Na střední škole v East Great Falls se další generace studentů pokouší přijít o panictví nebo najít pravou lásku. Rob ve školní knihovně náhodně objeví Bibli lásky, legendární knihu s radami zaručujícími sexuální úspěch, kterou psali v průběhu čtyřiceti let bývalí studenti. O knize řekne Nathanovi a Lubemu a okamžitě se rozhodnou z ní vyzkoušet některé rady. Jenže je vážně poškozena a trojici přátel nezbývá než začít doplňovat vlastními zkušenostmi chybějící kapitoly. Rob se pokusí udělat dojem na Ashley, která ho vmanipuluje do krádeže spodních kalhotek. Velmi lechtivý rozhovor Nathana s Danou v kostele zase vyslechnou z reproduktorů davy farníků. I když všichni tři mladíci prožívají další sexuální dovádění a nespoutanou zábavu, přesto se jim nedaří přijít o panictví. Mají pocit, že něco dělají špatně, a tak se rozhodnou sehnat všechny muže, kteří do Bible přispívali, aby chybějící stránky obnovili. (TV Nova)

Fearoth

Je mi líto, že musím prcičkám dát 1*, ale až na nádheré holky, dobrou muziku a nejhoršího Stiflera všech dob mě nic nezaujalo. Vše se jen opakuje a zahání do větších extrémů... trapnost, nuda, kozy, kozy, kozy! Prcičkám 1,2 a 3 se nic nevyrovná a doufám, že nebudou zkoušet dál rejžovat na (pro mě) dobrém jméně teenagerské komedie. BTW: Animace toho soba byla hrozná :-D ()

kabul

Treba uznať že úroveň po častiach klesá, beta house bol svetlá výnimka. Boli tu aj vtipné aj trapné scény, aj logické, ale nelogické. Ťažko mi je to objektívne hodnotiť, keď je to stavané pre mnadšiu a americkú generáciu, ale keď už som videl všetky predchádzajúce časti, bola to taká povinnosť pretrpieť aj toto. ()

d1x

Nečekal jsem zázraky a taky se neděly. Prostě na původní obsazení žádnej film nedosáhne. Přesto mě několik scén pobavilo (a taky přece jenom na polonahý holky se taky kouká dobře:-) ). ()

kolik27

Nejhorší díl z celé série ... Napodobeniny hlavních postav stojíopravdu za ..... :) a do toho je film jen o biblyy která neni až tak záživná, jak se zdá ... Ale na druhou stranu si myslim, že mládež film ocení ... ()

ratpile

Fekální, 100x viděné "vtipy" ala pojídání spermatu či zvracení, spousta modelek se silikonama, spousta řečí o sexu, absence příběhu, spousta trapných scén atd... to je tradiční výčet atributů American Pie počínaje čtvrtým pokračováním, avšak zde tvůrci přidali nesympatické, místy až odporné herce a co je nejhorší, ani ten Stiffler nebyl pořádnej hláškující frajer. No, hodnota je někde na ůrovni soft porna, bohužel mám pro tyhle teen blbosti občasnou slabost, takže srdce mi nedovolí ohodnotit nemilosrdným odpadem :-) ()

Mire

Ja sa musím priznať že sa mi to celkom páčilo. Asi najlepší diel od fenomenálnej trojky. Taký "návrat ku koreňom". Pár ceciek, traja neschopní lúzeri o zasunutie... mňa to celkom bavilo, aj keď bez debaty sú prvé tri diely nedotknuteľné a kvalitou minimálne rovné nim by museli natočiť pôvodní herci, čo sa asi už nikdy nestane :( Ale tento film má dva obrovské negatíva: 1) nový "Stifler" nemá so Stiflermi z dielov minulých ani prd spoločný a nielenže je neuveriteľne nesympatický a trápny, ale ešte aj debilný a dementný; 2) scéna kde ho ošukal jeleň či los či čo to bolo - to malo pobaviť koho?? Smial sa na tom niekto?? Priznajte sa ;)) Až na tieto dva elementy uchádzajúce... Ale latka prvých troch častí proste nebude pokorená nikdy pokiaľ sa na ne nenaviaže :( ()

MarsVl

Nebylo tak zas tak špatné. Prvním 3 dílům se nevyrovnalo nic, to bez pochyb. Potom 5,6 ještě šla ale tohle prostě bylo o tom aby to nebylo zase o Stifflerovi, což se mi celkem líbilo. Hodně dělané jako 1. Výsledek celkem pozitivní 3*--5.5/10 ()

Cortesz

Další tragické pokračování dnes již kultovních prvních prciček. Ovšem musím uznat, že k původním prcičkám jsou dá se říct nejblížší a nejvernější, i když je to i tak bída. Po herecké stránce zde nemá cenu mluvit, to je katastrofální a Eugene Levy mi leze na nervy. Od odpadu to zachránila jen ta miniaturní věrnost k původním prcičkám. ()

Mr.Roman

Stupídne, ale dostanete to čo očakávate - krásne ženské a primitívny humor. Pre niekoho možno maximum čo od filmu vyžaduje, pre mňa je zasa toto hodnotenie maximom, ktoré som ochotný dať. ()

drim87

Pokud nesrovnávám s první trojkou Prciček, je to docela slušná zábava. Určitě vydarenější než díly Nahá míle a Spolek Beta. ()

kaulinecka2

Co jiného čekat, je to stále to samé, takže ani tento díl není v ničem zajímavý.. Vrací se zpět k proslulé knize, ale že by tím nějak zaujali se mi nezdá. Mohli se jí nějak lépe věnovat - vymyslet to lépe, vtipněji, zajímavěji. Jo, je lze v tomto filmu vidět i pár vtipných scén, ale myslím, že tak pět dílů by možná stačilo. Proto "lepší" průměr - 3* ()

Jihočech odpad!

Aneb, příklad jak totálně zkazit výbornou sérii. Už od čtvrtého dílů jde tato filmová série kvalitou dolů a nyní dopadla na úplné dno. Jen málokdy dávám filmům v hodnocení "odpad", ale tento si snad ani nic jiného nezaslouží. ()

Brano odpad!

Nakopať do zadku všetkých čo sa na tejto hlúposti podieľali! Keby to aspoň nenieslo názov American Pie, pretože tieto pokračovania robia len hanbu skvelej sérii. Za celý film som sa ani raz nezasmial! Plus do toho ešte strašne nesympatický herci. Dejovo to nemá hlavu ani pätu. Vtípky opäť trápne a miestami až odporne. Jedná z top najhorších "komédii" akú som kedy videl. Nemám tu čo pozitívne ohodnotiť. /0%/ ()

titmok

Nechápem ako to môže mať 38% (4.2019) veď to je lepšie než dva predošlé diely. Herecky fajn až na toho trošku podľa mňa monotónneho Stiflera xd ()

White-Man

Déjà Vu. Tak by se dal nazvat pocit, který jsem při sledování tohoto filmu prožíval. Stejná zápletka, stejné scénky, stejné situace, stejné vtípky a humor. Jediné co se změnilo, byli herci. Párkrát jsem se ale pousmál, za což hodnotím film jednou hvězdičkou. ()