MasterChef (TV pořad)

Reality-TV

Česko / Slovensko, 2012

Tomáš Eibner
  • Pepinec

Od kamery ve stylu Zastav a nepřežiješ, hudby epické jak z Hvězdných válek, přes pózy lacinější než na zahradě vypěstovaný šnytlík, výrazy a kecy drsné tak, že extrémní bondage je proti tomu Počasíčko, až po plýtvání jídlem pro načančané prdy o průměru tři centimetry, je tohle jeden monstrózní MasterShit.(3.11.2015)

O cokoli televizního nejevím absolutní zájem už nějakou dobu. "Osudným" mi bylo mé nachomýtnutí se k ženě, když se na jeden díl koukala, což vzbudilo můj zájem, a tak jsem se od poloviny více méně koukal. No ano, byla to novácká kokotina napraná reklamou a s vypatlanou moderátorkou, ale nějakým zvráceným způsobem mne to celkem bavilo... 60%(28.12.2012)

• DaViD´82

O vaření to není. O jídle to není. O nadšených kuchtících plnící si sny to není. O zábavě to už tuplem není. Tak o čem tamhle seriálová reklama na Billu, která má mylný dojem, že dramatičnost se navodí čistě jen použitím hudebního podkresu à la Zimmer, vlastně je? Bohužel jen a pouze o rádoby drsném macho triu, které svou špatně předstíranou nekompromisností aspiruje na titul "šašc... ehm, ubožáci roku". To je od Ramsayeho, Bastianiche i Elliota na žalobu, jestliže tihle pánové mají být jakože oni. Jestli vůbec něco vzbuzují, tak rozhodně ne strach či respekt, ale výsměch a vlastně i lítost nad tím, že si své (dle jejich chování evidentně nemalé) komplexy řeší v hlavním vysílacím čase.(8.9.2012)

• akisha

Viděla jsem jeden díl a byla to jedna z největších hovadin, co za dlouhou dobu zabloudila na TV. Všechna ta ultra trapná dramatická hudba a serious faces porotců a debilní hlášky, jako kdyby snad všichni zápasili v Coloseu o život, ale omyl, oni tam JENOM VAŘÍ, proboha. Jde úplně o hovno. Strašná debilovina, urážka mozku a tak všelijak podobně. Nehledě na to, jak většina bab si ani ty vlasy do culíku nedá, člověk úplně vidí, jak jim padají do jídla. Netuším, jestli je UK originál lepší a ani to nechci vědět, ale tohle, to je teda děs!(23.4.2016)

• honajz

Když to před časem zkusil v továrních halách opajcnout Pohlreich, aspoň se to pokusil udělat po česku a že ti lidé museli předvést aspoň krájení cibule. Tady vůbec netuším - a není to poprvé, u Farmy to bylo stejné - jaká jsou pravidla, jak se soutěží, vůbec nevidím ty lidi vařit. chlápek s údajně domácíma špagetama byl seřván, ale že by někdo hodil vsuvku, jak vypadají skutečné domácí špagety? A to trio si hraje na věčně nasrané borce, kterým chvílemi nevěřím ani to, že by uvařili krupičnou kaši nebo dokázali ohřát párek. A stejně jako u Farmy zas nějaký pitomec dostal nápad na ambientní soundtrack, jen ženské hejajá nahradil mužský huhuhú. O akční kameře a modrém nasvícení jak z akčňáku raději nemluvit. Příště by těm idiotům na Nově měl někdo říct, že obsah často zabere víc než forma.(8.9.2012)

• - Nabídka Novy a Markízy na účinkování zastihla Danielu Peštovou nečekaně při plnění pracovních povinností v New Yorku. (hippyman)

• - Kuchařskou show MasterChef měla původně vysílat pouze Markíza ve slovenské verzi, nakonec se k ní ale přidala i Nova a vznikl společný česko-slovenský projekt. [Zdroj: digizone.cz] (hippyman)

• - Show se vysílala již ve třech desítkách zemí světa. Například v Británii, Francii, Řecku nebo Indonésii se stala jedničkou ve sledovanosti. V Austrálii nebo Izraeli se stala dokonce do t0 dobz nejsledovanějším pořadem v historii. [Zdroj: reality-show.panacek.com] (hippyman)