poster

Let’s Dance: Revolution

 • USA

  Step Up Revolution

 • Slovensko

  Let's Dance 4

 • Slovensko

  Let’s Dance: Revolution

Hudební / Romantický / Drama / Taneční

USA, 2012, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kaka
  **

  Choreografie je fantastická, hudba podmanivá a vizuálně je to velmi opojné - i s přihlédnutím k relativně střídmému rozpočtu. Bohužel dějově třepané klišé, které se mnohdy bere až příliš vážně a to se v tomto případě nedá tolerovat. Blbinka na jedno podívání. Kvůli Miami, hezkých hercům a dobré hudbě. V podstatě spíše než plnohodnotný film je to dlouhý natřískaný videoklip.(12.5.2013)

 • playboxguest
  ****

  Příběh stupidní, klišovitej a obehranej až hanba. Ale co se patlat s kvalitou příběhu u filmu, kde o něj jde vlastně až na posledním místě a jeho účelem je slepit taneční scény, o který jde přece především. Tanec totiž vyřeší všechno, ať jde o lásku, která je ještě nasládlejší než v prvních dvou dílech, o strach, že nám jeden zlej pan podnikatel pro vidinu dalšího zisku zbourá naší domovinu, nebo o to, jestli dostanu angažmá v prestižní skupině, kam jen tak někoho nevezmou. Velké plus za to, že se se čtvrtým dílem konečně odstupuje od dance batlů a alespoň v něčem přichází svěží vlna, nesoupeříme tu už proti jiným tanečníkům, ale spojujeme se a chceme se dostat do povědomí milionů, což nedokážeme, pokud nebudeme doopravdy originální. A veškeré výstupy, ať už v galerii (můj favorit), restauraci, business centru, nebo ve finále, za to doopravdy stojej. 3D: *** mi tentokrát nepřipadá tak efektivní a promakaný jako u předchozího dílu (který má naopak jedno z nejlepších 3Dček na trhu), na efekty je umírněné (stojí za to snad jen u létajících bankovek a ve finále) ale i tak je celkem pěkně prostorové a zábavné. K tomu všemu třešnička na dortu v podobě sexy Kathryn McCormick, která mě udržela v pozoru, i když všechno ostatní začínalo selhávat (mňamózní jako Julia Voth). Všeho všudy asi nejzábavnější kousek série. 70%(16.4.2013)

 • FFilipCZ
  ***

  Těžko vymýšlet nějaký prvotřídní oscarovský příběh a děj, když tyto dva elementy slouží pouze a jenom ke spojení mezi jednou a druhou taneční scénou. Takže si sedněte na prdele, vypněte mozek jako já, zaposlouchejte se do hudby a zakoukejte se do tance a jednotlivých vystoupení a třeba vám z toho vyjdou 3* stejně jako mě. Btw: U mě zatím stále vyhrává trojka, i když jen o kousek.(13.12.2013)

 • CrypzzXD
  odpad!

  Z této série se stala neuvěřitelná do nebe volající blbost, která mi přivádí pouze bolehlav. Doufám, že tato dojná kráva na prachy tímto snímkem nadobro končí. 0%(15.7.2013)

 • Terva
  ***

  Flashmob.(3.10.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace