• bestlama

Tak rád bych napsal, že půjdu proti proudu a odstřelím tuhle kravinu. Bohužel musím jít s davem, protože to všichni vidí stejně ...NOVO! Prosím, dej si už pokoj s těma trapnými soutěžemi! Děkuji!(12.8.2012)

• InJo

Další zbytečná pěvecká soutěž (beztak je to pouze mírně pozměněná SUPERSTAR). Ze čtverice koučů nemám rád ani jednoho, ale i tak je to výrazně méně otravné a otupující než reality show typu HOTEL PARADISE nebo některé české seriálové "perly" (ORDINACE, CESTY DOMŮ aj.). Při sledování tohoto člověk aspoň necítí fyzickou bolest a nemá pocit, že se mu někdo snaží provést lobotomii... 50 %(23.3.2012)

• Segrestor

Když jsem na to poprvé narazil, všiml jsem si, že se nám tu o super khůl show stará pirátka silnic, vyčpělé dítě komunismu Míša a rapujicí CD-rom, měl jsem dost a dost mám i teď po zhlédnutí jakéhosi VIP střípku, kde se ti protřelí mediální otrapové tahaj s dětmi po barech, s dětmi, kterým do dutých hlav vštípili utkvělou představu, že z nich udělaj stejné hvězdy, jakými jsou oni sami. Ne, na tento pořad se nemohu koukat a ani bych to v životě nikomu nedoporučil. Otřesný kýč s hraním si na hledání STAR, přičemž se jedná jen přehnaně medializovanou show za účelem záchrany vlastní kariéry výše zmíněných milionářů-živlů. Kurva, čemu se mám jako smát?(18.5.2012)

• - Kouči v americké verzi se stali například popová diva Christina Aguilera nebo frontman kapely Maroon 5 Adam Levine. (MaroMaro)

• - První díl vidělo 1,5 milionu lidí starších patnácti let. Největší zájem vzbudil v kategorii mladých žen ve věku 15–24 let, kde dosáhl podílu na sledovanosti 66,26 procenta. (rakovnik)

• - V Holandsku, kde byla show uvedena premiérově v lednu 2011, se stala jedním z do té doby nejúspěšnějších televizních projektů v historii a přilákala k obrazovkám přes 3 miliony diváků. (MaroMaro)