MasterChef (TV pořad)

Reality-TV

Česko / Slovensko, 2012

Tomáš Eibner
  • SaNcHeZ_cz

Neviděl bych to tak špatně jako ostatní uživatelé. Peštová je sice otřesná ale naštěstí jí není v pořadu tolik. Zbytek je jen průměrný převod se všemi neduhy které poskytují ostatní české variace zahraničních frančíz v produkci televize nova. Trojka porotců není nejhorší, nicméně uvidíme dále. Zatím lepší dvě. Ostatně nechápu co mají ostatní uživatelé za problém s porotci. Pokud někdo očekává zacházení v rukavičkách v boji o prestižní titul, nejspíše se dívá na špatnou šou.(2.9.2012)

• Zeck

Neskutečně trapní porotci, kteří pravděpodobně do zblbnutí čuměli na originální verzi MasterChefa s Kondomem a pak se ho snažili co nejlépe zahrát v této sračce od Novy. Na tomto pořadu překvapivě nejsou nejtrapnější kuchaři s jejich sračkovitými žrádly, které přišli ukázat do televize, ale právě ti tři kašpaři jejichž pokusy o drsnost a přísnost působí tak směšným dojmem, že se celý pořad stává nekoukatelným. Pokud totiž tři no name idioti nabudou dojmu, že celý pořad je vlastně jenom o nich a ne o těch lidech a jejich receptech, stojí pořad většinou za hovno, pokud nejste Gordon Ramsay ale nějaký šašek, který ho kopíruje. Začněte dělat pořady s automechaniky, tento trend, že snad každý debil s vařečkou v této zemi má vlastní pořad, je nesnesitelný! 10%(31.8.2012)

• Momo_desu

Zase sa musíme opičiť..... a zase to stojí zahovno.(5.9.2012)

• Jacinda

tři buznamejkři namachrovaný až do nebe mě neuvěřitelně serou. na druhou stranu je fakt hustý co všechno člověk musí umět, co poznat a co vytvořit. často maj nechutný kreace na talířích, ale aspon se z toho člověk i něco naučí. dala bych tomu tři hvězdy, ale opravbdu si myslí, že u mě pochodí vraždou v posledním díle? přepínám, otírám slzu a posílám celý pořad do pekel(16.11.2012)

• Dellamorte

Ahoyte, to som zase Ja. Rodičia ma nechali osamotenú a odbehli niekam , no už sú mesiac pá. Zabudli ale navariť. Kuchárske knihy sa Mi rozpadli v rukách a týždeň som musela plašiť mole / mole Mňa. Povedala som si" od čoho je TV ? ".So šťastím, ktoré Ma nedokáže opustiť, som trafila túto trefnú trefku. Z porotcov Ma prešiel hlad. Ten blond štek českej výroby s hlasom , akoby mal silný piercing ( kladka, reťaz z Yamahy , koleso z Hummera ),ten toho nakecá, až zabúdam na hlad. Relácia si Mi veľmi páči aj keď som hladná ako divááák.A je fayn že už viem ako naložiť s jedlom ak Mi rozbije predposledný chuťový pohárik. Mám však malý kôš. A teraz hádaj, kto je tam najväčší čávo - predsa ten bezpohlavný slováčisko, ako z podTATIER. Ide z neho strach a keď ho zbadala Moja Border kólia musela som jej dať prášky.Som fascinovaná kde tie figurínky berú ( aj ujo Habera prispel svojou prepotrebnou polovičkou ). Snáď niečo ukuchtím, kým sa naši vrátia, potom im nenápadne pustím US formát, alebo nejaký Gorefest. Snáď sa to celé zmení. Vlastne ani nemyslím, tu vysoko v horách máme len bylinky ( aj liećivé ) ale ani tie by nepomohli porote , ako ani programovému riaditeľovi a najsledovanejšej televízii už vôbec. Čo už, v upútavke horia pikantné ohne, aspoň sa zohrejem, kým sa vrátia rodičia. Majte sa, ešte sa ozvem, či xcete alebo ee.(13.9.2012)