Deacon City je sžíráno strachem. Ve městě řádí sérioví vrazi Reptile (Richard Dorton) a Baraka (Lateef Crowder), pracující pro tajemného Shang Tsunga. Kapitán Jackson Briggs (Michael Jai White) společně se svou kolegyní Sonyou Blade (Jeri Ryan) proto nabídnou profesionálnímu zabijákovi Hanzo Hasashimu (Ian Anthony Dale) dohodu. On zlikviduje vrahy na chystaném turnaji a jako odměnu dostane informace o svém úhlavním nepříteli Sub-Zerovi. Hanzo, který chce být od nynějška znám jen jako Scorpion, souhlasí. Mortal Kombat může začít. (Chen)

POciSEM

Slušný.Hodně slušný.Dalo se z toho vytřískat troche víc ale v rámci možností Tancharoen čapnul příležitost za koule a vnesl něco málo originálního vzduchu do toho komerčního puchu jménem MK.Scooter už vyčpěl a tak se snažil hodit tuhle fantazy divočinu do reálnýho světa a ono je to fakt zajímavý.S Reptilem sice šlápnul lehce vedle ale sériovej zabiják Baraka co vyřídí zkrachovalou akční hvězdu Johnnyho Cage mě hodně potěšil.Škoda že když rejža dostal balík na realizaci tak se nechal semlít požadavky Boona a studia a vyrobil nemastnej,neslanej seriál kterej zapadne.Kdyby ho nechaly utrhnout ze řetězu,věřim tomu že by natočil nehoráznej masakr. ()

Foxhound#1

K tomuhle dílku chci nejmíň dalších 90 minut, protože po odpadové dvojce by tohle mohla být víc než výživná oživovací injekce Mortal Kombatu. ()

kobe6

No staré Mortaly šly těžko mimo mě. Tohle nevypadá zle i když takové dobře vypadající filmy mají tendenci jit do úplných s....k, každopaádně tomu přeju celovečerák. ()

Prochy38

Jako upoutávka, nebo možná lépe nabídka, k celovečeráku super! Škoda, že z toho zatím je jen seriál. Nemám páru, pod čí taktovkou v roce 2013 Mortal Kombat bude. Ale do Mortal Kombat Legacy teď jdu pohlavě, páč tento úvod neměl chybu! ()

Lefty86

k čemu to je?? kdo natočí 8m film k ničemu?? Jako začátek Mortal Kombatu by to bylo skvělý ale pět let se neděje nic a kdo ví jestli vůbec něco bude ()

fastum

Nelíbí se mi, že zabili mého oblíbeného hrdinu, ale jinak palec nahoru. Takhle vážně se tvářící film by mohl fungovat jako restart série.. ()

Spacecore

Jestli takto bude vypadat finální verze filmu, tak nás čeká znovuzrození kultu. Jsem fanouškem Mortal Kombat herní série a oba dva filmy jsem jako malý žral a přetáčel si všechny scény až do zblbnutí.. Tohle mě nadchlo, těším se na film. ()

Marys

Má to svoju atmosféru. Určite by som pánovi Tancharoenovi doprial, nech skúsi spraviť celovečerný film. Škoda ale, že ja mu tú ponuku minimálne z finančných dôvodov dať nemôžem. Každopádne by si tento kult zaslúžil riadny "rebirth". ()

Blue.Shark

Vždycky, když si tenhle kraťas pustím, běhá mi z toho všeho mráz po zádech. I když by v případě celovečerního filmu neměl tento film s historíí Mortal Kombatu téměř nic společného, myslím si, že by to nemuselo být vůbec marné. Všichni by sice byli vyšinutí magoři, co si brousí zuby, nebo popřípadě vyjídají mozky z useknutých slepičích hlav, ale má to určité kouzlo - magoři jsou holt dnes v módě. Pokud by bojové scény byly přinejmenším tak dobře vypadající jako bitka mezi Cagem a Barakou, měl by film velice dobře nakročeno. Je to tak temné, že z toho člověk skoro nevidí na metr před sebe, ale něco takového původnímu Mortalu chybělo, zdá se mi. ()

Kratoc

Ale jo. Pokud to bylo natočeno za účelem navnadit diváka, tak to se určitě povedlo. Osobně bych tam rád viděl v hlavní roli Scott Adkinsa, jako největšího bouchače současné filmové "face-to-face" combat scény. Ale nechme se překvapit, jestli to vůbec půjde do natáčení. ()

smitka8

Hru jsem nikdy nehrála a film jsem neviděla, ale tohle byla bomba! Jestli bude nový film vypadat jako tento našlapaný kraťas, tak se už nemůžu dočkat. K zhlédnutí ZDE ... 9/10 ()

HouseMK

Ano ano ano! Mortal Kombat, ikona PC her mého mládí se vrací! A hned s mým nejoblíbenějším zabijákem - Škorpiónem :-) Ještě přidejte lorda Raydena a natočte celovečerák - já nechám mozek doma a půjdu na to! ()

Mortal Kombat nanovo a brutálně

Mortal Kombat nanovo a brutálně

02.10.2011

Režisér Kevin Tancharoen loni natočil promo video Mortal Kombat s cílem zaujmout studio Warner Bros. a ukázat, že je vhodným kandidátem na režii nového filmu. Povedlo se: studio zafinancovalo… (více)