Spencer (Ashton Kutcher) je takový normální, tajný, nájemný zabiják, který pracuje pro vládu. Jen (Katherine Heigl) je krásná počítačová expertka a právě se vzpamatovává z bolestného rozchodu. Akční komedie, která neodolatelným způsobem potvrzuje známé pravidlo, že protiklady se přitahují. V tomto případě ale přitahují ještě mnohem víc, například další nájemné zabijáky. Mladý pár bude muset vyměnit pohodlí novomanželského života za nabitou zbraň a dobrou mušku. (oficiální text distributora)

teutates

"Zlý sen" aj tak by sa to dalo nazvať... trápna napodobenina, ťažko to nazvať oddychovka, pretože je to tak hlúpe, predvídateľné a nemá to ani trošku originality, však "Troška"? Herci out, príbeh out, proste celé je to v pi.. 2/10 aaa, doslova stráta času. ()

predators

Ježiši, o co tady vlastně šlo? O vraždu bývalého tajného agenta? A co ty řeči kolem? Komedie a romantika? Kde že! A taky se vám zdála Katherine Heigl starší? Tedy, naprostá zbytečnost, ve které se sotva něco přihodí, občas se někdo popere, taky se trochu střílí a kradou auta...a náš drahocenný čas především. 20% ()

Eawy

No náhodou, ja som sa celkovo dobre zabavila.Katherine krásna ako vždy, Ashton prekvapivo príjemný Tom Selleck a Catherine O Hara ako čerešnička na torte(alebo skôr dve). Myslím, že je to jeden z tých príjemných filmov, pri ktorých nemusíme rozmýšľať. Zabávame sa na nezmyselnosti celého príbehu. Podla mňa na spestrenie dňa veľmi dobrá komédia. Dala by som tesný nadpriemer asi 60% ()

nash.

Akční komedie, která od akčního přejde k romantické komedii, aby se v druhé půli zvrhla v téměř absurdní přesto zábavnou frašku, kde nikdo není tím, za koho se vydával nebo kým se zdál být. Dialogy místy bizarní, Kutcher často na zabití, takže se ani nedivím, že mnozí chtěli sejmout jeho nebo scénáristu. Naštěstí to od počátku do konce držela výborná Katherine Heigl a skvělý Tom Selleck. Hlavní díky nim jsem se dobře bavil a až do samého závěru. ()

SeBig

3.. hvězdy když jsem na tom byl vkině tak ze začátku to byla taková nuda že jsme s kámošem málem rozjeli karty. Pak už to trochu přidalo na akci žačla bitka a to už bylo dobrý a pak už se to rozjelo výborný taková šílená akcička to mám rád... ()

dopitak

Při pokusu zjistit, která z letošních letních akčních parodií je lepší, jestli Zatím spolu, zatím živi anebo Vrahouni, došlo k erroru. Vybrat lepší se totiž nepovedlo, obě nestojí za moc. Na adresu Zatím spolu, zatím živi je nutno aspoň uvést, že tam je to parodování explicitnější, a snad proto i nenucenější. ()

iamek odpad!

Trošku úlet a sázka na jistotu ve výdělcích. Docela se divím, že odporné duo Kutcher & Heigl mě udrželi až do konce promítání. Tročku mě Luketic zklamal, že se snažil napodobit pan a paní Smithovi, protože Oko bere nebyl rozhodně špatný film, ale u Vrahounů nemám co chválit. ()

klerik

Prakvapivo funkčná akčná komédia. Scenár by to chcelo prekopať, ale akcie sú fajn, herci dobre vytipovaní. Snaha o PÁN A PANI SMITHOVCI je trošku úsmevná, ale ak sa bavíte na ľahších veciach v štýle DOSTANTE AGENTA SMARTA, mohli by ste sa baviť aj na tomto... ()

Lenny.M

Zbytečně podceňovaná komedie. Celých 93 minut jsem se skvěle bavila, hysteričnost Katherina byla úžasná a Ashton je fakt kus ;) Navíc celý ten nápad s tajným agentem byl docela fajn..Taky nemůžu opomenout skvělou hudbu, kterou si budu broukat snad ještě zítra :)) Klidně bych si to pustila znovu. ()

hammer_head

Prostě komedie pro holky, který jsou v pubertě. Film není nic zvláštního, není to nejlepší komedie, ale není ani tou nejhorší. Prostě průměr, který má pár světlých chvil i dobrých vtipů, kterých je sice pomálu, ale i tak neurazí. ()

Chrustyn

I přes fakt, že film režíroval tvůrce takových filmů jako "Pravá blondýnka" nebo "Příšerná tchýně" jedná se o slušnou variaci na filmy "Mr. and Mrs. Smith" nebo "Pravdivé lži". Luketic sice neumí natočit akční scény, nedá se ani říct, že by byl film nějak výrazně vtipný a na místě Ashtona Kutchera bych si představil nekolik desítek jiných herců ale přesto má film v sobě něco co u mě zafungovalo a způsobilo, že jsem se po celou dobu slušně bavil a jen minimálně nudil. ()

Arsenal83 odpad!

Môj pracovný názov pre Katherine Heigl, teda "pani s charizmou zvonu do hajzla" sa opätovne potvrdil, dokonca boli aj zábery z toho hajzla samotného. Neviem, či táto ženská priťahuje plytké scenáre ako magnet alebo je ona taká plytká. V každom prípade scenár je maximálne hrozný, v podstate celý svet chce zabiť jedného človeka, postupom času tie "odhalenia", že vlastne každý je nájomný vrah vyzneli strašne trápne. Film sa snaží byť akčnou komédiou, ale nezasmial som sa ani raz, hoci som si úporne ťahal kútiky úst rybárskym hákom. Nevadí. Ale musím pochváliť tie biele šaty, čo mala Heigl na prvom rande s Kučeravým, tie boli prekrásne. Nestačili však ani na jednu hviezdu. ()

Yardak

Velká slabota, tahle parodie na špiónské filmy se fakt moc nepovedla. Ani herci to nezachraňují a scénář se dá označit za jednu velkou blbost. Robert Luketic zase prokázal, že s kvalitou jeho filmů je to jako na houpačce! Raději bych doporučil: Zatím spolu, zatím živi (Knight and Day, 2010) nebo Tohle je válka! (This Means War, 2012). A pravdou je, že i snímek Mr. & Mrs. Smith je o dost kvalitnější! Ještě za 2 hvězdy, 45 %. ()

Stanislaus

Typicky americká oddychovka závánějící pořádnou porcí klišé, jež se tvůrci snažili obalit do nového obalu. Pak k tomu stačí přidat otravnou Katherine Heigl a tlupu (ne)zabijáků, kteří mi už ke konci fakt lezli na nervy, a máte Vrahouny. Od filmu jsem naštěstí ani moc nečekal, takže nejsem zklamán. Jedním velkým plusem pro mě byla věčně nalitá Catherine O´Hara. ()

Flego

Chémia medzi predstaviteľmi nefunguje, príbeh absentuje a o nápadoch nemôže byť reči. Zúfalo nudné a sterilné ! ()

honajz

Byly chvíle, kdy jsem se nudil a byly chvíle, kdy byl znát podle mne nízký rozpočet, který stačil tak na dva výbuchy a jeden týden v Nice. Ale má to úžasné dialogy, v něčem to připomíná Night Date, jsou tam některé moc hezké nápady, a vlastně jsem se u toho bavil celou dobu. ()

jonyyy

Bezproblémová oddychovka, jenže ke konci je to strašně hloupé. I tak je celkový dojem pozitivní a to nejen díky kráse Katherine Heigl. 60% ()

Thomick

Kačerku, Kačerku, s tebou asi budu mít problém. Deptals mě jako Evan v Butterfly Effect. Bavils mě jako Kelso. A, no ... bavils mě jako hitman, tim špatnym způsobem tentokrát. Jako, uf, já fakt nevim - brain on při tom vybírání rolí, konečně už! --- Jinak jsou ale Killers v zásadě fungujícim akčňákem s nádechem romantiky a humoru (ten bych zvlášť chválil). Katherine zvládá působit vznešeně a sladce zároveň, sluší ji každej ze 152 nahozenejch účesů a podobně nenáročný filmy docela v klidu odtáhne sama, to moc dobře víme. Z čeho už ale bohužel regulérně bolely oči, byla akce a leteckej pohled na zcela očividně počítačový městečko. To se jako vážně nenašly prachy na jeden blbej záběr z vrtulníku? Ach ten pohodlnej Hollywood ... ()

eraserhead666

Největším průserem filmu je naprosto absurdní zápletka na hranici demence a výraznější absence humoru. Zachraňuje to však docela v pohodě obsazení, obzvláště Catherine O'Hara mě potěšila. 2,5* ()

ARI50

Další akce manželů kde se nejde nudit ale zároveň chybí k dokonalosti trocha nejspíš to bude Katherin. ()

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky