Luke vezme na plavbu na krásný ostrov staré přátele: Matta, jeho přítelkyni Suzie a Mattovu sestru Kate, bývalou přítelkyni Lukeho. Poslední člen posádky je Warren. Vládne naprostá idylka. Vztah mezi Lukem a Kate opět ožívá. Požádá ji, aby na chvilku podržela kormidlo, a jde do podpalubí. Vtom však obrovský náraz převrátí loď dnem vzhůru. Po delší panice se všichni vynoří na hladinu a vylezou na trup. Přemýšlejí, co budou dělat. Luke navrhne, aby doplavali na ostrov vzdálený několik kilometrů. Obléknou se do neoprenů, jediný Warren se rozhodne zůstat. Bojí se plavat tak daleko, a hlavně v těchto vodách, kde je dost žraloků. Kate se nakonec rozhodne také zůstat. Luke je zklamaný, ale respektuje její přání. Když však Kate vidí, jak se Luke, Matt a Suzie vzdalují, rozhodne se je následovat a plave za nimi. Suzie je velmi vystrašená, ale Matt ji uklidňuje, že to zvládnou. Mezitím osamocený Warern zpozoruje žraloka… (TV Prima)

Megynka

Něco se začne dít až po hodině, člověk by si řekl, že je to docela otrava, ale kupodivu není, nevím jak to, ale nenudila jsem se. ()

Najt

Skvělý mořský survival se zajímavým začátkem a slušným koncem, navíc dobře natočený. Žralok byl hodně realistický a ty záběry na nekonečný oceán nádherné. Ale ať jsou sebekrásnější, být bych tam nechtěl. Nejzajímavější na tom je to, že ta skupina lidí se do takového srabu dostane takovou náhodou. // lepší 3* ()

jafuska

drama jak má být, je pravda, že to mohlo být ještě více dramatičtější, více žraloků, které miluji a obdivuji, nejdřív jsem byla zklamaná, že byl vidět jen šedý žralok útesový, ale když jsem viděla velkého bílého, hned jsem měla větší radost, je pravda, že parta lidí dělala velké chyby ve vodě, nebýt těchto chyb, kterých se dopustily, nebyl by to takový tragický příběh, ale to bych se tady rozepisovala moc odborně, mě se tento film moc líbil, takových filmů můuž klidně více a nenabažím se jich, tak snad se zase někdy dočkám, podobného žánru. Opravdu moc pěkný film., ()

Nessos

Není to špatné, ale na můj vkus trochu natahované a tak trochu předvídatelné. Ne, že by mi to vadilo, takový survival thriller je fajn, ale Krvavá laguna byla pro srovnání o dost lepší. Jo, a ještě něco. Poslední dobou mi začínají ve filmech velmi vadit nepřirozeně uhýkané hysterky. To jen tak na okraj. ()

DJ Kritik

Musím povedať, že už pri krajine vzniku tohto filmu neočakávam kľudné vody. Ale film je to skutočne napínavý a ak sa ma spýtate, či by som si s nimi zaplával, tak nie. Vtiahnutie do deja: **** Akcia: *** Napätie: **** Realita: *** ()

petrik11

Aké jednoduché bojovať so žralokom, stačí sa zomknúť dokruhu a žralok zostáva v šoku, no keď sa niekto odpojí, tak mu beda. A na záver, keď hlavného hrdinu stiahne pri "brehu" dominátor morí, to sa myslí vážne? Nemohli si tí výmyselníci niečo pozrieť na Spektre, kým dali dokopy taký duchaplný scenár. Napokon to plávanie, nemohli by sa inšpirovať športoví plavci? To by strúhali jeden sveťák za druhým. ()

bleskaMeryl odpad!

Nevím co jiného bych o tomto filmu mohla napsat, než že mi přišlo nechutné se dívat hodinu a půl na to, jak žralok zabíjí lidi. Napadá mě přirovnání se starověkou "zábavou" sledovat jak v aréně divá zvěř požírá lidi a sázet se o to, kdo z nich přežije déle. Už na začátku je totiž jasné, že šance na přežití je pro všechny zůčastněné mizivá. Takže "prožíváme" s hrdiny děs a hrůzu která je ochromuje tváří tvář smrti, ale my jsme pěkně v teple a klidu, nejlépe s porcí popcornu na klíně.... Tento cynický druh zábavy ke mě nějak nedochází.... ()

HEED

Průměrný thriller který ničím nepřekvapí, ale taky ani neurazí a tak, na jedno shlédnutí postačí. Čekal jsem více krvelačných scén, kterých jsem se nakonec nedočkal. Nicméně si ty tři hvězdy zaslouží aspoň za tu napínavů atmosféru. ()

warhammer

Tak po dlouhé době konečne pořádnej film se žralokem. Žádná přehnaná labilní zhovadilost, ale snímek podle skutečné události, který se svou atmosférou a stupňujícím se napětím baví diváka od začátku až do konce. Zajímavý komentář: Shadwell ()

Pitryx

No, chápu, že se z několika trosečníků ve vodě nedají uplácat čelist IX nebo Propast a tak nezbude než pokrčit rameny a říct, jo ušlo to, ale je třeba zapomenout a nevracet se. 2011 07268258/8747///201411208259/8747 ()

Midar

V konečmém výsledku až překvapivě dobře natočený filmeček. Pokud teda přežijete trošku klišoidní a patetický rozjezd, čekájí vás skoro až dechberoucí záběry boje se žralokem, po kterých se vám rozhodně do vody chtít nebude. ()

Brano

Slovo "horor" by som vynechal, pretože krvi vo filme veľa nenájdete. Počas celého filmu sa praktický nič nedeje. Pár stroskotancov sa snaží doplávať na najbližšiu pevninu a pritom ich ohrozuje žralok, ktorého za celý film uvidíte len párkrát. Strach "z neznámeho" u mňa žiadne emócie nevyvolal a namiesto toho aby som bol v napätí som sa skôr nudil. Keď už vo filme nie je žiadna akcia, tak aspoň dialógy by mali byť dobré. No scenár bol tiež chabý. Ak mam jedným slovom zhodnotiť tento film, tak je to NUDA. ()

Mamlas odpad!

2 nehezké pipiny a 2 trubci plavou někam z potopené loďky. Moc neplavou, spíš kecají. Logicky to nedopadne dobře. Skoro celý film jsem popřetáčel. Pro nudu a tupost se na to dívat nedalo. (2%) ()

Hyperbolic

Sáhodlouhé záběry na oceán, pocity úpalu a slané vody vám tento film zprostředkuje doma v obýváku. Na to, že byl žralok (nepočítám obrysy v dály a ploutev) vidět asi tak minutu, to bylo mimořádně efektivní. Pro lidi se strachem z oceánu nedoporučuji, musí být šílené být ve vodě s velkým bílým strojem na zabíjení, o to hůř uprostřed oceánu bez lodi, o to hůř když začne noc. Útoky žraloka vypadaly realisticky, to jsem úplně nečekal. Docela by mě zajímalo BTS, jak byly scény natáčeny. Ponaučení je, když se vám toto stane, moc se neupínejte na lidi kolem.. Ani se mi nechce myslet na to, jak dopadl Warren. Inspirováno skutečnou událostí. ()

BadassX

Je to vcelku zdařilý napínák, jen idiotské chování v závěru to kazí. - jasně, že musíme zpět do vody, kdo by nás sežral, když ho necháme odplavat… ()

pivomamrad

Film oplývá výbornými hereckými výkony, skvělou hudbou a kamerou. Při sledování jsem se nenudil - napětí graduje až k závěrečným titulků, trošku jsem zde ale postrádal létající střeva a končetiny (asi jsem ještě nadopovanej 3D piranhou). Varování: nedoporučuji koukat před odjezdem k moři :-) ()