Život Carly (Nichola Burley) připomíná pohádku. Chodí s charismatickým Jayem (Ukweli Roach) a jejich taneční skupina se právě probojovala do finále tanečního mistrovství UK Street Dance Championship. Pohádka ale končí ve chvíli, kdy Jay Carly skupinu opustí a všechny sny o taneční slávě se tak rychle začínají hroutit. Zlomená Carly bojuje ze všech sil, aby skupině i sobě dokázala, že k vítězství je může dovést i ona, nicméně po sérii nepříjemností a osobních porážek, mezi které patří i ztráta zkušebny, začíná o svých vůdčích schopnostech vážně pochybovat. Spása přichází v podobě učitelky baletu Heleny (Charlotte Rampling), která je fascinována schopnostmi a nadšením Carly a celé skupiny a nabídne jim, že mohou trénovat v luxusním studiu baletní akademie. Podmínkou ale je, že budou spolupracovat s jejími baletními tanečníky. Helena doufá, že Carlyino nadšení a vášeň pramenící ze street dance nakazí i její mladé svěřence před konkurzem do prestižního britského Královského baletu.

Na otázku, zda tyto dvě skupiny tanečníků najdou způsob, jak před finále tanečního mistrovství UK Street Dance Championship a před konkurzem do britského Královského baletu začít spolupracovat, odpoví historicky první 3D taneční film, který je inspirujícím a vzrušujícím výletem po britské scéně street dance, a který představí mimo jiné i hvězdy populární televizní soutěže Britain´s Got Talent – George Sampsona a skupiny Flawless a Diversity. (oficiální text distributora)

LencaN

Nevýrazné. Taneční čísla jsou tím jediným, co filmu přilepšuje. Protože jinak.... obsazení slabé (ano, tanečníci šikovní, ale je to i film, takže by měli i hrát, což mi často přišlo jako nějaké školní představení), záběry jaksi prazvláštní, nějak mi vadili čelní pohledy na cokoliv, bylo to strohé, jako by to dělal někdo jako svůj první kameramanský pokus.... příběh je klasické vzpouzení se zajetým kolejím, snaha prosadit se, něco si dokázat a do toho milostná zápletka, která byla dost laciná. Bylo to celé plytké, víc nevím, jak to popsat. ()

albiebennett

"Jsme hustí týpci" ahhhh 90 minut klišé + zneužitá Brahmsova hudba, u filmou jsem louskal arašídy, takže účelu posloužil, ovšem sám o sobe němá nic, co by nabídl 10% za tanec zbytek je nezáživná nuda ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 6/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

Ailly

Ja som bola v tom kine taká naštvaná až sa mi chcelo plakať. Film okrem výborných tanečných kreácií nemá čo ponúknuť a ja som od neho ani nič iné nechcela, len tie tanečné vystúpenia Flawless a Diversity, Georga Sampsona aj baleťákov. Veruže boli výborné a utiahli by pre mňa celý film, keby neboli tak zúfalo príšerne natočené !!! Režisérom mal niekto povedať že netočia talentovú show, kde treba každú štvrtú sekundu preťať zábermi na porotcov, alebo na dav čo robí Ooh a Aww, poprípade na príšernú Nicholu Burley, ktorá je navyše nanič herečka. Okrem toho zábery na jednotlivcov v precíznej kolektívnej choreografii pôsobia nanajvýš rušivo. Kamera a strih pokazili to jediné na čo sa mohlo dať pozerať. Toľká škoda... ()

Hellbilly

Neoriginálne, plné klišé, scenár je vám jasný od začiatku do konca, herecké výkony neprítomné. Ale hej! Má to byť o tanci, či nie? A tanečné výkony sú svetlou stránkou tohto filmu (pri battle v klube som fakt len zíral). Vďaka vysokej úrovni tanečných scén a niektorým 3D vychytávkam to u mňa Streetdance dotiahol na 3*. ()

Diegog4

pokud mám hodnotit příběh tak je to 1/5 když se nad tím člověk zamyslí tak aby na hiphopovém turnaji vyhrál někdo s baletem je trochu nereálné co se taneční stránky týče tak na let´s dance 1 to vskutku nemá 2/5 a co se týče mého os. pohledu tak je to také 2/5 tudíž hodnocení jasné ...ovšem na 1 večer to zabaví slušně a druhý den nebude vědět ani o co že šlo v té soutěži ()

Fracek

Nejsem příznivec tohoto žánru, ale .... chytlo mě to za srdce a bavil jsem se až do konce. S jinými hudebními filmy to nehodlám srovnávat neboť pro cílovou skupinu se domnívám je to fantastiko ... Nevadil mi ani český dabing ani jednoduchý příběh. Všichni herci byli příjemní a koukatelní. Charlotte Ramplingovou beru jako bravisimo bonus. Ty co dávají odpad chápu, ale ...!!! ()

Superpupava

ak vám stačí pozerať sa na pekných ľudí, kt. pekne tancujú a baví vás street dance, vyhrali ste. Ak nemáte k tancu vzťah, bude to pre vás odpad, pretože dej to vlastne nemá a sem-tam scény sú vlastne vykradnuté iné tanečné filmy. Musím však povedať, že od výslednej choreografie som čakala viac. Jedna hviezdička za dobrú hudbu a niektoré namakané čísla, druhá za pekné telá :D ()

gezko

Podobný námet ako Let´s Dance 2: Street Dance. V niečom lepší v niečom horší. Na tradičných predstaviteľov žánru - Let´s Dance 1 a Take The Lead film nemá, ale to je jasné hneď od začiatku. Problémom je, že film je málo inovatívny a že všetko sme už videli. Napr. spojenie dvoch úplne odlišných druhov tanca (pričom jeden z nich bol balet) bolo už vo filme Save the Last Dance 2. Romanca medzi streetdance tanečníkom a profi tanečníkom (len v opačnom garde) bolo v Let´s Dance. A tak by sa dalo pokračovať ďalej. V čom je film dobrý a kde dávam palec hore je, že sme konečne opustili prostredie USA a preniesli sme sa do Veľkej Británie a že vo filme bolo viacej tanca a tanečných choreografií ako sme mohli vidieť v ktoromkoľvek tanečnom filme. Hodnotenie: dobrý priemer (60%). ()

Pavlo

Po 80 minútach utrpenia a klišéovitých scén s nesympatickými hercami som sa dostal ku parádnej finálnej tanečnej zostave. Ďalšia hviezdička je za super OST. ()

T600

Klasická taneční ptákovina. Nějaký lidi chtěj vyhrát pohár v tancování mezitim se do sebe zamilujou dva největší protiklady no a máme tu krásný námět na taneční komedii... 35% ()

Pastelka..

Na začátek se přiznám, že mám velký problém rozpoznávat podle názvu všechny taneční filmy.. Naštěstí tenhle má stejné jméno i v originále ;-) Bohužel jsem ho neviděla v 3D, ale ve 2D už jsem ho shlédla několikrát a vždy se moc těším na tu energii, kterou do toho tanečníci dávají a to street dance a hudba s tím podobná není můj šálek... Přestože dějová linie není nijak složitá, není to na škodu, ta hudba a tanec to skvěle doplní... Kdo má rád taneční filmy, tenhle prostě nemůže vynechat... PS: A to jsem málem zapomněla, jak pěkně se na ty baleťáky kouká ;-) ()

Leela's

Co naplat, byla to sračka. Sračka, kterou nezachránil ani třetí rozměr. Tyhle filmy většinou stojí na postavách, ovšem pokud vám hlavní hrdinka, ač krásná, přijde nesnesitelně nafoukaná a protivná, a její představitelka nepředstavitelně unylá, není už asi co zachraňovat... ()

jaja01k

Příběh je moc, moc špatný. Všichni jsou tak neuvěřitelně správní a čestní, až se z toho člověku dělá špatně. Ale muzika je super a tancují opravdu skvěle. ()

libka.s

Jak již zde bylo řečeno, příběh velmi skřípe, ale ty taneční scény byly perfektní a aspoň já od těchto filmů žádný excelentní příběh nečekám. Film mě na tu hodinu a půl zabavil a nenudila jsem se, což se nestává moc často. 3D posoudit nemohu, viděla jsem v 2D na DVD. ()

Chemik

Další z řady tanečních filmů na naší scéně, který ale vyniká tím, že je v 3D. Spojení streetdance a baletu už zde jednou bylo, ale v takovém větším pojetí ne. Závěrečná scéna mě opravdu nadchla, ikdyž většina fajnšmekrů streetu by řekla něco jiného. Bohužel, nezamlouval se mi moc český dabing. Na film se ale doporučuju podívat všem, co mají rádi hudební filmy tohoto typu. Je jich přece málo a další do sbírky se hodí. ()

fyluta

Videno ve 2D mám rád hudbu, tanec, ... ale ten přiběh bylo neco úděsného, možná poslednich 10minut jsem se nenudil. Znám mnohem víc a LEPŠÍCH "tanečnáků" než tenhle hybrid. ()

bezchli

Poklidný děj, s klasickým námětem tanečních filmů poslední doby. Děj negraduje a ničím zvlášť nevyčnívá z řady. Taneční scény zaujmou. Film mě zaujal, hlavně proto že tento typ filmů mám rád. Ale není to film, který by mě zvedl ze židle. ()