Let’s Dance: Revolution

Let's Dance 4

Let’s Dance: Revolution

Hudební / Romantický / Drama / Taneční

USA, 2012, 93 min

Příběh stupidní, klišovitej a obehranej až hanba. Ale co se patlat s kvalitou příběhu u filmu, kde o něj jde vlastně až na posledním místě a jeho účelem je slepit taneční scény, o který jde přece především. Tanec totiž vyřeší všechno, ať jde o lásku, která je ještě nasládlejší než v prvních dvou dílech, o strach, že nám jeden zlej pan podnikatel pro vidinu dalšího zisku zbourá naší domovinu, nebo o to, jestli dostanu angažmá v prestižní skupině, kam jen tak někoho nevezmou. Velké plus za to, že se se čtvrtým dílem konečně odstupuje od dance batlů a alespoň v něčem přichází svěží vlna, nesoupeříme tu už proti jiným tanečníkům, ale spojujeme se a chceme se dostat do povědomí milionů, což nedokážeme, pokud nebudeme doopravdy originální. A veškeré výstupy, ať už v galerii (můj favorit), restauraci, business centru, nebo ve finále, za to doopravdy stojej. 3D: *** mi tentokrát nepřipadá tak efektivní a promakaný jako u předchozího dílu (který má naopak jedno z nejlepších 3Dček na trhu), na efekty je umírněné (stojí za to snad jen u létajících bankovek a ve finále) ale i tak je celkem pěkně prostorové a zábavné. K tomu všemu třešnička na dortu v podobě sexy Kathryn McCormick, která mě udržela v pozoru, i když všechno ostatní začínalo selhávat (mňamózní jako Julia Voth). Všeho všudy asi nejzábavnější kousek série. 70%(16.4.2013)

• CrypzzXD

Z této série se stala neuvěřitelná do nebe volající blbost, která mi přivádí pouze bolehlav. Doufám, že tato dojná kráva na prachy tímto snímkem nadobro končí. 0%(15.7.2013)

Když jdu čumět na film, který už v názvu má Let’s Dance, těžko pak můži prioritně řešit děj nebo herecký výkony, je mě to u prdele. Já sem chtěl vidět pěkný taneční chorea a to se mě tady dostalo. Moc se mě líbila akce v galarii a pak ta na setkání mocipánů. Taneční čísla nepostrádali nápad a byli hodně šik.(23.10.2016)

Opět co platí u předchozích dílů - žádný vyšperkovaný příběh, ale vymakané taneční choreografie. Jsem vesměs spokojen.(30.12.2012)

• katuska138

Bylo jednou jedno království, kde tanec řešil všechny problémy, i ty nejneřešitelnější. Princové se zde mužně plácají po zádech a neustále se chválí. Ale zničehonic je tu chudý chlapec, který by si přál princeznu všech tanečnic, ale její otec by s tímto svazkem nemohl souhlasit. Jak jinak by ji tedy mohl získat, než právě tancem. Chlapec tedy dívku zavede mezi své chudé společníky a ukáže jí, jak strašně musí žít, kvůli jejímu hroznému, megalomanskému tatínkovi. Inu princezna se rozhodne bojovat s chlapcem proti utlačování jejího královského tatínka. Spojí armádu tanečníků, kteří skáčou na trampolíně o sto šest a špulí zadky na všechny okolo. A nebyla by to správná pohádka, kdyby tento tanec tatínka nezlomil a ten nesvolil ke všemu, co si jeho dcerunka přála... zazvonil zvonec a pohádky je konec... brrr, hudební videoklip roztažený na hodinu a půl.(18.9.2012)

• - Interpretem písně ''Let's Go'' v úvodní taneční scéně na autech je Travis Barker, bubeník slavné skupiny Blink 182. (vojan9)

• - V malých rolích v jedné taneční scéně se objevili Adam G. Sevani a Chadd Smith, učínkující z předchozích dvou filmů série. (..Lucas..)

• - V záběru, kdy skupina tančí v restauraci, je kameraman nachystán s kamerou v rohlíku na tácu, v dalším záběru ale prochází kolem s prázdným tácem. (Hanka13)