• triatlet

Už jen ten lingvisticky pomatený název zaslouží odpad. A to nepočítám celou komerční neoriginálnost, rádobyspontánnost a "hvězdnopěchotí" porotu.(13.2.2012)

• LoLaa

Kdy Nově konečně dojde, že tyhle soutěže jsou už nějaký ten čas pasé? Co třeba alespoň vyměnit Mareše, Tinu nebo Rytmuse?!!(17.2.2012)

• Deimos

TV/// Účinkující 5/10 Děj 3/10 Hudba 6/10 Show 4/10/// +porota mi určitě nevadila, Mareš s Tinou měli naštěstí aspoň ze začátku málo prostoru, na pravidla soutěže jsem byl zvědaví, není tu žádná hvězdná pěchota -okoukaná Tina a ještě okoukanější Mareš, hodně jsem doufal v to, že po výběru soutěžících budou bojovat všichni mezi sebou, přitom spolu soupeřili jen ti u daného kouče, takže měl každý kouč svých 14,7,5,4,3,2,1 soutěžícího, takže se nedozvíme, který kouč vybral nejlépe/// Oproti Superstar je to jiné, možná i lepší, ale v konečném hodnocení méně zajímavé, skoro až nezajímavé v současné době. OK, těm co bylo v době první Superstar 5 let a teď jim je ...náct, tak pro ně to zajímavé bude. Jednak na podobných soutěžích už dlouho vyrůstají (vlastně od malička) a taky je to pro ně zajímavé. Pro dospělého diváka, který má nakoukáno je to velkou ztrátou času. Snad jen dodám že na začátku jsem si vyhlédl jednu favoritku a ta skončila druhá, takže asi nemám tak špatný sluch./// Celkem 41%///(16.6.2012)

• Jacinda

stejně stupidní a neoriginální soutěžící, idiotická porota a cíněnka, kterou radši nenechají říct slovo a tak jen stojí a objímá tlusté vesniceké matky. špaténka vole(14.2.2012)

• castor

Moc dobře nechápu, jak může kvalitu hlasu posuzovat kvarteto zpěváků, kteří nijak slušný hlas do vínku nedostali? Po všech těch řadách Superstar úplně zbytečné..(31.3.2012)