Hlas Česko Slovenska je zcela nový, unikátní projekt, jehož jediným cílem je objevit ten nejlepší hlas v obou zemích. Osobní koučové z řad uznávaných osobností českého a slovenského showbyznysu si vyberou své talenty a dovedou je až k vítězství. Poprvé v historii hudebních soutěží nezáleží na vzhledu ani na věku, ale pouze na pěveckém talentu. The Voice of je původem holandská televizní show, za kterou stojí mediální magnát a producent John de Mol. (oficiální text distributora)

eraserhead666 odpad!

Jen tak čistě ze zajímavosti a nechuti přemýšlet o vhodnější a zajímavější alternativě na těch pár minut jsem si to pustil k večeři, jen než ji dojím. Chytil jsem akorát ultradojemný a slzydolující (u mě to však skoro byly spíše slzy smíchu) příběh chlapce, zpívající svému mrtvému otci. Čekal bych, že to fláknou až na konec jako dramatické zakončení. Smát se cizímu neštěstí je asi morálně trestuhodné, ale v pořadu TV Nova je to jaksi omluvitelné. Protože to nikdy nepůsobí jinak, než jen zábavně a směšně. Když došlo na porotu, naštěstí jsem měl večeři již v sobě a s obrovskou radostí jsem to znechuceně vypnul s tím, že už nikdy. ()

SOLOM.

Dám jednu hvězdu za Michala Davida, který asi jako jediný může soutěžícím opravdu něco nabídnout. Rolincová půjde stejně brzo za katr, Rytmus leda tak někomu slabšímu nakope do…a Vojtek by měl začít přemýšlet, jak navrátit Kabátům jejich „zašlou slávu“ – teda především v mých očích, protože jejich poslední věci stojí za…Kdyby raději začala Nova a ostatní stanice natáčet konečně něco nového a hlavně pořádného! ()

Necrotongue odpad!

Přiznám se,že jsem viděl jen dva díly,zbytek jsem musel vzdát,protože můj mozek mi dal ultimátum-buď on nebo Hlas.V sítu castingu uvízl zbylý plankton po Superstar,porota je částečně směšná(Rytmus a Darinka,Pepa Vojtek) a částečně odporná(Michal David),ještě tady chybí Těžkej Pokondr a Maxim Turbulenc.Hnus! ()

duklak2

"Hlas....." je parádní soutěž, i když...........:-) Má své mouchy. Složení poroty celkem ujde, ale nějak mě tam nesedí pan Vojtek. Myslím, že tvůrci měli vybrat někoho jiného. Baví mě "Rytmus". Takový namyšlený člověk mě dokáže vždy zaujmout:) Sličná Dara tu je na svém místě. Pan Michal David se tu také hodí. Moderátor Leoš je už okoukaný a jeho "umělá" radost z toho, že soutěžící postupuje, mě už nějak nebaví. Chválím nápad s "otočením křesel", je to přeci jen zajímavé, že porota slyší jen soutěžícího hlas a neví jak vypadá. Někdy je to překvapení. Nevíte, jestli zpívá muž, nebo žena:) Nevýhodou soutěže je to, že už u nás nemají moc smysl, protože je vidět, že je tu zpěváků spousta. Ať vyhraje kdokoliv, není to v podstatě vítěz, poněvadž není nikdy jisté, že právě "on" či "ona" si právem zaslouží první místo. Většinou kariéru dotáhnou dále ti, kteří nevyhrají! Tento pořad hodnotím pěknými třemi hvězdami. ()

Beastmaster4 odpad!

Další patolízalskej pořad nutící nám další exoty s pěveckým talentem. Prachy nejsou snad na nic kolem nás, ale na tyhle zhovadilý pořady jo. V pořadí už ani nevím kolikátej pořad, kde se zas hledá někdo výjimečnej. Nejhorší nebo možná nejabsurdnější na celý týhle šaškárně je, že si ti chudáci opravdu myslí jaký jsou zpěváci. A proč ne, když je o tom přesvědčuje porota složená z takovejch pěveckejch odborníků :-D. Jediný čemu prospějete sledováním a SMSkováním je Marešovo peněžence, aspoň si za vaše prachy může zas prolejt hrdlo na nějaký párty nebo si pořídit nový fáro. Absolutně pak nerozumím tomu, jak může nějaká Rolincová a Rytmus hodnotit něčí zpěv. Dara skončila se zpěvem se Zvonky štěstí a Rytmus může ukazovat tak akorát to svoje tetování, což je asi všechno, čím je zajímavej. Oba rozumí zpěvu asi jako koza petrželi. ()

prome odpad!

Tak toto ne. Dlouho jsem se rozmýšlel, jestli dát alespoň jednu *, jenže po těch slovech, co z některých padaly (dokonce převažovali někteří soutěžící) a otřesném celkovém dojmu ze show, jsem se rozhodl pro takové hodnocení. Originál jsem neviděl a ani nehodlám, tím pádem nemůžu porovnávat. ()

Handle

Světovou úroveň to opět nemá, ale čert to vem... O mém názoru na talentové soutěže jsem se už dost rozepsal a zůstává stejný. V podstatě je to pořád stejné, prostě zábavná pěvecká soutěž, která v televizi vypadá pěkně. A talentovaní lidi tam rozhodně jsou... Ovšem je fakt, že za "zábavu" mi je někdy drobek trapně. ()

jhrasko

Formát mi nevadí, v podstate súhlasím s Djkomom. Je ale možné, že niekto z moderátorov označí v hudobnom programe chalanov z Kings of Leon za "neznámu" americkú skupinu a Jamesa Harrisona, Brita, nazve menej známym "americkým" spevákom ? Vadí mi podobný amatérizmus ! Wikipedia, Nelly Furtado - You give me something - Sex on fire ?! ()

Genero odpad!

Jako další účinkující v show Hlas ČeskoSlovenska hledá pornostar vystoupí divoká karta časopisu Hustler, nenapodobitelný a skvělý Chuj deGenero, přirovnávaný některými odborníky k druhému Milanu Chladilovi, který přednese svým hutným vokálem přihřátého tuleně, ve vlastním překladu, světový hit Justýna Bíbra Boyfriend! ---„Dejte mi to v D-dur, pane kapelníku. Tři, čtyři… Příííítelkyně, příííítelkyně, můžeš býtiii moje přííííítelkyně! Dalo by se mooooje přííííítelkyně, až epickýýýý svět skončííííí, Vás tančit udělat rotaciiii a víííířivýýýý a hlas jel šíííííleně na hákuuuu jako vířivýýýým větrem! … A teď všichni se mnou, chci vidět vaše ruce!!! A ty, Ištváne, hobluj!!! … Ráááád bych, že všechno, co chcete! Heeeej holka, dovolteeee mi, abych s tebou mluvit!!!!“--- Poprosíme vážené porotce o hodnocení. Rytmus: „Si naozaj strašně kůl, starý, mam z toho zimomriavky, pozri. A chcem ťa mať vo svojom týme.“ Dara: „Ufff, to bolo, smrksmrk, také romantické, smrksmrk, som celá zjemnelá a dojatá. Smrksmrk, najkrajši song o láske, aký som v tejto šou počula!“ Michal David: „Ty jsi mě úplně odrovnal. Rozhodně by ti to slušelo s Michalem Hudčekem v mém novém muzikálu Zloduch zlodušný, Réza rezatá a železný Jindřich. Ještě nejsi úplná celebrita, ale polobrita, alespoň pro mě, tedy rozhodně ano!“ Pepa Vojtek: „Ty pičo!“ ()

slatkac

Co dostaneme smícháním vysloužilého rockera, komunistického zmetka, silikonové vrahyně a Řiťmuse?? Hlas m*dkoslovenska. ()

argenson

Zahlédl jsem začátek, kde Míša David, Darinka, Pepa Vojtek a Rytmus křepčili spolu na jednom pódiu s anglickou písní. Mezitím jsem četl článek o tom, jak končí (ve většině případů už skončily) všechny ty tvářičky ze starších soutěží a starších ročníků. Takže zůstávám v klidu, projekty tohodle typu naštěstí neurčují ani vkus národa ani směřování populární hudby. Ale než tohle, to teda, přátelé, zlatý Televarieté i s populárními umělci z endéer. ()

Litsarch

Vsadil bych se, že všichni. kdo dali odpad, neviděl ani jeden díl, naprosto netuší o tom nic a odsuzují to jen proto, že je to další hudební soutěž a na Nově... Trochu trapné... ()

Marek1991

Ďalšia súťaž, ktorá je skôr reality šou. Veľa pretvárky, póz, naučených otrepaných fráz, spevákov, čo si mysli, že budú kráľmi šoubiznisu alebo si naivne myslia, že im to odštartuje kariéru alá elán. Jediné pozitívum vidím v otočených sedačkách a nemožnosť diskriminácie dobrých spevákov podľa veku, výzoru, vystupovania, lenže na druhej strane nerozumiem výberu ľudí, nerozumiem snahe známych ľudí sa tu ukázať, možno aby sa zvýšila sledovanosť a tiež moderátorom a tomu, čo stvárajú. Zvučka otrasná a aj iné veci, ktoré sme už zažili v podobných projektoch a hlavne znova ide o napodobeninu niečoho, čo vymysleli inde a korporátne médiá si to posunuli, ľudia toto nie je naša kultúra, toto je humus. Vidím to na ďalšie premrhané talenty a obrovskú snahu po senzáciách, komerciu, vytĺkanie peňazí a neuveriteľnú neúprimnosť, vlastne falošnosť. Čo už, to čo predvádzajú televízie Nova a Markíza to je odpad spoločnosti. Ja len dúfam, že inteligentných ľudí toto nepostihne, už roky je tu snaha o vymývanie mozgov a podľa sledovanosti podobných vecí a podľa počtu fanúšikov, ktorí sa prejavujú na sociálnych sieťach, dňoch otvorených dverí a podobne to vyzerá stále zle. Verím však, že sa ľudia spamätajú. ()

Ajinka126 odpad!

My máme neskutečný talent všechno zahraniční prznit. Viděla jsem jen pár (asi 2) dílů na začátku, ale účast Michala Davida a ostatních "miláčků" našich národů, mi jednou stačila.. ()

draggo

SuperStar i spousta dalších soutěží podobného ražení mě vždycky bavily. Sice trochu zvráceným způsobem, ale bavily. Tomuhle ovšem nějak nemohu přijít na chuť. Snaha o "vážnější" pojetí totiž skončila na půl cesty - už tu nemáme žádné tragédy a vtipné situace, ale zároveň se to zdaleka nedokázalo posunout směrem k něčemu inteligentnějšímu. Zkrátka SuperStar očesaná o vše, co jí dělalo zábavnou. Po prvním díle nemám chuť to sledovat dál. /25% a 1*/ ()

Krissty

Superstar byla mnohem lepší, i když tady bylo zajímavé rozdělení zpěváků do skupin.. Ale Riťmus je prostě blbec.. Pořád větší a větší, měli by ho zakázat ;) Snižuje úroveň každého pořadu, ve kterém se třeba jen mihne.. ()

NinonL odpad!

Viděla jsem z letošní série dva necelé díly a více v tom nehodlám pokračovat. Úlisného Michala Davida, očima zřetelně počítajícího peníze, které z účastníků vyrazí, nemá cenu blíže komentovat. "Lesbický pár" Rollins - Jandová, co říct ? O Darině jsem valné mínění neměla, o rokkerce Jandové ano, ale už mě přešlo. Nevěřím, že budou pracovat ve prospěch svého týmu. Zvětralý a opotřebovaný Vojtek aspoň tolik netlačí na pilu, v tom vidím plus. Trochu podobný je slovenský rapper s hezkou tváří, u toho můžu předpokládat, že děvčatům poskytne aspoň nějaký "zážitek" a zkušenost pro budoucí sexuální život. Soutěžících je mi líto, protože většinou mají talent. Vlčáci, kteří z nich vyrazí všechno a pak je nemilosrdně odkopnou, si už brousí zuby. ()