Let’s Dance: Revolution

Let's Dance 4

Let’s Dance: Revolution

Hudební / Romantický / Drama / Taneční

USA, 2012, 93 min

No, začátek mě neskutečně nudil a měl sem chuť se propadnout i s postelí do horoucích pekel, takový ten stejně umělý, nepřirozený a obehraný příběh, který nabízí téměř každý taneční film ... přeslazené dialogy, přehnané reakce herců a taková ta strašně nepředpovídatelná zápletka, ze které bych zvracel, nakonec samozřejmě veselý happy end a všichni se milujeme..bla bla.. Nicméně i přes velmi slabý a laciný příběh, se v mém případě jedná o nejlepší díl taneční série Step Up. A proč? Jedná se o taneční film, to znamená, že prostý děj se dá lehce omluvit! Zpracování filmu je na jedničku, hudba, kostýmy, prostředí scén a konečně samotné tancování je skvělé, co skvělé, úžasné!!. Občas jsem měl na ústech ten "wow", jak mne některé taneční scény nadchly! Musím přiznat, že vystoupení TheMob v muzeu umění a ty skvělé vizuální efekty ve mne vyvolaly husí kůži. Neuvěřitelné choreografie, originalita sama, banda talentovaných a sympatických tanečníků! Jsem spokojen, film splnil prioritně co by měl! Příběh by neměl být složitý, důležité je věnovat se taneční choreografii, ukázat nové taneční kreace a prostě celou dobu hlavně tancovat tancovat tancovat na plné pecky! Královský taneční film! 70%(16.10.2014)

Trojka prostě poprvý přinesla takovej ten neuvěřitelnej wow efekt, co všechno se dá "zatancovat". Podruhý už to tim pádem tolik nefunguje, i když jsou taneční čísla pořád skvělý - tentokrát je to jednoduše pouhý sled zajímavě se hejbajících mladejch lidí. Příběh neřešit. Co jako bude v pátym dílu? MOBské bitky ve vesmíru??(9.9.2012)

Taneční scény naprosto úžasné, pokus o příběh naprosto příšerný, logika naprosto nulová. Takhle prosté to je.(11.5.2016)

Už po stopadesáté tady máme epileptické kreace v podání výstředních gayů a černých pum. Nejsem xenofóbní rasista, ale když se na mě kroutí černýma prdelema, tak mi začíná být nevolno. A ve 3D bych si musel hlídat pivo a ovladač, aby mi ho nesebrali. Po dvou flaškách a třech klystýrech bych dokázal napodobit většinu těchto pubertálních zjevů a nemusel bych k tomu mít ani hudbu. Ale přesto za drzý nápad okopírovat všechny předchozí díly musím vztyčit prostředníček všem pseudoyntelektuálním homosexuálům, kteří zde postrádali logiku a nějaký ten příběh! Běžte si třeba do prdele, ale nekažte hodnocení blikajících, ubíjejících filmů na jedno spolknutí!(12.11.2012)

• LihO

Nič moc teda... lacný scenár, afektované reakcie hercov, celé je to veľmi umelé, neprirodzené... na to, že je to PG 12 to bolo dosť detské teda... som vďačný za hudbu, tanec a niekoľko pekne graficky spracovaných záberov.(7.9.2012)