Spencer (Ashton Kutcher) je takový normální, tajný, nájemný zabiják, který pracuje pro vládu. Jen (Katherine Heigl) je krásná počítačová expertka a právě se vzpamatovává z bolestného rozchodu. Akční komedie, která neodolatelným způsobem potvrzuje známé pravidlo, že protiklady se přitahují. V tomto případě ale přitahují ještě mnohem víc, například další nájemné zabijáky. Mladý pár bude muset vyměnit pohodlí novomanželského života za nabitou zbraň a dobrou mušku. (oficiální text distributora)

kaylin

Po dlouhé době jsem se zase podíval na něco, co dávají v televizi a podařilo se mi narazit na film "Vrahouni". Musím říct, že slovo narazil, je docela na místě. Je to taková ta akční komedie, která se snaží být strašně akční, pak chce být zase vtipná, ale po ucházejícím rozjezdu, je to jen pitomá slátanina o tom, jak se zlobivý chlapeček chtěl polepšit, oni se mu do toho začali... šroubovat, ale on se nakonec přece jen mohl polepšit, protože má ženu, která ho miluje a kterou on miluje, navíc tchána, který ho nakonec nezabije. Katherine Heigl zde ukázala, jak neumí hrát, o Ashtonovi už se to vědělo dávno. Prezentuje zde svoje výstavní tělo, což já jako heterosexuální muž příliš neocením. Katherine Heigl zase neukáže skoro nic, na což už jsme si zvykli. Tahle holka, která je pěkná, potřebuje pořádného parťáka, aby ten film stál za něco. V Gerardu Butlerovi ho měla (film "Chceš mě, chci tě" pod stejným režisérem), ale Ashton Kutcher rozhodně dobrou volbou není. Film umírá na tom, že chce být velmi zamotaný, napínavý, ale nakonec je jen blbý. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2012/04/bruce-clint-simon-david-zbouchnuta-v.html ()

lestyna

Děsný, utahaný a nudný film. Než se tam něco stalo, trvalo asi dobrou hodinu a navíc ani potom, to nebyl žádný zázrak. Ashton Kutcher, byl jediný kdo to zachraňoval a vlastně jen kvůli němu jsem dala 1*. Katherine Heigl byla naprosto příšerná, nevím jestli to byla přímo její vina, ale Jen byla nepředstavitelně otravná hysterka, která se nedala poslouchat. Navíc mi fyzicky připomínala Ivetu Bartošovou, což určitě není plus. Celkově tuto podívanou beru jako ztrátu času ! ()

Mikita

Koukatelné, ale nikterak přehnaně zábavné. Ústřední dvojce mi do rolí moc nesedí a upřímně, i zápletka je docela chabá. Najde se tu ale pár zábavných chvilek, které stojí za doporučení, bohužel jich není tolik, abyste měli nutkání si film znovu pustit. 55% je tak odpovídajících. ()

rt12

Toto není žádný Béčkový film, ale kdyby to existovalo tak Géčkový. Hloupá, kýčovitá, tuctová chvílemi až trapná pitomost. K tomu se špatnými hereckými (ne)výkony. ()

Easykk

Panebože, jak mohl někdo rozpočet 75 mega prohýřit v takovéto býkárně, hýkárně a šunťárně to vážně nepochopim. Za takovej rozpočet jsem mohl mít dva Districty - desítku i jedenáctku a ještě by mi pět mega zbylo na nízkorozpočťák o oživlém slizobahně pomalu devastujícím skandinávský poloostrov - přičemž v oněch podmínkách bych natočil takovou trikovou nehoráznost, že by američtí šitmejkři dostali osypky a ukňučeně se krčili pod stolem hanbou. Takhle jsem viděl tak tři povedené fórky a krásnou Katherine....želbohu je mi to málo. Promiň N.i.k.c.o., but I´m still in lesbian with you :)) ()

FilmFan24

Bohužel romantická rovina mezi agentem Kutcherem a blbkou Heigl je vyřešená během půlhodinky a pak už to jde tak nějak z kopce. Oťukávat se ti dva celou stopáž filmu bylo by to bývalo mnohem lepší. Takhle je to docela na zabití tvůrců a nic nemění fakt, že se natáčelo v nádherných lokacích. ()

dawe04

Směšný vrahoun Kutcher zbouchl Katherine "kdysi jsem byla roztomilá, nyní skoro druhá Kate Hudson" Heigl a narodila se tahle snesitelně nenáročná, většinou ale trapná taškařice. ()

TominoLa

Líbila se mi komedie Chceš mě, chci tě a tak jsem čekal od Roberta Luketice a Katherine Heigl podobnou zábavu. Ashton Kutcher patří vcelku mezi mé oblíbené herce (Něco jako láska, Osudový dotek, ...), ale tohle byla KATASTROFA!!! Herecky směšný!!! Nevím čemu jsem se měl smát? Zda tomu jak směšnej zabiják A. Kutcher byl, nebo jaká byla trapka K. Heigl. ()

grogodil

Keď musíte o filme povedať, že jeho najsvetlejšou stránkou bol Ashton Kutcher hrajúci sa na nájomného zabijáka, tak to hovorí za všetko :-) ()

Dexter1

Akčná romantická komédia, ktorá dáva na frak logike tak ako som to už dlho nevidel. Avšak pár vtipných momentov bolo, ale fakt len pár. ()

*Elfík*

Začátek se slibně rozjížděl, vždyť není moc filmů, které začínají sblížením párů a následnou svatbou. Ashtonu Kutcherovi to samozřejmě moc slušelo, v plavkách (ano, děvčata, na začátku je v plavkách) vypadal nádherně, ale Katherine mě přesvědčila, že nic jiného, než slušně zahrát doktorku neumí. Proto doporučuji se podívat na Chirurgy, protože tam to alespoň chvilkami vypadá, že hraje... Jenže v první třetině filmu se začíná více ukazovat vraždící zaměstnání onoho dotyčného manžela, takže z novomanželů bydlících v krásném domě v pohodičce na předměstí se stává rázem něco úplně jiného. A to ,,něco'' je tak nudné a předvídatelné a akční scény jsou tak špatně prostříhané, že už nikdo neví, kam to všichni běží. A jen co se vzpamatujete z těch hrozných akčních scén, přijde neočekávaný zvrat, který by tam měl být, aby se výtvoru dalo říkat film, jenže ten je tak strašně pitomý, takže začnete o celku velice pochybovat a vyčítat si, proč že jste se chtěli dívat na Vrahouny. A když žádné logické odůvodnění nenajdete a vzdáte to, zjistíte, že před vámi běží titulky a vy nevíte, o čem film byl...... Jediné, co mi maličko zlepšilo náladu, byla Catherine O'Hara, která matku ,,jen Jen'' zvádla na jedničku a stejně tak její otec byl výborný v podání Toma Sellecka, kterému jdou nejlépe role zazobaných chlapíků... ()

Skip

Zpočátku to vypadalo, že by to mohla být docela dobrá komedie, ale velmi záhy došel tvůrcům dech, takže se to celé nějak zvrtlo a je z toho hodně zdrcnutý guláš, který zanechá nepříjemnou pachuť v ústech. ()

sssssycak

Průměr. Docela dobře jsem se u filmu bavil, ale závěr je tak strašně moc plný nelogičností, že je až těžké se přes to přenést a nenechat se tolik ovlivnit i v hodnocení zbytku filmu, který má slušnou úroveň. ()

Dubro

Výkon Tóna Káčera sa dá opísať len slovami „mizéria“ a „poď do mňa zboku“, no našťastie sa dá na Katku Heigl žmúriť aj dlhšie ako 93 minút. Sledovanie tejto komédie pripomína žuvanie gumových medvedíkov, sú nezdravé, no dojesť ich musí človek do konca a potom si nadáva do debilov. 50%. ()

buchli

Pořád jsem čekala, kdy se začne něco dít... nebo kdy to začne být alespoň trochu zábavné. Ne, že by to byla úplná nuda... na žehlení to stačilo. ()

berusche

To takhle jednou čekáte 93 minut na konec. Neee, pomoc!!! Kutcher mi rozhodně nepřijde jako typ nájemného vraha. Musím se přiznat, že jsem ho vůbec viděla hrát poprvé a je to málo. Alespoň pro mě to bylo málo. Heigl ale nemůžu upřít, že tahle role jí sedla. Její počáteční image hodné slečny, pak výborné ženušky, se, i když očekávaným, zvratem změní a to se povedlo. Kutcher se nezmění :) Ten tam je, aby to hezky vypadalo. A úplně nejvíc mě dorazilo zjištění, kdo všechno je tam jakože padouch. To na mě bylo trochu přitažené za vlasy, no, trochu hodně. ()

lioncel

a mě se to zrovna tak líbilo ... nepotřebuji si totiž u každého filmu vařit své mozkové závity .. naopak, někdy chci jen tak s úsměvem sledovat například takovouto lehkou oddychovku ... a na víc : nevěřil bych, že to někdy řeknu, ale je už vážně čas .. : I Love You, Katherine Heigl ... ()

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky