Deacon City je sžíráno strachem. Ve městě řádí sérioví vrazi Reptile (Richard Dorton) a Baraka (Lateef Crowder), pracující pro tajemného Shang Tsunga. Kapitán Jackson Briggs (Michael Jai White) společně se svou kolegyní Sonyou Blade (Jeri Ryan) proto nabídnou profesionálnímu zabijákovi Hanzo Hasashimu (Ian Anthony Dale) dohodu. On zlikviduje vrahy na chystaném turnaji a jako odměnu dostane informace o svém úhlavním nepříteli Sub-Zerovi. Hanzo, který chce být od nynějška znám jen jako Scorpion, souhlasí. Mortal Kombat může začít. (Chen)

Runchair

Spíš trochu obsáhlejší upoutávka na film, než samostatný krátkometrážní snímek. Vynikající temná atmosféra, rychlé představení hlavních aktérů a jedna pranice, která vypadá dobře a kupodivu nepůsobí příliš škrobeně. Povedený šot, který slupnete jako malinu. Hezkých 3,5* ()

awastrman

zde za 8 minut takový příběh co se nevejde do 5 průměrných celovečerních filmů dohromady... naprostá dokonalost v žánru mortal kombat... ()

Fufak

CHCEM PLNOHODNOTNÝ FILM!!! Ak sa to ponesie v takom duchu, ako to v tomto kraťase bolo načrtnuté, myslím, že to nesklame. ()

Hellbilly

Prosím, natočte celovečerák. Prvé prirovnanie, ktoré ma napadlo bol starý Burtonov/Schumacherov Batman k Nolanovmu Batmanovi. A dokonale sedí. Ak by nezabili Johnnyho a objavil by sa môj obľúbenec Liu Kang, bolo by to za 5*. ()

BigLoser

Hodně moc fajn, barevný tepláky a elasťáky už prostě teďka nefrčej.... Tomuhle rozhodně fandím a to jsem jako malej pařil MK1,2,3 jak o život, takže fanda jsem. A jako divák? Už aby to bylo... ()

damned

Slabé tři. Atmosféra dobrá, to ano, a konečně Rkové ztvárnění, které MK zaslouží, ale skutečně je nutné překopat příběh a charakter postav z mdlých na totálně nesmyslné? I příběh bezduché hry je lepší než ten, který se snaží vymyslet tady. Z mého oblíbeného Baraky udělat dredaře s piercingem a ze Scorpiona nějakýho kriminálníka? 3 jen proto, že to má jakýs potenciál ;) ()

myst3ry

Chci se vrátit zpet do svých děckých let, sednout k televizi a zapnout Play Station s Mortal Kombat Trilogy... Ach, to byly časy. A nebo bych si rád zašel do kina na celovečerní verzi tohoto filmu. 9/10! ()

EL5530

Budu se modlit aby Tancharoen tenhle Mortal Kombat natočil. A aby měl alespoň 180 minut, aby měl stejnou atmosféru a dokonalý scénář. Prosím! Chci mít tenhle film na Bluray doma! Slibuji, že bych na něj chodil do kina, dokud by jej nepřestali hrát. Chci to!!! ()

Puslanka

Jako upoutávka k filmu, která má nabudit je to parádní. Ještě to filmové pokračování to chce, i když příběh převedený do reálného světa mi jde mírně proti srsti. Na pohled výtečné. Trošku by mě zajímalo kolik má Sub Zero bratrů, ale nevadí - mám tuhle postavu ráda :) ()

Hrmak

Ak by so toto podarilo pretaviť v celovečerný film, aspoň z 2/3 tak kvalitný ako tento krátkometrážny snímok, priadol by som blahom ako starý kocúr. FIGHT!! ()

Tobias_Sin

Tak pokud takhle dopadne i film od Tancharoena, budu na výsost spokojený.. Brutální, temná atmosféra, tak jak to k tomuto tématu patří! ()

Wiceman

Aha, takže se prý neseme v rytmu nolanovského Batmana a vše i jakkoliv videoherní a ,,dětské" dáme do reálu. Po pravdě ... moc se mi to líbilo. První film byl velmi luxusní a našlápnuto měl, i přes Machinima" velmi dobře. První série taky velice dobrá. Docela se divím, ale MK realita docela sluší. I příběh se nese klasickým MK příběhem (ano, tyhle bojovky mají i příběh a pro někoho, jako jsem já, luxusní). Nicméně od druhé série ( i přes C.V. Diena ... od CC Prague ho miluju :) ) šla kvalita dolů. Příběh jakoby absolutně nenavazoval na předešlou sérii a tvůrci šli s kvalitou o hodně níže (čti příběh ne kvalita). A ten Sub-Zero? Jako fakt? I já se svým nízkým rozpočtem bych byl schopen vyprodukovat lepšího Bi-Hana. Škorpík ale lepší, než v první sérii :) Lepší 3* ()

Mortal Kombat nanovo a brutálně

Mortal Kombat nanovo a brutálně

02.10.2011

Režisér Kevin Tancharoen loni natočil promo video Mortal Kombat s cílem zaujmout studio Warner Bros. a ukázat, že je vhodným kandidátem na režii nového filmu. Povedlo se: studio zafinancovalo… (více)