MasterChef (TV pořad)

Reality-TV

Česko / Slovensko, 2012

Tomáš Eibner
  • Bauer

Nova opět těžce nezvládá další reality show, která jde ve stopách televize Prima s pořadem NA NOŽE! Je fajn, že se Nova ohání luxusní kuchyní, vilou a product placementem v podobě Billy (děkujeme za sponzorský dar), ale to nestačí, když to uvádí někdo, kdo neumí moderovat a v porotě jsou tři namyšlení hovada, kteří si nastudujou nějaké rádoby drsné hlášky a nic není z jejich hlavy. Nejhorší je, že se snaží podobat panu Polhreichovi. Snaží se, ale jemu nesahají ani po paty. U mě jsou to obyčejní ubožáci, co si něco dokazují na ostatních. Myslím, že polovina soutěžících umí vařit lépe než oni. Některá jídla vypadají vážně skvěle, ale bohužel vše to kazí Nova s jejím provedením!!!(15.10.2012)

• Jacinda

tři buznamejkři namachrovaný až do nebe mě neuvěřitelně serou. na druhou stranu je fakt hustý co všechno člověk musí umět, co poznat a co vytvořit. často maj nechutný kreace na talířích, ale aspon se z toho člověk i něco naučí. dala bych tomu tři hvězdy, ale opravbdu si myslí, že u mě pochodí vraždou v posledním díle? přepínám, otírám slzu a posílám celý pořad do pekel(16.11.2012)

• liskam

Jakožto profesionál a majitel restaurace nemohu dát hodnotit tuto českou napodobeninu jinak. Za mě 30%(18.10.2012)

• prome

Kdo na televizi Nova vybírá porotce do svých pořadů? V posledních letech je to hrůza. Lidé, kteří pravděpodobně nejsou svý a hrají si (snaží se kopírovat) pravděpodobně na originální porotu z originálního pořadu, který jsem neviděl. Dále to koukat opravdu nehodlám.(7.9.2012)

Za co ty hvězdičky? Reality Show, ve které nejde o vzhled - to se jen tak nevidí, zvlášť v českých poměrech. Je to fér a to se mi líbí.. Navíc miluju jídlo, proto u mě většina pořadů o jídle má aspoň tu jednu hvězdičku navíc jistou. Hlavní pan porotce je mi hodně, hodně nesympatický, dalo by se říct, že mi vyloženě vadí... Ale to je asi tak všechno, i když občas jsou porotci na soutěžící zbytečně přísní, ačkoliv bych neřekla, že jsou to kdovíjací masterchefové.. Když to sečtu, vychází mi z toho lepší průměr :)(28.9.2012)