Spencer (Ashton Kutcher) je takový normální, tajný, nájemný zabiják, který pracuje pro vládu. Jen (Katherine Heigl) je krásná počítačová expertka a právě se vzpamatovává z bolestného rozchodu. Akční komedie, která neodolatelným způsobem potvrzuje známé pravidlo, že protiklady se přitahují. V tomto případě ale přitahují ještě mnohem víc, například další nájemné zabijáky. Mladý pár bude muset vyměnit pohodlí novomanželského života za nabitou zbraň a dobrou mušku. (oficiální text distributora)

PROCESOR

" Víš jak je ta pistole velká, kam si ji mám jako dát".. Hlavně moc nepřemýšlejte, ale nechte se unášet. Pak se to určitě vyšplhá na průměr i když ten závěr je slabší.. ()

Juto

Tento film je väčšinou ľahký, hlúpy a adrenalínový a myslím si, že dobre plnil svoje plytké ciele. 5/10 ()

c.tucker

Nevím co jsem na tom viděl, ale jednoznačně mě to oslovilo, pointa nic moc, ale neskutečně vtipů, které mě opravdu rozesmáli. Akce nebyla špatná, hlavní duo taky ne a rodiče výborní. Trochu over the top zabijáků (někdy méně znamená více) a opakuji znovu pointa sucks. ()

frings

První půlka mě velmi bavila. Pěkná oddychovka a nechat se unášet. Zbytek jsem musel vypnout mozek úplně a nechat ze sebe dělat debila... ()

Icefist

Tři hvězdy, ale jen tak tak. Nehrát zde moje milovaná Katherine Heigl, asi bych šel na dvě. Ona je totiž jedna z opravdu minima věcí, co mě udržovalo v pozornosti. Vtipných situací je tu jako šafránu a dialogy jsou bohužel ještě míň humorné. Paradoxně tak trochu pověst snímku zachraňuje akce, jež je ovšem zpracovaná opět jen průměrně. Znovu bych si to určitě nepustil. 60 % Oblíbená část- provádění těhotenského testu ()

nineweh

Zajímavé zjištění, že Ashton Kutcher jako akční hrdina není vůbec špatný. Jinak ale film bez pointy, který ani neurazí, ani nenadchne, a za půl hodiny zapomenete, že jste ho viděli... ()

bartias

Atraktivní zápletka, méně atraktivní zvraty a neatraktivní režie. K nadupané akčně-romantické komedii ale i ke střelené dobrodružné romanci s příležitostnými nezapomenutelnými momenty maji Vrahouni hodně nebo spíš šíleně nepředstavitelně daleko. O to hůř, že ten potenciál tam je. Jenže k tomu by byl třeba lepší scénář, jiskřivější herecké duo a ráznější akční scény. ()

otík

Dávám průměrné hodnocení - ale proč také ne? O sympatičnosti Ashtona Kutchera a jeho herectví samozřejmě pomlčím, ale zbytek hereckého ansáblu (hlavně Tom Selleck) to zachraňuje. Škoda kolísavé kvality akčních scén, kdy se občas pohybujeme v oblasti televizního looku, jindy jde o podařené záběry. Vůbec filmařská kvalita je kupodivu sem tam fakt tragická. Prostě rozporuplný film (nepřidal mu ani český ne extra podařený dabing), který u mne osobně převážil na tu lepší bernou misku vah. ()

miguel_111

Celkom pozerateľná akčná komédia, ktorá Vás síce ničím novým nenadchne, ale určite Vás ani ničím neurazí. Určite jedna z tých lepších a na dvojku Ashton Kutcher a Katherine Heigl sa celkom v pohode pozerá. Pre mňa 60% ()

Copacabana

Po vizuálnej stránke pekné, efektné scény plus Ashton, avšak celkovo to na mňa pôsobilo nedomyslene a neodpustiteľná chyba bola - čo vtip - to trapas. ()

Khumbac

Barevná blbůstka, která opravdu urazí jen jemně. Střihy a a jednotlivá návaznost scén, včetně dialogů - VÝMAZ. Možná jsem přehodnotil. ()

SG_ever

Mě romantické komedie nevadí. Společně s akční zápletkou jsem očekával vtipné béčko. Bohužel, po dobu celého snímku jsem se zasmál asi 3x a v té romantické a mluvící části jsem se vysloveně nudil. Ano, představitelka hlavní hrdinky je bezpochyby kočka, Ashton dokáže taky zaujmout, ale k nasycení to bohužel nestačí. Jako slušná jednohubka - proč ne. (50%) ()

st.jim

Ač byla Katherine opět skvělá a i Ashton taky dobrý, tak film byl docela zklamáním. Dějově je to velká s...látanina. Přišlo mi, že po seznámení obou aktérů se objevila otázka......"a teď máme točit jako co?" ..... ()

Sokkk_y

Killers je další zástupce ze snad nejširší kategorie filmů "nepřekvapí / nenaštve". Vcelku poklidná pohodová komedie sice postrádá kvalitní scénář a zajímavý děj, ale to vše alespoň částečně vynahradí pěkné úvodní záběry Azurového pobřeží a krása Katherine Heigl, která zde bohužel nepřevedla nějaký extra výkon. O Ashtonu Kutcherovi se raději ani zmiňovat nebudu.... Naopak sámdomářská Catherine O'Hara zahrála svou roli nádherně. Přestože neměla nějak moc dialogů, její grimasy a sem tam nějaká ta hláška z ní udělaly jakýsi pozitiv celého filmu. Jedna postava však nedokáže vyrovnat zbytek filmu, a tak se u mě killersáci prostříleli jen na dvě hvězdy. ()

ecceHOMMO

V úvodnej polovičke filmu ma postava K.Heigl - Jen nesmierne iritovala svojou povahou, na konci filmu som bol zas sklamaný z celkovej pointy. A teda nič extra ..... ()

KitFisto

Zase ta stejná šablona. Diky, ale radši už né. A to začátek nezačal úplně špatně. Na můj vkus moc zdlouhavé. ()

uiu

Průměrná komedie, která nenabízí nic nového, co bychom už neviděli. Obyčejná uťáplá žena se zamiluje do krásného muže, aniž by tušila, že je veskutečnosti profesionální zabiják. Vezmou se, žijí spolu šťastně, jenže po čase chce někdo jejího manžela zabít a na povrch vyvstává jeho minulost, která před ní byla doteď skryta. Většinu času je to jen promenáda dokonalého svalnatého těla Ashtona Kutchera a poprsí (asi jediné přírodní největší v Hollywoodu) Katherine Heigl. Mě osobně byla hlavní hrdinka hodně nesympatická svým vyšilováním, zvracením a vypadá hodně staře oproti Ashtonovi. Opravdu vtipných situací je ve filmu pomálu, takže to je opravdu film jen pro fanynky Ashtona Kutchera. ()

Pavlínka9

Jestli Vás při sledování filmu ani nezajímá, zdali to hlavní představitelé přežijí či ne, tak je opravdu něco špatně. Tento pocit jsem měla již od začátku filmu a ani u konečných titulek se to nijak nezměnilo. Jediné pozitivum na celém filmu? No samozřejmě že pohled na Ashtona :) :) ()

terunka003

Odlehčené, pohodové, vtipné, akční, krátké × bez hlubší myšlenky. Prostě pohodička pohoda. Hezká ústřední dvojice, šťastný konec a uprostřed trochu střílení, honiček, ječení, kopání, hádky a usmiřování. ..taky bysme mohli uspořádat párty v ulici.. ()

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky