• ivishka
  odpad!

  Divím se jaký to má úspěch 11% je na takovou sračku nějak moc ne??? Hlavně mi to přijde jako hovadina, že je nikdy předtím ti 4 pitomečci(Michal David mi tak nevadí ale zklamal mě, že se k tomuhle vůbec nechal umluvit asi má málo peněz..)neviděli, protože vždycky to bylo a BUDE o vzhledu. Neříkejte mi, že byste si poslechli album od naprosté šeredy. Třeba se najdou tací ale to nechme na později. Leoš Mareš jako moderátor-znovu?Proč???To jako tahle příšerná země nemá jiného moderátora? Zase nějáká sračka, kterou někde obšlehli takže teď nás tím budou krmit. Díky bohu,že já se na tu televizi tak často nedívám a naštěstí teď ani nebudu mít delší dobu možnost :-).(12.2.2012)

 • InJo
  **

  Další zbytečná pěvecká soutěž (beztak je to pouze mírně pozměněná SUPERSTAR). Ze čtverice koučů nemám rád ani jednoho, ale i tak je to výrazně méně otravné a otupující než reality show typu HOTEL PARADISE nebo některé české seriálové "perly" (ORDINACE, CESTY DOMŮ aj.). Při sledování tohoto člověk aspoň necítí fyzickou bolest a nemá pocit, že se mu někdo snaží provést lobotomii... 50 %(23.3.2012)

 • Snorlax
  odpad!

  Zřejmě na mě plnou vahou dolehla krize středního věku i rozhodla jsem se připadat si jako pubescent. A jak jinak toho dosíci, než sledováním soutěže určené právě této cílové skupině. A moc mi to pomohlo! Uf, já jsem tak nadšena, že již nejsem puberťák a nemusí se mi tohle líbit. Nevěřím vlastním očím, jukl na mě Majkl David (vzpomínám si, kterak se skromností sobě vlastní někdy počátkem osmdesátých let pravil, že tohle jméno používá, neb se dobře vyslovuje v angličtině - jo, už tehdá na něj číhala celá Amerika - tohle prý ještě neviděli ani tam). Nechci věřit vlastnímu sluchu, všechno to vydává obdobné zvuky, bez rozdílu věku i pohlaví, všechno jsou to prý nadějné talenty. Kvituji s povděkem, že televize má mnoho zázračných knoflíků, kterými se dá tato mentální apokalypsa snadno a rychle zlikvidovat.(10.4.2012)

 • Sinecod
  *

  Hodně špatná soutěž, kterou, zvlášť kvůli výběru porotců nemůže brát nikdo vážně. Dara má jeden jediný "hit" který nazpívala jako malá holka a nyní akorát tak plní bulváry tím s kým chodí a nebo, že někoho přejela. Rytmus je prostě řízek, který se prosadil, ale čím, to nevim, protože ehm, Zlatokopky vyjebané??? Michal David je muzikant už dávno patřící do šrotu, který si svou slávu odbyl už v 80 letech a tam by dle mého měl taky zůstat. No a Josef Vojtek, ten to s Kabátama aspoň někam dotáh (haha), ikdyž už dávno poznal, že do světa se nepodívá a že už by se taky neměl tak moc cpát dopředu. Opravdu, už jenom ten Landa (ano ano, ten co ve vidlácích udržuje národní hrdost již od roku 1988) tam chybí. Soutěžící jsou dost nevyrovnaný. Ten kdo zpívat umí už je většinou známý (Markéta Poulíčková) a spoustu těch ksichtů si pamatuju už z první nebo druhý řady Superstar (Nikoleta Spalasová) a nechápu, že jim jedna soutěž nestačí a ti co zpívat neumí, těch je mi líto. Netuším, proč tam ti soutěžící jdou, když všechny ostatní soutěže mluví za své. Jediný kdo je známý a nemusí se za své vystoupení stydět (třeba zpívat na besídce v Zapadlý Lhotě) je akorát Aneta Langerová. Je úplně jedno v jakém hávu soutěž bude, ať si mají křesílka klidně na pérku, vystřelujíc jejich zadnice na stupnici od 50 centimetrů do deseti metrů podle líbivosti, všechno to vyšumí a po nikom ani pes neštěkne. Možná tenhle komentář vyzněl ošklivě a nepřejícně a uraženě, ale pokud je zpěvák takový jaký má být, svojí cestičku si najde a sem si vlastně skoro naprosto jistá, že přes Hlas Československa nevede.(4.4.2012)

 • heyda
  **

  Je to jiný systém než u Superstar, takže určitě si to šanci zaslouží. Některé pěvecké výkony mě docela dostaly, většina mě však příliš nenadchla. Navíc mi docela vadí benevolentnost koučů, kteří lezou svým chráněncům nehorázně do prdelky. Když prostě někdo zazpívá falešně jak prase, tak mu to mají říct. V Superstar se kritizoval každý jen trochu intonačně nejistý tón a tady se chválí i ten, kdo to zazpívá kompletně hrozně.(14.5.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace