Stephen Meyers (Ryan Gosling) je mladý idealista, který je skvělý v komunikaci s lidmi, je druhým mužem ve vedení prezidentské kampaně guvernéra Mika Morrise. Kromě toho opravdu věří tomu, co dělá.. Uprostřed primárek v Ohiu požádá vedoucí kampaně Morrisova protivníka Meyerse o schůzku a nabídne mu práci. Má pomoct v kampani pro třetího muže, senátora ze severní Karolíny. Do hry vstupuje i mladá praktikantka. Stephen je asi příliš důvěřivý a zákulisní intriky jsou mu cizí. Stane se obětí kariéry, anebo zvítězí ctnost? (JOJ Cinema)

bloodcountes

No tak já myslím, že po shédnutí seriálu Dům z karet už takovéto filmy nutně ztrácejí na atraktivitě, zvláště když jsem u tohoto filmu zvládla ještě mnoho jiných věcí, aniž by mi něco uteklo. Klišé se stážistkama, s přetahováním spin doctorů, vydírání a spolupráce s médii, jojo, tohle jsou prosím pěkně staré hadry, co tvůrci melou a dneska už nikoho nerozsekaj. Nicméně Desplat je jako vždycky velice fajn. ()

woodsman

politicke sracky moc nemusim ale toto bolo fakt dobre kvalitne pribeh zapletka zvraty celkom rychlovka vyborne herecne obsadenie skoda toho konca neukazali ci nepovedal pravdu alebo ako to mohlo skoncit ()

Mikino00

No teda, tohle jsem nečekal. Dobrá vyzrálá režie Clooneyho, který ukazuje že je lepší režisér než herec. Gosling je v hlavní roli naprosto fenomenální a opět potvrzuje, že patří k tomu nejlepšímu v současné době. I herci ve vedlejších rolích se nenechali zahanbit, příběh se dobře postavený a poskládaný, takže odpustíte i lehkou předvídatelnost děje. ()

aLPaC

Skvěle obsazený a zrežírovaný politický drama, kde guvernér George nemá moc prostoru, což ale ani tak nevadí, protože Gosling to utáhne. Pohled za oponu primárek, kde nikdo nemůže nikomu věřit a vážit slova je nejdůležitější věc. Docela by mě zajímalo, jaké kostlivce mají ve skříni naše vládnoucí elita. ()

Ollie235

Mě to bavilo. Clooney jako režisér překvapuje, navíc jako herec vytváří spolu s Goslingem nesmírně charismatickou dvojici, které člověk ty politické kecy skutečně věří. Když pak přidáme několik obratných dialogů, pár dobrých nápadů a jednu hezkou holku, co hýbe vším, dostaneme kvalitní, přiměřeně napínavé drama. Suma sumárum: Clooney dokázal udělat ze vcelku nudného tématu dobrý film a jeho další projekty si rozhodně nenechám ujít. ()

Tomyfrok

Filmy tohoto typu mám rád, a proto jsem ode Dne zrady poměrně hodně očekával. Poslední dobou velmi dobrý a herecky rostoucí Ryan Gosling, roky zkušený George Clooney a jako hlavní linie politické intriky. Co víc si přát? Jenže ono to tak úplně nefunguje. Místo toho, aby se divák dozvěděl více o zákulisních praktikách politických kampaní, které jsou stejné po celém světě a žádný z kandidátů by se s jimi za nic nechtěl prezentovat, vybral si tento snímek pouze jednu jedinou kauzu, kolem které celé drama vystavěl. Loajalita nebo možnost hřejivého místečka a jistota spousty peněz do budoucna? To je to, oč tu běží. A možná je to tím, že je Gosling tak mladý či jeho poker facem, který si odnesl z Drive, ale v té roli mi neseděl. Je to škoda, tenhle film mohl nabídnout určitě víc, mnohem víc. (70 %) ()

conery1

Ryan a Philip ma pritiahli a nesklamali. Príbeh o tom, o čom všetci dobre vieme a aj tak každé štyri roky naletíme. ()

chessbeer

Málem bych se na tento film kvůli idiotskému hodnocení většiny uživatelů nepodíval. Naštěstí Ryan v hlavní roli z toho dělá "must-see-film" a tak jsem o něj nepřišel a rozhodně nelituji. Ryan tentokrát hraje študovaného mladého fešáka, který se snaží dělat svou práci tiskového mluvčí poctivě a občas si užije nezávazný sex s bloňdatou stážistkou. Well played Ryan! Štěstí, ale netrvá věčně a tak přijde den, který promění Ryanův život v peklo. Vyhazov z práce a smrt jeho nabíječky ale jeho slibnou kariéru nezničí. To je začátek zjištění, toho co my všichni víme, že politika je plná prasáren, ale Ryan se dokáže výborně přizpůsobit. 5* za Ryana, George, fešnou blondýnu i obsah. ()

simply

George jako herce si strašně vážím a obdivuju ho. Dokáže mě zaujmout skoro v každém filmu. Nicméně jako režiséra ho moc nemusím. Dny zrady na mě byly moc pomalé, roztahané a nezachránilo je ani skvělé herecké obsazení... ()

jarmik

Průměr. Čekal jsem mnohem víc. Intriky byly chabé, zápletka ještě slabší, předvídatelná a vše se točilo kolem dokola. Jen kecy, ani po držce nikdo nedostal, aby se Goslingovi nebo Clooneymu nenarušila tvářicka. LEHKÝ SPOILER Neuvěřitelně zásadový člověk s ideály se ve filmu najednou změní v někoho úplně jiného? Navíc v případě, kde měl jasnou šanci zachovat se jinak? Blbost. KONEC SPOILERU Ale jinak se na to koukat dalo, to jako jo... ()

qxkamo

Znacne predvidatelny scenar. A bohuzial, cely film nema daleko od reality, kde drviva vacsina politikov takto funguje a pohlcuje aj vacsinu tych, ktori si myslia, ze nieco v nej zmenia. ()

kristynca

Více než lákavé obsazení, vynikající plakát, ale zrovna volební kampaň...? Pátá hvězdička za napětí, se kterým jsem sledovala (pravda, hlavně v druhé polovině) film z prostředí politiky. Ryan Gosling For President! ()

Lachvos

"Gosling se zvedá ze zadní čáry, nabírá rychlost, kličkuje, protihráči snaží ho zastavit, ale nemají moc šancí, jejichž počet jim jiště snižují spoluhráči našeho hlavního hrdiny, a proto Ryan boduje způsobem naprosto nevídaným!"...co dodat, kdo nepochopil, nerozumí sportovní terminologii (jako já) či je prostě prostoduchý, nechť se na tento snímek podívá a pak se mnou souhlasí nebo si trhne nohou :) ()

WinstonS

Pořád jsem čekal, kdy mě děj vtáhne a nepustí - až byl najednou konec. Nic, co bychom neviděli či nevěděli už dříve (kdo by to byl řekl, že politika je ideově vyprázdněná, založená na očerňování oponentů a vytváření iluzorní reality?), ale přesto lehce nadprůměrná podívaná s velmi dobře vypointovanými dialogy. Jako bývalý student politologie mám o americkém volebním systému ponětí, což je pro zejména úvod filmu důležitý faktor, který možná část diváků odradí. Pokud se zajímáte o politiku, na DEN ZRADY se určitě podívejte. 70 procent. ()

raky5

Film o ľudskej povahe. O tom, čo je človek schopný urobiť pre zisk moci, pomstu a ako sa dokáže zmeniť v priebehu pár dní a zabudnúť na to, v čo veril. Tieto veci sa dejú denne a nie len v politike. Skvelá dráma z prostredia vysokej politiky korunovaná hereckými výkonmi. Gosling je už tradične vynikajúci. Producentom sa naozaj vydaril kasting, každý z hercov sa na svoju rolu hodí. ()

Oscar 2012 - výsledky

24.01.2012

Fincher nakopne televizního Spaceyho

Fincher nakopne televizního Spaceyho

07.03.2011

Jsou kámoši už od „sedmičky“. Kevin produkoval The Social Network a David Fincher teď na oplátku pomůže rozběhnout televizní seriál House of Cards, ve kterém si Spacey zahraje hlavní roli. Přesně tak… (více)