Chtěl bych poděkovat televizi Nova. Dlouho, fakt hrozně dlouho, sháním do své sbírky panenek od Mattela zombie Barbínu Darinu Rolincovou z limitované série. Také jsem zjistil když se přikrčím a dám si kapuci z hřebů přes hlavu je ze mě Rytmus hip hoper. A jaký mám pocit z tohoto pořadu celkově? Nevím co se z toho vyvine, protože se to liší od jiných pěveckých soutěží právě patronací čtyř porotců nad budoucími idoly. Odpad můžu dát později a kdykoliv a je na to moc brzy. Intro zpěváků s anglickou písní bylo mimořádně nepovedené a trapné. Moderátoři šílení, vyhodit je a nedat už jim nikdy žádnou práci, nacpat je do "Mišelinky" tahat pneumatiky, hajzli jedny intelektuálský! 60%(12.2.2012)

• Darth Sidious

Tohle je opravdu z těch největších píčovin absolutní vrchol. Nejlepší je však to, že v křeslech sedí opravdu ti, co jsou na urovní slávy všech celebrit, úplně ta největší spodina. No "úplně" jsem z nich vedle. Míša David..no budiž. Vojtek...také ještě. Ale pička Darinka a cigoš " Rytmus - Řiťhnus" Tyhle dva debilové si nezaslouží ani sedět v tom smradlavém křesle a už vůbec ne rozhodovat o tom, kdo bude mít slávu a kdo ne.(23.2.2012)

• Snorlax

Zřejmě na mě plnou vahou dolehla krize středního věku i rozhodla jsem se připadat si jako pubescent. A jak jinak toho dosíci, než sledováním soutěže určené právě této cílové skupině. A moc mi to pomohlo! Uf, já jsem tak nadšena, že již nejsem puberťák a nemusí se mi tohle líbit. Nevěřím vlastním očím, jukl na mě Majkl David (vzpomínám si, kterak se skromností sobě vlastní někdy počátkem osmdesátých let pravil, že tohle jméno používá, neb se dobře vyslovuje v angličtině - jo, už tehdá na něj číhala celá Amerika - tohle prý ještě neviděli ani tam). Nechci věřit vlastnímu sluchu, všechno to vydává obdobné zvuky, bez rozdílu věku i pohlaví, všechno jsou to prý nadějné talenty. Kvituji s povděkem, že televize má mnoho zázračných knoflíků, kterými se dá tato mentální apokalypsa snadno a rychle zlikvidovat.(10.4.2012)

• heyda

Je to jiný systém než u Superstar, takže určitě si to šanci zaslouží. Některé pěvecké výkony mě docela dostaly, většina mě však příliš nenadchla. Navíc mi docela vadí benevolentnost koučů, kteří lezou svým chráněncům nehorázně do prdelky. Když prostě někdo zazpívá falešně jak prase, tak mu to mají říct. V Superstar se kritizoval každý jen trochu intonačně nejistý tón a tady se chválí i ten, kdo to zazpívá kompletně hrozně.(14.5.2012)

• Djoker

Tak to tady ještě opravdu nebylo! Ten "zásadní" rozdíl oproti jiným zpěváckým soutěžím je ten, že jsou sedačky porotců směrem k publiku. Úžasný, ale co dál? Hned na začátku dojemný příběh chlapce, který by chtěl dělat, co ho baví. Lidi, vzpamatujte se, minimálně 90% z nás nedělá, co je opravdu baví, takže to mě fakt nedojímá. Leoš držící palečky v zákulisí s členy rodiny soutěžících, dementní přetahování o zpěváky a mohutný potlesk při každé kačeně, kterou porotci vyblijou. Prime time by mohl být zaplněn zajímavými filmy nebo uspěšnými seriály, s kterými se v posledních letech roztrhl pytel a válcují filmovou tvorbu, ale ne, to by bylo příliš složitý, stálo by to moc peněz a lidi o to ani nestojí. Raději zavoláme, prvním čtyřem "celebritám", které uvidíme v bulváru a máme po starostech. Těžko se tady dovolám změny, ale jestli to čte nějaký šťastný vlastník některé z těch vylízaných kraviček, které svými SMS hlasy drží tuto lidovou zábavu stále v kurzu, tak se přimlouvám za jejich proplesknutí nebo lépe zatrhnutí facebooku, z toho se ty pipky poserou úplně, děkuji.(13.2.2012)