• *CARNIFEX*

Jeden z najlepších hororov aké kedy boli režírované. Keď som to raz úplnou náhodou zapol - ( nevedel som aký program zapínam - stlačil som len zapnutie TV a satelitu ) a počul som len hlas spevu lebo som išiel na toaletu, pôvodne len na malú - sa malá zmenila na veľkú. Takže program má buď ozdravovací, prečisťujúci účinok, alebo to bola provokácia na môj mozog, ktorý prejavil svoj názor pokynom na črevá a tie ho znázornili vypustením sračiek. TOTO PROSTE UŽ NEMÁ OBDOBY ČÍM TÍ SRÁČI KŔMIA ĽUDÍ. Nemajú zľutovania ani v týchto ťažkých časoch - nevidím dôvod prečo by som ho mal mať JA. Kúpeľňoví speváci v priamom prenose!! HRÔZA. A tá veta po každom vystúpení . CHCI ŤE VE SVÉM TÝMU - tak to je snáď kurva fór ..(1.3.2012)

• Lenny.M

A mě se to líbilo, je pro mě už zažité každou neděli večer se dívat na podobnou soutěž. Když zrovna nic nechodí, tak se nudím, takže..(10.6.2012)

• poz3n

Neuvěřitelný...(4.3.2012)

• bestlama

Tak rád bych napsal, že půjdu proti proudu a odstřelím tuhle kravinu. Bohužel musím jít s davem, protože to všichni vidí stejně ...NOVO! Prosím, dej si už pokoj s těma trapnými soutěžemi! Děkuji!(12.8.2012)

• Momo_desu

Neskutočne mi lezú všetky takéto formáty a veci tomu podobné na nervy......Djoker všetko napísal za mňa vlastne...(26.3.2012)