Vincentův svět

Scénář:

Doug Ellin, Rob Weiss

Kamera:

Steven Fierberg

Kevin Connolly, Adrian Grenier, Kevin Dillon, Jerry Ferrara, Billy Bob Thornton, Jeremy Piven, Haley Joel Osment, Emmanuelle Chriqui, Emily Ratajkowski (více)

V dlouho očekávané filmové verzi cenami ověnčeného úspěšného seriálu kanálu HBO Vincentův svět se opět sejdou herci z původního seriálu, v čele s Kevinem Connollym, Adrianem Grenierem, Kevinem Dillonem, Jerry Ferrarou a Jeremym Pivenem. (Freeman Ent.)

lukas.frydry

jo film ušel, ale lidi kteří nekoukali na celej seriál do kina ani nemusí chodit, pro mě zábava celkem fajn, ovšem jakmile se začal film rozjíždět, tka zasranej cut off a bum předávání zlatých globů ... tož mě to nasralo dost v tomhletom :( ()

Leinka

Příjemný film na rande, příjemně přisprostlý, příjemně zábavný. S partnerem jsme se pokochali i pobavili oba. Není to nic světoborného, ale funguje to vcelku dobře, zejména s drinkem ruce. Za mě 3 a půl hvězdy. ()

Mykie

Ačkoliv jsem měl seriálový Entourage velmi rád, filmové zpracování mi k srdci rozhodně nepřirostlo. Kluci jsou pořád stejně fajn, ale už mě jejich osudy tak moc nezajímali. Celý film se veze na tak pohodové vlně, že se nikdo vlastně ničeho moc nebojí a nikdo nic neřeší, protože se to nakonec stejně vyřeší samo. Postavy se sice dušují, že jestli to Vinniemu neklapne, všichni jsou v hajzlu, ale přitom si stále vozí prdele v luxusních fárech a vozí se jen po luxusních modelkách. Jasně to se dělo i v seriálu, ale nějaké to životní drama tam přece jen bylo. Jako fanoušek jsem zklamaný, jak hloupoučké to rozloučení je, na druhou stranu jsem jako fanoušek nadšený že nějaké rozloučení vůbec proběhlo. ()

sml41 odpad!

Ani neviem či to mam brať ako reality movie či ako...pribeh producenta, ktorý zhana penieze na dokončenie filmu... film bez napadu, pútavosti, humoru narvaný "mini obsadením pre holyúd-hviezdy" čo už je predpokladom k neúspechu. Ak sa mam nad tým hlbšie zamyslieť.... tak som rád, že som obyčajný smrteľník so svojími radosťami a starosťami bežneho života, ktorý maka vo fabrike na 3smeny. Lebo hentaký "celebrits" život... ani za zlate prasa. Osobne ma tak zaujíma život celebrit ako defragmentácia HDD moju 6ročnú neter... ()

Khotzilla

Chvílemi jsem si připadal jak u Babovřesk. Ono by to tak zoufale chtělo být vtipné, sarkastické a trefné... a bohužel prostě není. Kapitalismus jak podle marxovských teorií, zhýralí neschopové, okázale se chlubící svými ferrari, na která jim prostě někdo nějak dal.... a nuda, nuda, nuda. Tedy až na tu tunu kýče a až úchylnou oslavu snobismu. Herecky nevýrazné (jediná jakžtakž fungující postava je producent Ari - to ale asi neměla být hlavní role, že?) Nikdy jsem v Hollywoodu nebyl, ale počítám, že to s realitou bude mít společného asi tolik, co Brandon s Brendou, Kelly a jejich partičkou. Prostě film pro typy, pro které je Jessica Alba hvězda, Pharrell Williams skvělá muzika a holka v plavkách důvod jít do kina. ()

kratajirka

Neznám seriál. Ale rychle mi došlo, kdo jak s kým, proč s kým a za kolik s kým. Ten film mě bavil od začátku do konce, zvlášť, když se tam prostřídalo gremium hollywoodského průmyslu. Hodnotím pozitivně. :) ()

kecal

80 minut totální filmařské beznaděje, která nemá žádný děj ani smysl. Vidíte jen hromadu luxusních auťáků, baráků a sexy kočiček a pak najednou zlom a je z toho solidní 20 minutová komedie. Za to že sem se třikrát solidně zasmál a viděl pár luxusních prdelek a koziček tomu musím dát aspoň za tři :) Ale je to děsná kravina. ()

KcarlosK

Seriál jsem zatím neviděl, ale film mě na něj celkem příjemně naladil. Vtipné cameo Neesona, hezká role pro Rondu. Ale podle mě si celý film pro sebe ukradl Jeremy Piven. Jinak by se to klidně mohlo jmenovat "Najdi všechny hvězdy". Já si třeba vůbec nevšimnul Davida Arquetta. ()

potok.009

Vítejte v branži, kde se zaokrouhluje na miliony dolarů, kde se zakopává o hezký sexuchtivý holky stejně tak jako o herecký celebrity. ()

Kikaa_B odpad!

o ničem, nuda....jediné, na co jsem se těšila, až to skončí. Prostředí Hollywoodu a Emily Ratajkowski bylo jediné, na co se tam dalo dívat. ()

Komedii Santa je úchyl! čeká pokračování

Komedii Santa je úchyl! čeká pokračování

31.10.2015

Neeson a drogová ponorka

Neeson a drogová ponorka

25.03.2015

Boardwalk Empire čeká film?

Boardwalk Empire čeká film?

03.01.2015

U HBO začínají mít zálusk na převádění seriálů na velké plátno. Sex ve městě se dočkal dvou filmů, letos v červnu zkusí štěstí Vincentův svět a již několikrát jsme slyšeli úvahy o tom, že by… (více)