Calovi Weaverovi se zhroutil život, po pětadvaceti letech klidného manželství mu jeho žena Emily oznámí, že mu byla nevěrná s kolegou a že se chce rozvést. Dolehla na ni krize středního věku a má pocit, že její vztah s Calem uvízl na mrtvém bodě. Sedmnáctiletá Jessica, která příležitostně hlídá Weaverovým dcerku, miluje Cala a naivně doufá, že by ho mohla získat pro sebe. Jessicu zase zbožňuje třináctiletý syn Weaverových, Robbie. Cal je zklamaný, má pocit, že ve svém životě udělal všechno správně. Oženil se s láskou ze střední, založil rodinu, postavil dům, byl věrný a zodpovědný, a přesto mu jeho žena nasadila parohy. Sbalí si věci a odstěhuje se. Musí se vyrovnat s drastickou změnou svého života, ovšem ve světě svobodných si neví rady. Večery tráví v baru, kde se utápí v sebelítosti. Jednoho večera upoutá Cal pozornost Jacoba Palmera, mladého sebevědomého muže, který je přímo přeborníkem v balení žen. Jacob Calovi slíbí, že mu pomůže najít jeho ztracenou hrdost a pod jeho vedením se z něj stane muž, po kterém zatouží každá žena. (TV Nova)

togaf

Stačí přežít první hodinu a pak se rozjede výborná komedie. Ale čekat hodinu, nez se začnete bavit? Není to trochu moc? Je. Ale i tak jde o skvělou zábavu. ()

FilmFan24

Na prvním rande jí koupil zmrzlinu a beznadějně se do ní zamiloval. Na celý život! Ale ona se s ním po téměř 25 letech manželství chce rozvést. Tak tohle je stručně a jasně námět nevšední romantické komedie. Přidejte skvěle hrající herce, kteří si své role náležitě užívají, břitce vtipné dialogy, originálně nečekaný konec a je tady jedna z nejlepších romantických komedií posledních let. No a protože tak nějak jako v první větě mého komentáře to bylo u mě, hodnotím jak hodnotím. P.S. Je fajn, že Ryan Gosling jakožto zaběhlý dramatický herec rolí mnohdy pokřivených charakterů, vzal tuhle roli a dokázal že má i na komedii. ()

runner85

Takto si predstavujem skvelú romantickú komédiu ktorá nebude len plná trápností a suchého humoru! Emma Stone a Ryan Gosling hrali vážne skvelo, a celková zápletka bola milá a úsmevná ... chcem viac takých filmov ! ()

Lucjen

Stretla sa štvorka skvelých hercov a ponúkli mi nadpriemernú komédiu (drámu nenápadne vynechám) a veľmi príjemnú, nenútenú romantiku. Steve Carell naozaj dobrý a Gosling...ten je kapitola (hlavne bez trička) sama o sebe :) Obom párom to veľmi pristane a film radia o triedu vyššie. Len voľba Tipton nebola najšťastnejšia. ()

AffectedFace

První polovina mě ohromně bavila, ta druhá už byl jiný oříšek. Kdyby se to druhou polovinu tak moc netáhlo a bylo by to víceméně furt komedie a ne film o depce, myslím si, že bych to dal i za plný počet. Gosling má na víc, než hrát takhle deprimující role. ()

TominoLa

Moc příjemné pokoukání a skvělé obsazení. Nejlepší je jasně Steve Carell, kterému tyhle role neskutečně sednou. Stejně tak tomu bylo v Dan in Real Life. Kdo má tenhle žánr rád mohu jen doporučit. Bavil jsem se po celou dobu a po třetí zkouknutím musím jít o hvězdu nahoru. ()

sssssycak

Pohodový, příjemný snímek o zhrouceném a napraveném rodinném ideálu se skvělým hereckým obsazením, ale především s něčím navíc, co se nedá ani pořádně popsat v komentáři. Musíte se na film podívat sami a zjistit, jestli v tom to něco navíc najdete i vy sami. A že byl opět přeslazený happy end ve všech možných směrech ? Doprdele, no a proč by vlastně nebyl ?! Kdo by se chtl dívat na film , který má špatný konec ? Já teda ne, mě stačí "špatné konce" v reálném životě, nepotřebuju se na ně koukat i v televizi ! ()

Dont

V žánru romantické komedie jeden z těch povedenějších kousků, kterému hodně pomáhají výborné herecké výkony Julianne Moore, Emmy Stone, Marisy Tomei a Ryana Goslinga. Líbil se mi i Kevin Bacon alias "Lindhegen". Bohužel několik hluchých pasáží a především klasický "americký" konec film sráží o minimálně jednu hvězdu dolů. Ale za některé scény, u kterých jsem se fakt ohromně bavil (zahradní scénka, třídní schůzky, "zvedačka") nejde jít s hodnocením ještě níž. ()

Ignus.cz

Konecne poradna romanticka komedie, narozdil od toho 90% radoby odpadu, ktery znecistuje platna kin a tluce naivity do uz tak zdeziluzovane mladeze. Na pomery zanru pomerne originalni zapletka, prijemne postavy a UVERITELNE zpracovani. ()

Vědma

Linie Ryana Goslinga a Steve Carella a jejich výchova k šarmu byla zábavná a Ryan tady byl úžasný, doopravdy. Ale ta Calova rodinka byla příšerná a za naprosto, ale naprosto odporné projevy na školní oslavě jsem nucena hvězdičku strhnout. To mi vážně vyvolalo fyzickou nevolnost. ()

Skip

Až na pár slabších míst jde o velmi dobrou komedii, u které se sice divák nepopadá smíchy za břicho, ale po zhlédnutí má pocit příjemně stráveného času. ()

kajas

Gosling bez košile? To nemůže dopadnout špatně! Ale teď vážně, Ryan předvedl velice sympatický výkon a bez něj bychom my, diváci, na tuto milou podívanou asi rychle zapomněli. První polovina filmu (alias výuka balení) je opravdu zábavná, variace na "Hříšný tanec" uchvátila mou romantickou duši, ovšem z poslední dvacetiminutovky se mi skoro udělalo špatně, tak byla přeslazená. Slabší 4*. ()

Aleee89

Když je romantická komedie trochu sofistikovaná, jsem ráda. Někdy i nadšená. Na Bláznivou, zatracenou lásku jsem se hodně těšila, možná i to je důvodem, že mě lehce zklamala. Ale opravdu jen lehce. Postavy byly sympatické i díky svým představitelům, konec výborný. Akorát je škoda, že takhle výborný nebyl film po celou dobu. Ne, že by mě nudil, ale spíše pozvolna plynul, než aby mě nenechal vydechnout. ()

Petfruf

Film se sice nevyhnul klasickým klišé, i přesto je však vtipný a příjemný, dobře obsazený (Stone a Gosling vedou) a podkreslený skvělým hudebním doprovodem. Tak kde je chyba? Asi největší bude v tom, že se mi prostě film netrefil do mé aktuální nálady... Mám zrovna období severských filmů a ty mají laťku posazenou o hodne, hodně výš než americká romantická dramata nebo komedie. Nicméně, třeba při dalším shlédnutí bude mít Crazy, Stupid, Love větší úspěch. PS: Steve Carell už by měl přestat hrát chlapíky, co mají problém se vztahy a sexem, myslím, že 40 Year Old Virgin a Dan in Real Life mi bohatě stačili... ()

Petroff

O tom, že... jak... pak... a nakonec... Zůstanu na průměru, Gosling je vcelku dobrej, ale obecnou onanii nad nim prostě nepochopim... Rozesmál mě odkaz na Hříšnej tanec a vcelku slušná byla i scéna "všichni potkají a poznají všechny". ()

Fanucci

Hitch povýšený o jeden level. Příjemná komedie! Moc se mi líbila uvěřitelnost a spontánnost herečky Emmy Stone. Po The Help jde o další film, ve kterém zahrála skvěle. ()

Lauri

Příjemné, milé, vtipné.. což se u dnešních romantických komedií opravdu cení, protože ne každá se může pochlubit takovou kvalitou, jako zrovna Crazy, stupid, love. Sledování jsem si moc užila, na plné čáře si mě získal můj velký favorit Ryan Gosling (další objev, pro kterého mám velkou slabost) a z Emmy Stone se klube nový, nepřehlédnutelný talent. Zakončení už nemělo takové grády a chvilkama film nedokázal udržet mojí pozornost, a proto "pouze" 4 hvězdy ()

Frenegonda

Dve hvezdy za scenu kde se sejdou UUUUPLNE vsichni a dokazou me pobavit. Jinak mi film prijde neuveritelny. Takovy nejak mimo svet... ()

Eldrick

Steve Carell už není 40ti letý nemrdlo, když mu bylo 17, smočil do Julianne Moore! Jenže to byl pro něj první a zároveň poslední zářez na pažbě, jeho starý se ale naopak zachtělo po Slanine! Steve to nevydejchá a skončí v baru, kde si jeho ubožáctví všimne macho man, áno, sám pan velký metrosexuál, Ryan Gosling, který je tady víc sexy než všechny ty vohyzdné protagonistky "něžného" pohlaví dohromady. Ano, zní to teple, ale bohužel je to tak. Gosling Carellovi helpne a naučí ho balit kundy. Bohužel si taky nezapomene (spoiler!) nabalit jeho vlastní šerednou dcééééru. Toť celá zápletka téhle šeherezády. Premisa převzatá z HITCHe, Gosling vládne, holky nekoukatelný a Carell naštěstí méně trapný než obvykle. ()

Will Smith vás obere o všechny prachy

Will Smith vás obere o všechny prachy

21.04.2013

Al Pacino je starý rocker

Al Pacino je starý rocker

27.10.2012

Velmi solidní obsazení napříč různými generacemi nabírá „dramedie“ Imagine, kterou režijně debutuje Dan Fogelman, autor scénáře Bláznivé, zatracené lásky. Název související s Lennonovou písní není… (více)

ČSFD.cz - 30 nejlepších filmů roku 2011

ČSFD.cz - 30 nejlepších filmů roku 2011