MasterChef (TV pořad)

Reality-TV

Česko / Slovensko, 2012

Tomáš Eibner
  • Jacinda

tři buznamejkři namachrovaný až do nebe mě neuvěřitelně serou. na druhou stranu je fakt hustý co všechno člověk musí umět, co poznat a co vytvořit. často maj nechutný kreace na talířích, ale aspon se z toho člověk i něco naučí. dala bych tomu tři hvězdy, ale opravbdu si myslí, že u mě pochodí vraždou v posledním díle? přepínám, otírám slzu a posílám celý pořad do pekel(16.11.2012)

• ivishka

Nečekala jsem nic světoborného. Přesně tak, jak jsem si myslela z toho vyšla jedna velká parodie na Gordona Ramsaye či jakýsi ten předchůdce tohoto českého Mástršéfa. Jenže alespoň i když je Gordon vulgární jde vidět, že opravdu dobře dělá svou práci a rozumí tomu - neumím absolutně pochopit jak je možné, že porotci si dovolí sníst celé jídlo, které jim bylo naservírováno, když jim to zkazí chuť na ty další - to je NEPROFESIONÁLNÍ. Nedokážu přesně popsat svoje rozhořčení ale je mi naprosto jasné, že nova neumí nic jiného než se snažit hrát divákům na city - chlápek s berlou který jednou asi ze 4 jídel uvařil dobře a protože měl rakovinu tak ho protěžují ; pěkná slovenka se asi vyspala s někým ze soutěže, jelikož to vaření z té vizuální stránky věci a z toho co vidím nestojí za nic a tak bych mohla pokračovat nejméně u pěti dalších soutěžících. Největším vrcholem je drámo-hudba, která jako na potvoru připomíná cosi z Pána prstenů a absolutně se k tomu nehodí. Vyhrocené situace kdy porotce ječí na soutěžícího z jakéhosi popudu štábu - aby to bylo divácky atraktivnější - jsou naprosto očividné, jelikož se porotce nedívá naštvaně, ale dokonce vypadá, že za chvíli vyprskne smíchy....Nejvíce mě na tom asi rozčiluje zbytečně dlouhá stopáž jakýchsi 85 minut a ne-li více. A dalším nováckým zvykem shledávám neustálé opakování toho co se stalo - nejméně 3x za díl, jelikož je divák co se pravidělně dívá na novu a na ty seriály co tam produkují z toho úplně vymazaný. Nejhorší na tom asi je, že nyní si občan naší ČR nemůže dát ani pořádný chlast, protože je vyhlášena prohibice a tak nám nezbývá nic jiného jen tupě zírat na obrazovky a nebo se na to díky pudu vlastní sebezáchovy ani nedívat.(15.9.2012)

• Happykubas

Dobrý nápad zprzněný třemi šašky hrajícími si na Pohlreicha. Ačkoli jsou to šéfkuchaři, před kamerou se z nich stali babráci. Slečna blondýnka byla v celém pořadu úplně zbytečná a k smíchu. 2 hvězdy za to, že jsem se na to vydržel dívat.(24.12.2012)

• slatkac

Tři namyšlení nagelovaní postižení kokoti co si hrajou na Pohlreicha sedí za stolem a čekají, až jim nějaký amatérský kuchař donese blivajz který navařil, aby s ním pak mohli mrdnout o zem a říct mu, že se to totálně nedalo žrát, protože do svíčkové se dává solamyl. Hlavně že sami dokázalý velký hovno, ale kritizování jim jde. Jestli si mám vybrat tohle, nebo konkureční Recept na bohatství, volím kulku do hlavy.(1.9.2012)

• liskam

Jakožto profesionál a majitel restaurace nemohu dát hodnotit tuto českou napodobeninu jinak. Za mě 30%(18.10.2012)