Luke je osiřelý streetový tanečník, který se zoufale snaží vyhnout vystěhování z jediného domova: starého skladiště v New Yorku, které je rájem pro mladé tanečníky z celého světa. Tato de facto rodina má taneční skupinu (dance crew), House of Pirates. Aby skupina přežila, musí porazit své dlouholeté rivaly, House of Samurai, v blížící se soutěži World Jam Competition, kde nejlepší týmy z celého světa soupeří o obrovskou finanční odměnu. Luke v různých undergroundových tanečních scénách ve městě hledá nové talenty, které pomůžou Pirátům vyhrát World Jam. Nakonec najde přesně dva tanečníky, které potřebuje: NATALIE, tajemnou streetovou tanečnici a MOOSA, komediálního tanečníka z druhého dílu filmu, který je nyní v prvním ročníku na New York University. Natalie má tajemství, o kterém Luke neví, a které může zničit jejich začínající romanci a vše, co Piráti vybudovali. Piráti dají dohromady úžasnou taneční sestavu, kterou jim ale Samurajové ukradou. Jak se čas krátí, Moose se obrátí na svou starou skupinu MSA o pomoc. Budou Piráti a MSA schopni dát dohromady nové taneční číslo na poslední chvíli? A bude to dost dobré, aby porazili nejlepší streetové tanečníky světa? (oficiální text distributora)

Seti

Sérii Step Up definují dvě základní charakteristiky - solidní taneční kreace a zbytek marnost nad marnost. Třetí díl ve druhém bodě nijak nevybočuje, ovšem tentokrát na mě příliš nezapůsobily ani ty tancovačky, o pokusech o parkour ani nemluvě (druhý díl na tom byl podle mě s choreografií lépe). Musím bohužel konstatovat, že jsme si kvalitativně docela pohoršili. ()

anaxtal

Příběh je tak stupidní, že to ani výborné taneční scény to nezachrání. Kam se poděla krása a jednoduchost Flashdance? Tam se sice o přeberném příběhu mluvit nedá, ale aspoň nemám pocit, že všechny hlavní i vedlejší postavy akorát vypadly ze zvláštní školy. ()

NeosinneR

Dejom a dialógmi sa Step Up chváliť nemôže, ale kvôli tomu sa predsa na takéto filmy nechodí. Tanec a hudba boli úžasné, herci veľmi sympatickí, obzvlášt Moose a Camile. Choreografia neokukaná, nemám moc čo filmu vytnúť. Born from a Boom Box. Tých 5* dávam kvôli tým odpadom, ktorými sa to tu hemží. Doplnenie: už sa nestalo dlho, že by som sa na druhý deň zobudil a fakt si chcel pozreť daný film znova. Dokonca ani Inception. ()

Bety88

Ano vážení přítelé, Step up 3D je velmi naivní a prostoduchý film, kde to chvílemi vypadá, že tanec je jediným pohonem amerického národa a každý správný američan tančí. Ale na druhou stranu, ty tanečmí sekvence jsou prostě skvělé, takže proč ne. Jako přiznivec tanečních soutěží a filmů ráda nadhodnotím. ()

ThomasCrown

Zrejme to bude ako s HMS, každá ďaľšia časť je lepšia ako predošlá. Úprimne, bavil som sa od začiatku do konca, skvelá hudba, tanec, čo stvára Moose v parku alebo na pódiu je neskutočné, určite si Let´s Dance 3 pozriem znova. ()

Mauric

Jedničku ani dvojku jsem neviděl, ale tahle taneční pohádka mixnutá videohrou se spoustou zrychlených záběrů a absolutní rezignací na sebemenší logiku mě docela i chytla. Sice by se mohla tak o třičtvrtěhodinku zkrátit, mohla by fungovat chemie alespoň mezi jednou dvojicí, apod., ale tyto připomínky by se dali vystihnout nejedním přirovnáním o zbytečnosti. Příjemná oddychovka na večer. ()

Xavi6

A pozor dámy a pánové! Máme tu další díl, který totálně ztroskotal a to hlavně jen kvůli tomu, že nic neřeší, jen se zde tancuje o sto šest! Hodně "epických" tanců, málo děje (žádný). ()

Všelicos

Naprosto předvídatelné. Kdyby tam nebyl roztomilý Moose, skvělá choreografie a hudba, tak bych se tomuhle snímku asi vysmála (protože byl vlastně úplně stejný jako ty předchozí). Díky vytyčenému se to ale dalo přežít, dokonce jsem se i pěkně pobavila předpovídáním toho, co všechno se stane. Závist všem, co se umí takhle hýbat! :) ()

lareinna

Dojem z filmu prakticky žiadny. Dej obohraný s jasným predpokladom záveru tejto 3. Tri kvôli tancu, ktorý milujem a ľuďom, ktorý to skvele ovládajú. ()

Oňďo

Začnem asi tým že ako prvé pochválim samotnú choreografiu, pretože to čo tam oni stvárali bolo aj na mňa veľa (v dobrom). A to nehovorím o Finále World Jame. Hudba sa mi hrozne páčila, skvelý soundtrack. No a samotný dej filmu, no Step Up 2 to určite neprekonalo, aspoň u mňa nie ... Všetci dobre vieme že v Step Up ide hlavne o iskrenie dvoch hlavných hrdinov (tanečníkov) a tuna mi to také neprišlo. Ale i tak, ak to neporovnávam, jednoznačne vydarený film. ChyBa Vo FilmE: Zase sa to zopakovalo. Keď aj v dvojke, prečo nie hneď aj v ďalšom pokračovaní :D ... Neviem či ste si to všimli aj vy, ale ak sa pozorne zapozeráte na vystúpenie medzi Pirátmi a Samurajmi tak jeden zo Samurajov, myslím že to bol Julienne tak počas tancovania mal na sebe čierne tielko a medzi tým zase mikinu. Toto sa tam zopakovalo 4 krát po sebe. To ste si museli všimnúť. Iba to som chcel povedať :) ()

Phorbo

Příběh samozřejmě zaostává, o tom není pochyb. Je suchý, nenáročný a obyčejný. Vždyť takvy jak chcete v tanečním filmu udělat scénář. Náročný hold napsat nejde. Kděžto na choreografii je tady kladený obrovský důraz, skvělá /no rozhodne lepší nez v předchozích dílech/ kamera dojem umocňuje a kdybych se na to nedíval dlouho po premiéře na PC na 19° a šel do toho kina tak bych nikdy nelitoval. Byla o parádička kterou si rozhodně pustím ještě někdy jednou.. a to minimálně . A také hlavní pochvala za OST. ()

kikka20

Tento díl byl slušnej a 3D se k tomu opravdu hodilo. Kdo má rád takové filmy, tak tohle si zamiluje, ale každej má jinej názor ;) ()

Blazin

No asi nejlepší díl ze série. I když děj je klišovitý a až stupidní, tak naprostá bomba je tanec a hudba. ()

Wabank.

,,Ze začátku to byla jenom hra, ale pak jsem tě poznala a zamilovala se" kde já jenom tuhle větu slyšel? Jo ahá v každym třetím filmu které jede na zaběhlých technikách jak oslovit publikum s IQ 80. No nic, žádný zázrak to neni, ale odpad! rozhodně taky ne. Choreografie jsou celkem v pohodě a soundtrack s větším spektrem hudebních žánrů taky nenaštve. Když odečtete támto a tuto=vyjde vám z toho průměrnej taneční film 55% ()

Standic1

Pro mě asi nejlepší díl serie... Překvapivě je tu i menší zápletka, což je u filmu tohoto typu docela zázrak:) Taneční scény jsou parádní a návrat Moose z dvojky jsem uvítal. Pokud máte rádi tanec, tak serie Lets dance je asi nejlepší zážitek. ()

Oxymoron

Příběh trapný, beaty hutné. Jakožto dokument o tanci to beru, ale kdo proboha vymyslel tu scénu, kdy si to drsní chlápci rozdají v tanci na veřejných záchodcích??? Kdyby si to tam rozdali bez tance (a rvačku teď opravdu nemyslím), tak to má aspoň trochu šokující nádech. ()

The Rock zverbován do týmu G.I. Joe

The Rock zverbován do týmu G.I. Joe