Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rocky62
  ***

  Nevýhodou tohoto cenného díla je jeho silná konkurence (Tažní ptáci, Ikarův pád), se kterou se těžko vyrovnává. I když je lze asi těžko porovnávat, jsem přesto značně ovlivněn těmito pozdějšími klenoty. Hodnocení tomu neodpovídá, ale dle mého názoru se film drží v trochu nezáživné stereotypní koleji, která po půlhodině začne být na obtíž. Lehce to kompenzuje grandiózní herecký ansámbl, ovšem i tak je zážitek průměrný. Snad budu Bohem řádně potrestán.(10.8.2012)

 • Crocuta
  *****

  Mistrná studie alkoholismu a alkoholiků všech generací a sociálních vrstev, varování tak naléhavé, až z toho jde strach. Suverénní herecké výkony všech zůčastněných, jeden z nejlepších filmů Martina Friče.(28.6.2007)

 • Ony
  *****

  Úplně jsem dostala chuť se... nadýchat čerstvého vzduchu.(4.7.2010)

 • WANDRWALL

  Chlast je často past.(10.7.2011)

 • Lima
  *****

  Tak tenhle film by měli promítat v protialkoholních léčebnách. Ú-ž-a-s-n-é herecké výkony. To co předvádí Zdeněk Štěpánek, to je slovy nepopsatelné. Škoda, že tenhle film vůbec nedávají v televizi. Co já vím, tak běžel jenom jednou a sice asi před rokem na ČT2 v rámci komponovaného pořadu o chlastu.(25.5.2002)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace