poster

MasterChef (TV pořad)

Reality-TV

Česko / Slovensko, 2012

Režie:

Tomáš Eibner
 • nirvanafan
  **

  Ale tak se zase všichni uklidníme. Dáme si hromadný výdech, nádech a podíváme se na to trošku střízlivě. Přiznávám, že jsem neviděla první dva díly a uznávám, že žádnej zázrak to není, ale cpát tomu hned odpad? No nevím, v rámci televizní zábavy jsem viděla už jiná zvěrstva a tohle mezi ty nejhorší rozhodně nepatří. Že se trojice porotců chová jako namachrovaná banda idiotů? Ale kdeže, docela se těm lidem i snaží poradit, a že jim hned nebudou mazat med kolem huby a soutěžící snesou i nějakou tu kritiku, se snad dá čekat ne? Navíc, jak je známo, když se lidi nebuzerujou, tak se obvykle taky nijak nezlepší. Volbu Peštové za moderátorku sice moc nechápu, ale to jenom člověku připomíná, že je pořád na televizi Nova. Jenom čekám, kdy jim dojde, že modelky mají zůstat na molech a raději mlčet, protože jako rádobymoderátorky vážně nic nepředvedou a v tomhle pořadu působí dost zbytečně. Nevím, jestli na to budu ještě koukat, ale celkem se to dá.(14.9.2012)

 • SexyAjinka
  *

  Master Chef v originále s Gordonem Ramsay je skvělý pořad, má nápad, šmrnc a hlavně hvězdného kuchaře. Ale nechápu, kde tady ti 3 šašci nabrali tu drzost, že můžou každého urážet a hodnotit. Je to pořad o kuchařích amatérech, tak je pochopitelné, že ne všechno budou znát. Já se fakt nepotřebuju na ty 3 huby dívat, jak si chladí žáhu na normálních lidech. PS: okopírované od Zdeňka Pohlreicha to není! Je to původní stejnojmenný pořad od Gordona Ramsaye. To spíš Zdeňek se před lety pokusil o podobné zpracování. A tam aspoň byla nějaká uznávaná kapacita v gastronomii. Takže "Na nože!" hodnotím jednoznačně lépe.(2.11.2012)

 • Lordkolol
  ***

  Po prvních dílech, tzv. sítech se na to opravdu dalo jen ztěží koukat a chápu zdejší hodnocení, na kterém se to odráží. Postupem času, a se stále se zmenšující skupinkou, šla úroveň pořadu nahoru, z porotců jako by opadlo to hloupé úvodní "předvádění se", jedntoliví soutěžící už měli svoji kvalitu a já osobně si myslím, že koncept se naplnil. Nakonec jsem byl nad míru překvapen a potěšen kolik skvělých kuchařů a kuchařek se skrývá po českých a slovenských domácnostech. Když si vzpomenu na pořad "Na nože", kde jsem si připadal jak v Jiříkově vidění, musím hodnotit kladně. 60% PS: Věřím, že případná další série už se obejde bez porodních bolestí a bude ještě lepší.(9.12.2012)

 • Darth Sidious
  odpad!

  V každém případě je to kopie souteže "Na nože". Co si budeme povídat. Porota.....no možná jsou to nějací šéfkuchařia zkušení, ale na co si tam hráli...to je neskutečný. Napadají jednoho, že je arogatní, ale sami byli ještě horší. Zejméná pak ten Slovák. Ten si normálně myslel, že mu to tam asi patří. Takže vrchol. To jejich kritizovaní jídla, bylo ale do čista opět okopírované od Zdeňka Pohlreicha. Ale úplně. S tím rozdílem, že Pohlreich nezesměšňuje druhé před ostatními. Oni páni šéfkuchaři sice možná šéfkuchaři jsou, ale já bych nejprve chtěl vidět jejich ocenění. Například o Zdeňku Pohlreichovi není pochyb. Ale jak jsem se zmínil, ten má mnohem vyšší uroveň. Takže přátele. Tohle je tragédie.(13.9.2012)

 • liskam
  *

  Jakožto profesionál a majitel restaurace nemohu dát hodnotit tuto českou napodobeninu jinak. Za mě 30%(18.10.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace