PTuranyi

Dobre spracovaný príbeh s dobrou atmosférou a zopár ikonických záberov. Na pohľad už je to akčné B-čko a nie horor. Zamrzí že, votrelec už nie je pomalé plíživé zlo, ale je z neho mrštná opica. Zábery z votrelcovho pohľadu sú však stabilné hoci sa evidentne pohybuje skokmi. Rovnako je čudné, že aj keď sa zjavne pohybuje veľmi rýchlo, nedokáže dobehnúť bežiacich väzňov. 70% ()

Lilith03

Za mě asi nejslabší díl, chtělo by to o dost lepší atmosféru a celkově i tu zápletku. Konec je na druhou stranu vážně dobrý, ale je pravda, že kdyby tam byla lepší atmoška a emoce, tak by byl ještě lepší. Za mě neurazí, ale ani nenadchne. ()

F2003F

Fincherova trojka (osvetlenie!) ma dostala viac než Cameron s jeho dvojko a keby si mám vybrať tak by som ju aj uprednostnil. Návrat (odlišný) k mrazivej atmosfére sa osvedčil hlavne v prvých 30 min. Ani hororová stránka neni na zahodenie, funguje aj napätie či vcítenie sa do postáv aj keď Alien je dokonca len akoby na druhej koľaji. Celkovo idea vykašľať sa na akčnú zábavu a radšej zasadiť dej do mysteriózneho prostredia s tajomným obsahom je mne vždy bližší, spravidla ak hovoríme o tak vynimočnej sérii nesúcej v sebe mnoho neodkrytého. ()

Grimaldi

Třetí Vetřelec je smutným přikládám snahy co nejrychleji natočit pokračování úspěšného filmu bez ohledu na kvalitu scénáře či absenci originálního režisérského pojetí. Nakonec to tvůrcům trvalo podstatně déle než chtěli , ale zato tu máme film, jehož hlavní zvrat poznáte prakticky okamžitě, film, kde budete jen nevěřícně kroutit hlavou nad nelogickým chováním postav a v neposlední řadě film, u kterého s velkou pravděpodobností pochopíte, proč ho jeho režisér David Fincher ze srdce nesnáší. ()

Canniosh

Pro mně nejlepší díl z celé tetralogie. Nápad se zapomenutou vězeňskou kolonií je vskutku geniální a už jen představa, že se Ripleyová vyskytuje mezi vrahy a násilníky, je depresivní až až. A do toho všeho samozřejmě přichází vetřelec, který ukáže všem vrahounům, jak se správně vraždí. Největším okamžikem filmu je ovšem závěrečná scéna se skokem do pece, při které paradoxně musí mrazit ve všech divákových kloubech. Asi se budu opakovat jako u komentářů předešlých dílů, ale tento film je rozhodně hoden toho, abyste jej shlédnuli, a to nejen jednou. ()

Prochy

Výborná depresívna atmosféra. Hviezdička dolu za ALIANa, robeného počítačom. Detaily aliana (tam, kde nebol potrebný PC) najlepšie zo všetkých častí. ()

Stealth2

Pro mě jednoznačně nejlepší díl, klidně snese srovnání s vynikající jedničkou. V mnohém ji i překonává...můj názor ! ()

J.Bourne89

Režisér podal trojku trochu po svém, ale v konečném důsledku mi přišla právě trojka psychologicky poutavější, než jednička. Facehugger tentokráte infikoval psa a vznikl z něj Runner, což je extrémně rychlý typ ALIENA, KTERÝ ZDE UMÍ LÉZT I PO STĚNÁCH. Bohužel bych byl radši, kdyby nebyl kompletně počítačově zpracován. Atmosféra téměř stejně výborná jako v jedničce, ovšem tomu chybí nějaké to kurevské WAU. A tady měl příběh o zabijákovi z vesmíru skončit. TĚŽCE PODCEŇOVANÝ A NEDOCENĚNÝ FILM......... ()

Vzorin

Nesouhlasím s tak nízkým hodnocením zde.Podle mě super film se skvělou atmosférou! Minimálně 4* si zaslouží!!! ()

zekon

Takový jiný, takový divný vetřelec.......prostě Fincher no :) Nudné a utahané, s původním Vetřelcem to moc společné nemá. Naprosto trapné fádní triky animací. Nejhorší Vetřelec ze všech 4. ()

zurivymlok

Výborná atmosféra, výborný film. Tento Vetřelec nijak nezaostává za svými předchůdci. Docela dobře to vystihl Lima. Nechápu, co proti tomu všichni mají. ()

montel

Ripleyová (Sigourney Weaver) přežije nouzové přistání a dostává se tak na planetu, která je přísně střeženým vězením. Očekává, že ji brzy vyzvedne záchranný tým,vše se změní, když začne tušit, že je na palubě Vetřelec. Musí se spojit s vězni a doufat, že ho zneškodní dříve, než je Vetřelec všechny zabije.... Další úspěšné pokračování Vetřelce, který měl ale tímto dílem skončit. 70% ()

Tomulka

Celkem slušný nástupce prvních dvou dílů, ale měl jsem u filmu pocit, že by se zápletka obešla aji bez Vetřelce. Tak nějám mi přišlo, že se mnohem více řeší vztahy mezi vězni, vírou a Ripleyovou. Také návrat k jednomu vetřilci je trošku sklamání. Sice byl dobře udělaný, ale bylo mu smutno :)) ()

jakes

Spinava a temna buducnost je napriek zvyseniu mnozstva postav vdaka Fincherovi v Trojke este vyraznejsia, nez v prvych 2 dieloch. Clovek by cakal, ze to uz ani nieje mozne. Tento krat je predator opat iba jeden, ale to filmu neubera na napati a dovolim si tvrdit, ze tato cast ma najsilnejsie finale z celej serie. A holohlava Sigourney je coolovejsia nez Xander Cage :) ()

Toolshed

Možno úplne nedosahuje atmosférických kvalít predošlých dvoch dielov, inak je na ňom podľa môjho názoru ale pramálo vecí, ktoré by sa dali kritizovať. 4,5 *, čo mi ale nebráni s pomerne pokojným svedomím udeliť rovnaké hodnotenie ako jeho predchodcom. ()

pájap

líbí.moc líbí.p.s. nevíte koho napadlo dát dabing ripleyové janě paulové? to jsem nechápal.the maker...to je jako kdybys řekl,že miluješ sex a nesnášíš ženský.... první dva díly jsou klasa.special edice je super ()

Fincher a zombíci?

Fincher a zombíci?