Neexistuje jinej seriál, kterej by mě dokázal tak citově vyždímat a přitom mě i příšerně pobavit. Úžasná černá komedie, která s váma cloumá celou dobu, co na ní koukáte. Cathy si musí oblíbit snad úplně každý. Takhle simpatická postava tu už hodně dlouho nebyla. Zatím jsem viděl jen první sérii, ale hned se chystám na další. Mě stačil konec první série SPOILER jak našel Adam ty dárky na každej rok, co tu Cathy nebude. Brečel jsem jak malej harant. No strašná ždímačka to je, ale příšerně pobaví. Konečně můžu říct, že poslední film/seriál u kterýho jsem brečel byli Pokémoni: První film xD KONEC SPOILERU...............2.Sezóna: Pořád stejně vtipné a smutné jako první série. Prostě pro mě je to zatím dokonalý seriál. Jak obsazením do hlavních rolí, tak i do těch vedlejších. Hugh Dancy ( Hannibal ) hraje naprosto božsky, předposlední díl byl celý jeho a i v jeho nejtěžších chvílích mě dokázal rozesmát, prostě hrál dokonale. Jediný co mi tam vadilo byla ta kráva z vejšky. Cynthia Nixon neumí vůbec hrát, nebo se mi to jen zdá? Nebo možná umí, ale tahle role jí totálně nesedla a hraje to celý strašně křečovitě a nevěřil jsem jí vůbec nic. Ale to je jen malej mínus a jinak bezchybném seriálu. Proč musej dělat tak hnusně dojemný konce? Se pak cejtim jak vůl, když u toho brečim.(12.9.2013)

1. SÉRIE (95%): Něco mi hned říkalo, že tohle bude perla a nemýlil jsem se. Nikdy nevíte, co čekat - díl může začínat extrémně zábavně a končit neskutečně dojemně. Komediální linka je fajn, i když podle mě se lépe logicky daří drama, vzhledem k tématu. Herci jsou super, hlavně tedy Laura Linney. Občas mi jen trochu vadí přepísklý scénář, dlouho jsem přemýšlel mezi 4 a 5*, jenže pak prišel naprosto fenomenální poslední díl, který v závěru (beze slov!) dokázal vyvolat takové emoce, že mi i těch 5* přišlo málo. Opravdu bych si přál zažít více takových filmových/seriálových zážitků. Sice to možná jako celek úplně dokonalé nebylo, ale finále ano. Nádhera. Neskutečně nedoceněný seriál. Snad si to další řady nepokazí... // 2. SÉRIE (75%): Přijde mi, že tato řada se zbytečně zaobírala nezajímavými věcmi, které neměli pro seriál vlastně žádný větší význam a byla to jen taková vata (například linka s Adamem). Bohužel také ubyly emotivní díly, pro tuto řadu už moc neplatí, že se nějak výrazně střídá smích s pláčem. Přesto se seriál stále drží v nadprůměru a pár hezkých momentů zaručeně přinese. Jen mu chybí zajímavější dějová linka, žádný díl mi v paměti asi dlouho nezůstane, což je škoda. // 3. SÉRIE (80%): O třetí sérii jsem všude četl, jak je zbytečná a ne moc povedená, takže jsem se toho celkem bál, jelikož už předchozí řada si podle mě neudržela stejnou úroveň jako ta první. No, musím říct, že jsem mile překvapen. Rozhodně o chlup lepší než již zmiňovaná 2. řada, jelikož tato je více zapamatovatelná, nápaditější a dynamičtější. Sice to své mouchy to mělo, ale jinak rozhodně příjemná podívaná. // 4. SÉRIE (90%): Emoce v každém dílu. Je až zarážející, jak si tvůrci poradili se 4. řadou. Sice to bylo od začátku do konce dojemné drama, ale přesto si seriál udržel svůj humor z předchozích řad. Každá série měla svý mouchy, ale shrnul bych to asi takhle. The Big C je geniální a neskutečně silný především v segmentech, jako celek je to "jen" výborné. Kdo tento seriál neuvidí, asi nikdy nepochopí, že smutek nemusí vyvolat pouze mega vážné drama s mega vážnými dialogy a hereckými výkony. Stačí citlivý příběh ze života s trochou nadsázky a... vlastně je ještě asi potřeba Laura Linney, protože si nejsem jistý, jestli by to fungovalo s jinou herečkou. Jsem přesvědčený, že velký podíl na kvalitě má opravdu její neskutečný herecký výkon.(13.5.2014)

Laura Linney je božská! Seriál mě od prvních okamžiků chytl, miluju černý humor a tady jsem si ho užila do sytosti. Všechny hlavní postavy jsem si oblíbila, nikdo mi nebyl ani trochu nesympatický (i když syn byl občas na pěst). Postava Cathy se rázem stala jednou z mých nejoblíbenějších seriálových postav ever. Je fakt, že první dvě série jsou nepřekonatelné a pak to jde trochu dolů, přesto budu The Big C navždy milovat.(12.6.2013)

Ze začátku se mi do seriálu moc nechtělo, stačilo však shlédnout dva díly a byl jsem pohlcen. Opravdu skvělí seriál. Díky této roli jsem Laura Linney poznal jako fajn pohodovou ženskou.(14.7.2013)

"Jsi tlustá, takže nemůžeš bejt ještě k tomu blbá. Tak to nefunguje. Můžeš bejt blbá hubená kočka, ale když jsi tlustá, musíš bejt aspoň chytrá!" :-) Jeden z nejpůvabnějších seriálů poslední doby! 80%(7.2.2011)