poster

Let’s Dance: Revolution

 • USA

  Step Up Revolution

 • Slovensko

  Let's Dance 4

 • Slovensko

  Let’s Dance: Revolution

Hudební / Romantický / Drama / Taneční

USA, 2012, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • eLeR
  **

  Muzike, choreografii a tanečníkom dávam desať hviezd.(2.10.2014)

 • arachneuss
  ***

  Perfektně natočené, choreograficky dech beroucí a ještě k tomu hraje můj nejoblíbenější hudební žánr! Příběh a dialogy opět nehorázný bolehlav, ale v kontrastu s výše zmíněným to ani moc nevadí.(4.10.2012)

 • Dale
  ***

  Skvelé tanečné čísla, ktoré podkopáva tradičný romantický balast.(18.11.2014)

 • Rosaviva
  ***

  Tak jo, docela mě to překvapilo. Po jedničce se mi to snad líbilo nevíc, což je dost velké překvapení. Některá vystoupení byla opravdu dechberoucí a vizuálně velmi dobře udělaná, jen ten příběh za tím dost pokulhával, samozřejmě, že na konci všechno musí dopadnout dobře a všichni jsou spokojení, bleh. 3*(22.3.2013)

 • ABLABLABLA
  *****

  No neuvěřitelné, ale tohle 4. pokračování předčilo číslo 2 a 3...jednička prostě zůstane vždy jedničkou..ale tahle čtyřka je perfektní. Konečně se tu děje něco nového alias celý film nepojednává o přípravě na jeden závěrečný battle, kde vyhrají bůhvíco, ale jedná se o různé parádní taneční čísla, aby vyhráli prachy na youtube, ale potom se z toho strhne boj o svůj domov. Super...protože popravdě, jak ve dvojce, tak trojce, kdy se na konci konaly battle, tak mi přišla ta druhá crew značně lepší..tady žádná jiná není..možná proto, je to taky lepší..nemám s čím srovnávat..ale ne..měli skvělé taneční čísla a i hlavní herci byli dost sympatičtí na rozdíl třeba od Streetdance 2 - konkurenční film, kdy jsem měla tu hlavní hrdinku chuť vykopat z placu, bo byla neskutečně nesympatická, hnusná a neuměla ani tančit. Takže rozhodně lepší než Streetdance. Palce nahoru.(2.12.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace