třetího dílu jsem rozhořčen. Kdo mě vlastně donutil strávit další dvě hodiny pozorováním nerozhodné holky, která by už dávno měla vědět co chce. Akce v celém filmu je asi jako ovčáckých psů na krokodýlí farmě (nevím jak jinak to přirovnat;)) a thrillerovými prvky se pro změnu také šetrilo. Pokud jste upíro-maniak a toto je poslední film, který Vám chybí shlédnout, tak nemáte na výběr. Všem ostatním lidem, kteří se rádi bojí bych radši doporučil můj oblíbený les, s trochou štestí si takovéto dvě hodiny užijete mnohem více než já. ()

new4nomaly

Na film pro holky, to je více než krásný. Je neuvěřitelný, jak se dá romantickej příběh, jak od Daniely Steel, vpašovat do akčního filmu, kterej twighlight určitě z pulky je. Fakt nechápu Bez prominutí debili, který dali tomuhle filmu odpad! Tak ať mi ukáže takovej debil jak by jak brilantně by to natočil on. Takže kluci neleňte a vyrašte se svojí holkou do kina na tenhle skvělej film. ()

Leyla

Rozhodně nejlepší díl ságy, dokonce jen s jediným wtf momentem (Im hotter than you...wtf?!:D). Přesto ale postrádá jakési kouzlo prvního dílu...a Jacoba bych vymazala z povrchu zemského, jak postavu tak herce...to je dřevo... ()

esmoke odpad!

Tak tohle jsem měl za tres, že jsem zlobil, už raději nebudu. Při sledování jsem zjistil, že vůbec netuším o čem byly předchozí díly :D. Clekově nový kousek to tedy je hrůza a děs běs a nadevší tou hrůzou ční strašlivý výkon Kristen Stewart, neustálé klopení očí a umatlávání si vlasů za ucho, jsou asi jediné emoce co dokáže a tak to omílá dokola, hrůza... a ta scénka ve stanu, jsem měl co dělat abych poznal, že "hraje" zimu :-O. Děsivé dialogy a hloupá zápletka jsou už jen třešničkou na dortu. P.S. Raději hrůzy typy Vampires Suck, ale nejraději vůbec nic z toho. ()

jjjerry

Tahle sága podle mě jde z kopce. Jen místo akční/ romatnický/horor/thriller bych založil novou kategorii = emo. A neříkejte že ne, účesy, barva do které je to laděné, dyt se tam sama pořeže, jizvy kamaráda na rukou... Hlavní hrdinka je velká mrcha co ze sebe dělá hroznou chudinku, sama neví co chce, ale je ji uplně jedno co ostatní. Jestli cílová skupina této ságy jsou mladý holky tak mně je to líto... snad si nebudou chtít hrát taky na chudinky ve skutečnym životě PS: v jedný scéně mně přišel Taylor Lautner někomu hrozně podobnej - ten usměv, (pak mně to došlo)- dyť cení stejně blbě zuby jako Marek Eben za mlada :-D ()

oSiSko odpad!

málo filmom dávam ako hodnotenie odpad, lebo väčšinou si premyslím, čo idem pozerať, ale po tom ako som videl oba predošlé diely Twilightu, som si chcel pozrieť aj tretí aj keď predošlé dva ma rozhodne ničím neočarili. Prvý sa dal ako tak pozerať, druhý bol nudný, ale tento tretí diel, to je urážka filmu ako umenia. Katastrofálna nuda, hrozné herecké výkony. Od začiatku až dokonca odpad, odpad a ešte raz odpad. ()

bulawaio

Tato celá série by se měla jednoduše zakázat! Učinil jsem obrovský objev, a to, že Bella je vlastně extrémně perverzní a zvrhlá ( prozatím se jí to daří maskovat pod vizáží nevinné EMOdívky). Její choutky jsou doslova nekrofilního rázu. A pokud se to brzy nezatrhne, tak přijde doba, kdy mladé holky budou hledat svou životní lásku v márnici. Na druhou stranu má Bella velmi ráda také zvířátka. Za to by jí Marta určitě pochválila, jen kdyby to tu naší Bellu tak nerajcovalo. Nevím toho moc o zákonech Spojených států amerických, nicméně by se měl brzy přidat dodatek, že vzít si upíra je trestné. Protože provádět s ním soulož není pro dnešní generaci jak se tak zdá vůbec amorální. Zdá se vám tento komentář debilní? Ano, on opravdu je.... Ale má mysl se nachází v takovém rozpoložení, že by to nespravilo ani litr rumu. Závěrečné zhodnocení dosavadní série. 1. díl - kroutil jsem hlavou. 2. díl - ožral jsem se. 3. díl -konečně jsem se naplno smál a za to já tu jednu hvězdičku prostě dám ()

FEAR99

Prakticky nejlepší díl série. To však po prvním velmi (pod)průměrném a druhém dost mizerném filmu není kdovíjaký zázrak. Jednoznačnou výhrou třetího dílu se tudíž stává David Slade. Sice nedovedu pochopit, proč zrovna někdo takový se upsal této sérii. Tak jako tak, tento člověk tahá z dané látky maximum. Párkrát mu podlomí nohy scénář, dialogy a vlastně všechny scény, kde se vyskytuje Bella a Edward a řeší ptákoviny ("stanu se upírkou-nestanu se upírkou"). Jak ale přijde řeč na něco jiného, nebo se přejde rovnou do akce, Slade je doma. Proti němu však zas a znovu hraje fakt, že vše je až moc digitální (vlci především, ale na to už si člověk tak nějak z minulého dílu zvykl). Bohužel jsem si nezvykl, že je to stejně jak minulé díly moc dlouhé. Holt dvě hodiny jsou dvě hodiny a připočtu-li fakt, že se v celém filmu zase (pokolikáté už říkám tohle slovo?) skoro nic neodehraje a nestane, je to špatně. To nemění nic na tom, že je to docela dobře koukatelné a narozdíl od "Nového měsíce" už se neobjevují WTF okamžiky. Nebo možná objevují, ale nejsou zdaleka tak na očích jako ve zmíněné dvojce. 60% ()

HakuSaku

Nuda a zase len nuda... Človek pri tomto filmu môže odskočiť na záchod a kúpiť čerstvú dennú tlač a aj bez zastavenia filmu o nič podstatné nepríde... Totálny gýčovitý pubertálny humus... Ak by niet krásnej Kirsten a celkom slušnom soundtracku tak ani pol hviezdičky si to nezaslúži, ale budem milosrdný a z lútosti dávam tú jednu ( * ).. :) ()

Naiki

Poprve sem mel komu fandit a nenutilo me to porad se smat silenostem jakych byla plna dvojka. Prvni Twilight, na ktery se da docela koukat. Prvni dil zacal jak docela zajimava pohadka a skoncil jako spatny vtip. Tragicka dvojka u nekterych jedincu dosahla az k projevum fyzickeho odporu, a svete div se, prave proto trojka nemohla byt ani horsi :) A neni. Koukatelna sranda. Kdyz pretocite (nastesti uz hodne zredukovane) Bellyny super-o-nicem monology a par tech nejvice WTF! scen, vyjde z toho prumernej popcorn, co celkem svizne utika a dokonce se da i nekterym postavam fandit (ve dvojce normalni divak musel vsechny uz po pul hodine k smrti nenavidet). Postavy maji konecne vice prostoru, Alici to opet super slusi a ani ty vlci uz nejsou takovy vidlaci. "Filmari" se od posledne taky neco malo naucili, herci nabiflovali o dve tri grimasy vic a hned je to znat a aspon trochu stravitelnejsi. 50 % ()

djcremo

S každou ďalšou časťou s tejto ságy to ide len k horšiemu, čo je škoda, ale zasa sa len potvrdilo, že kniha je oveľa lepšia ako film. ()

veverysiak

No čo už na to povedať, pozitívom je fakt, že klesajúca tendencia tejto podarenej série sa zastavila, ba mierne pozdvihla, možno je to tými pár bitkami, možno troškou historických reálií zo života napudrovaných a opálených, okrem toho ďalšie kamióny vatového obalu pre umraučaných emošov a súťaže o najstupídnejšie dialógy a strúhanie najpniakovejších ksichtíkov, takže 25%. ()

glaedrr

Kdyby se tam nemluvilo, kdyby nebyl David Slade spoután předlohou a kdyby nebyla Bella taková kráva, mohla to být slušná řežba. Závěrečné bitce se nedá nic vytknout, stejně jako ostatním akčním scénám, jenže ty tvoří jen asi deset procent z filmu. Ve zbytku se řeší asi to samé, co v předešlých dvou filmech a bohužel je to stále stejně hloupé. ()

Ssova

Nemůžu hodnotit jinak, než pěti, protože je to moje srdeční záležitost, ale jsem ochotná uznat, že laťka u prvního dílu byla nastavená opravdu hodně vysoko... Nechápu, proč prostě nejde svěřit čtyřdílnou ságu jedné režisérce, která se navíc osvědčila... Takhle si to každý točí po svém a původní nit, která prochází celým dějem je značně narušená. Jinak jsem byla samozřejmě spokojená... Děj se dřžel předlohy, herecké obsazení nezklamalo ani v původních ani v nových postavách... Doufám, že poslední dvojdíl už nikdo nezmrví...byla by to škoda... Jen malá poznámka k těm, kteří se mylně domnívají, že režisér si snad dělá ze spousty scén srandu... No, nedělá... Ony ty dialogy takhle opravdu vypadají a už v samotné předloze se ta nadsázka objevuje... I v knize vypadá soupeření hlavních postav jako kohoutí zápolení... Jenže... Tenhle film opravdu ocení jen milovníci najivní romantiky. Takhle byly knihy napsané a tak je to i natočené. Pokud snad film nepůsobí věrohodně, je to chyba režiséra a ne předlohy nebo herců. První díl směšně nepůsobil. Tak proč by měly ty ostatní? Jak jsem napsala na začátku, kdyby tu nestřídali režiséry jako ponožky, třeba by to vypadalo jinak. Ale já ze svého nadšení nepolevím ani do třetice! ()

Kirik

Prozatím nejlepší díl série. Konečně nějaká akce a zamotání dějové linie. První dva díly nastály za moc, ale pokud je vezmeme jenom jako jakousi "přípravu" tak se to dá ještě strávit (i když s velkým bhřichabolem). Pokus se i nadále bude kvalita zlepšovat mohly by další díly za něco stát. ()

dadule777

Od počátku byla kniha lepší a to jsem nejdříve viděla film. Jednotlivé díly se táhnou jak žvýkačka na botě, jsou zde nudné pasáže, herci na ho… Musím ale uznat, že s každým dílem je zpracování lepší a lepší a 3. díl zatím vede. *SPOILER ALERT* Těším se na tu hororovou scénu těhotenství a porodu v dalším díle, protože v knize z toho běhal mráz po zádech. Snad nás režie nezklame…každý díl jiný režisér…čímpak to? ()

MrLinhy

Tento film je určen pro lidi ve věku 13-20let. Myslím si kdyby ho hodnotila tato generace tak by se hodnocení pohybovalo okolo 90 % .....(romantika, akce, napětí, emoce, výprava) ()

Režisér pro Padesát odstínů šedé?

Režisér pro Padesát odstínů šedé?

13.05.2013

Kdo natočí finále Twilight ságy?

Kdo natočí finále Twilight ságy?

17.03.2010

Už angažováním Davida Sladea pro Zatmění studio Summit Entertainment překvapilo. Pro zastánce masakrování upírů sekerami a sněžnými frézami bude zřejmě bolestivé dívat se na selanky v malebných… (více)

Stmívání 3 ještě před Stmíváním 2

Stmívání 3 ještě před Stmíváním 2