Spencer (Ashton Kutcher) je takový normální, tajný, nájemný zabiják, který pracuje pro vládu. Jen (Katherine Heigl) je krásná počítačová expertka a právě se vzpamatovává z bolestného rozchodu. Akční komedie, která neodolatelným způsobem potvrzuje známé pravidlo, že protiklady se přitahují. V tomto případě ale přitahují ještě mnohem víc, například další nájemné zabijáky. Mladý pár bude muset vyměnit pohodlí novomanželského života za nabitou zbraň a dobrou mušku. (oficiální text distributora)

venison

Vlažná komoška s romantickým podtextem.. Obdoba Můj soused zabiják nebo Cizince.. Neurazí, ale.. Jediný velký bonus je konečně poprvé Ashton Kutcher v roli, která mu charakterově sedne :-) Konečně jsem si ho užila :-) Vždy hraje tak nějak schizofrenicky, ale teď naprosto jasná role šitá jemu na míru! Jsem z něj nadšená :-))) ()

Bobik9

Nenadchne, neurazí. Ashton Kutcher je můj oblíbenej na podobné romantické komedie, ale jakmile se do toho přidal ještě tenhle "akční" nádech, tak už to tolik neklapalo. Katherine Heigl je hezká, roztomilá a proto se do toho filmu hodí ještě míň než ashton. Scénář a celkový nápad jsou dost průměrné, akční scény nejsou rpo mě dostatečně akční, vtipů málo, romantiky ještě míň. Pro mě osobně je to lehké zklamání. ()

pytlik... odpad!

Paranoikův splněný sen, neboť on to vždy říkal. Velmi sugestivní film, kolegyně v práci se na mě tak nějak divně podívala a už má otisk podrážky mojí boty na bříšku. Večer strávený s Telkou (část Kolotoče první díl, celé Novoty první díl) a s Novou (tenhle film), a pro člověka přestává být chřipka utrpení, neboť zjistí, že jsou i mnohem horší věci. ()

JohnSmith

Akční komedie,která není moc akční a není ani moc vtipná. Nejvtipnější na tom je, že s Kutchera udělali zabijáka. Tam veškerý humor končí. Heigl je sice pěkná,ale s dvěma hereckými pózami (blbá blondýna a hysterická blondýna) toho moc nepředvede. Kutcher jako zabiják je naprosto mimo mísu,on se na to prostě nehodí. Sranda tedy skoro žádná, sem tam lehké pousmání a pokud jde o akci, tak je točená naprosto bez nápadu, není tam vůbec nic nového, jen samé staré a hodně staré kousky. Luketic není zrovna terno a když už chtěl na romantickou komedii o vrahovi přitáhnout nějakýho chlapa, měl přeobsadit hlavní roli. ()

Pump odpad!

Pane bože, tak strašlivě iritující film, že si nezaslouží ani solidní komentář. Omlouvám se :´( musel jsem to napsat. ()

drake31

Luketic už svojimi predošlými 2 snímkami potešil, ale týmto rozhodne nesklamal. Ashton Kutcher je sympaťák, Katherine Heigl nenormálne hot a pozerať sa na ňu je raj na zemi :) Príbeh síce v istých chvíľach stagnuje, ale dokáže si udržať prijateľné tempo takže film sa dá kľudne vydržať bez zívania. Príjemná nenáročná komédia ktorá zabaví ale nič iné neponúkne ... ()

Angelic-77 odpad!

Spolu s "Hlavně nezávazně" je tohle nejhorší film, který jsem za posledních několik let viděl. Marně se snažím přijít na to, jak někdo mohl takovou nesmyslnou trapnou hloupost natočit a ještě víc mi vrtá hlavou fakt, že na to do kina přišlo tolik lidí. 5% jen za to, že tam hrála Katherine Heigl. ()

Sany33

Plytká komédia a priemerný akčný film aj tak by sa dal nazvať film "The killers". Ani vynikajúce herecké obsadenie nezachránilo utápajúci sa dej a nereálnosť každej druhej situácie. Nebola tam ani jedna dobrá akčná scéna, ani jedna dramatická scéna a ani romantická zápletka nebola nič moc práve naopak, mi pripadala celá love story ako z idúceho rýchlika. Na druhej strane nebolo to ani to najhoršie čo som v danom žánri videl jednoducho to bol zdravý priemer medzi akčnými komédiami. A to je 55%. ()

MNTB

není to špatný jako film na odreagování. Jen se mi zdá, že autoři nevěděli jak ten film ukončit ()

Krosmen

Není to tak hrozné, jak by se na první pohled mohlo zdát, ale je pravda, že když se film pořádně rozjedete asi čekáte něco víc než konec a titulky. Není to tak, že byste se smáli od začátku do konce, ale zase si nebudete rvát vlasy, když budete odcházet z kina případně od DVDčka. Pokud ovšem nečekáte kandidáta na Oskara. Ústřední pár je sympatický akorát poněkud zbytečná mi přišla postava matky, který za celý film moc vět neprohodí a jediné co "hází" jsou různé druhy alkoholu. ()

blackJag

Režisér Luketic zazářil hned svým celovečerním debutem (PRAVÁ BLONDÝNKA byla hitem a slušnou romantikou), pak už to ale bylo jen komediálně průměrné řemeslo (s čestnou a žánrovou výjimkou snímku OKO BERE). V čerstvém světle VRAHOUNŮ se ovšem celá tato práce jeví jako zlatý fond světové kinematografie... S oblíbeným formátem lapálií tajného agenta v nečekaném vztahu s civilist(k)ou přišel letos i tandem Cruise/Diazová a i když je lze bez nadsázky považovat za dávno zasloužilé duo, mladá krev Kutcher/Heiglová jako by ani nedokázala reagovat. Dlouhé, chudé, blbé, skrz na skrz nevtipné a dokonale zbytečné. Řečeno slovy klasika, tato filmová chudina vedle ZATÍM SPOLU, ZATÍM ŽIVÍ (neřku-li spřízněných a nedostižných MR. & MRS. SMITH) ani neležela! 20% ()

Guzo

Být to televizní tvorba, tak by se dalo přimhouřit oko, ale tohle šlo opravdu do kin? Ashton Kutcher se možná hodí do nějaké romantické komedie, ale jak tam začne být něco trochu akčního, jde to s ním (a s celým filmem hlavně včetně režie) z kopce. ()

Elleannie

Oba dva hlavní herce mám moc ráda, ale udělala jsem chybu - dívala jsem se na tenhle film v televizi s dabingem.. Mám raději originální znění, ale nejsem úplně proti dabingu - jelikož však znám hlas Katherine, její dabérka mě hrozně iritovala :D A přestože mám ráda praštěnou Katherine, do téhle role mi až tak nepasovala, možná to bylo scénářem.. Podívala jsem se, bylo to celkem fajn, ale nemám potřebu se někdy podívat znovu. ()

KarKulA

Na dvojci Kutcher - Heigl se sice dobře koukalo, ale to je asi tak všechno. Film má klasický problém - scénář - slaboduchá slátanina bez větší pořádné akce, s naprosto stupidním koncem. 2* za Toma Sellecka, kterého jsem nikdy neměla v lásce, ale od té doby co hraje fotříky ho docela žeru :-D. ()

Autogram

Dalo sa to pozerať skôr ako kulisa, hlavne Katherine upútavala pozornosť, v niektorých scenach až príliš. Prehnane akčné scény boli skôr na škodu. ()

ImNotThere

Neškodná komedie, která nijak neurazí. A jestliže nečekáte bůhvíjaké zázraky, budete se dobře bavit. Ostatně, kdo by od R. Luketica čekal zázraky, je buď naprostý idiot nebo filmový negramot. Ashton malinko zaposiloval, a tak se na něj dobře kouká, avšak raději budu, zůstane-li čistě u průměrných komedií, akčňáky at' nechá ležet ladem, jo...a vlasy pryč z čela! Katherine je nádherná ženská sama o sobě, na můj vkus trošičku moc ječí. Celé se to nese v odlehčenějším duchu Mr. & Mrs. Smith s dost nepovedeným rodinným koncem a roztěkanou kamerou v akčních scénách, sem tam nějaký ten trapný vtípek. Na plné čáře vede Catherine O'Hara, kterou s každým viděným filmem miluji víc a víc. Zkrátka jsem se zasmála, ale DVD už vynechám. ()

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky