MasterChef (TV pořad)

Reality-TV

Česko / Slovensko, 2012

Tomáš Eibner
  • Marek1991

Zahraničnú verziu som nevidel a tak som bol zvedavý, čo je to zač. Videl som v nejakej relácii alebo to možno bola nejaká upútavka tých porotcov a zdali sa mi ako príjemní ľudia. Potom prišla klapka a oni sa veľmi neprirodzene hrali na tvrďasov, síce sa navzájom tak presviedčali a nabíjali energiou, ale bolo vidieť, že to hrajú, aby utvorili atmosféru. Na veľa ľudí hovorili, že sú arogantní a pritom sa tak správali len oni. Najlepšie bolo, keď sa jeden snažil zhodiť súťažiaceho, ale on neurobil vôbec zlé jedlo a druhý porotca ho podržal a následne tak urobil aj ďalší a ten porotca sa mi zdal, že sa následne cítil trápne, lebo to také aj bolo. Skoro žiadne odborné vysvetlenia, iba urážky a otrasné vyhadzovanie jedla do koša. Tomu hovorím plytvanie jedlom, je to také snobské sa tak správať k normálnemu jedlu, za ktoré by dali v chudobných krajinách, kde panuje hlad veľmi veľa. Toto nie je o jedle, toto je skôr komerčná šou, navyše hrala už v úvode na city, keď pustili časť, ako chlapík rozprával, že mu zomreli rodinní príslušníci, čo doplnili príslušnou hudbou. Snažím sa byť objektívny a zároveň hovorím svoj osobný názor a preto je toto len ďalší otrasný pokus zaujať. Divím sa tým ľuďom, kde ich berú, prečo sa tam hlásia a čo sú zač, lebo toto je odpad. Týmto sa iba upevnila pozícia jednotky na smetisku v našej republike televízii Markíza. Naozaj úbohé!(27.8.2012)

• Dellamorte

Ahoyte, to som zase Ja. Rodičia ma nechali osamotenú a odbehli niekam , no už sú mesiac pá. Zabudli ale navariť. Kuchárske knihy sa Mi rozpadli v rukách a týždeň som musela plašiť mole / mole Mňa. Povedala som si" od čoho je TV ? ".So šťastím, ktoré Ma nedokáže opustiť, som trafila túto trefnú trefku. Z porotcov Ma prešiel hlad. Ten blond štek českej výroby s hlasom , akoby mal silný piercing ( kladka, reťaz z Yamahy , koleso z Hummera ),ten toho nakecá, až zabúdam na hlad. Relácia si Mi veľmi páči aj keď som hladná ako divááák.A je fayn že už viem ako naložiť s jedlom ak Mi rozbije predposledný chuťový pohárik. Mám však malý kôš. A teraz hádaj, kto je tam najväčší čávo - predsa ten bezpohlavný slováčisko, ako z podTATIER. Ide z neho strach a keď ho zbadala Moja Border kólia musela som jej dať prášky.Som fascinovaná kde tie figurínky berú ( aj ujo Habera prispel svojou prepotrebnou polovičkou ). Snáď niečo ukuchtím, kým sa naši vrátia, potom im nenápadne pustím US formát, alebo nejaký Gorefest. Snáď sa to celé zmení. Vlastne ani nemyslím, tu vysoko v horách máme len bylinky ( aj liećivé ) ale ani tie by nepomohli porote , ako ani programovému riaditeľovi a najsledovanejšej televízii už vôbec. Čo už, v upútavke horia pikantné ohne, aspoň sa zohrejem, kým sa vrátia rodičia. Majte sa, ešte sa ozvem, či xcete alebo ee.(13.9.2012)

• Lyli

Uf, to je divný! Celý mi to připadá až příliš dramatický, těm soutěžícím asi jde o dost, ale proč se sakra ti 3 hlavní kulibrci tváří, jak kdyby v zadku měli smrkovou větev? No, a paní Peštová je vážně kočka, jenže moderování není její silná stránka. Další ,,skvělý´´ výplod televizní zábavy.(21.9.2012)

• corona

Netuším čo tí traja páni také úžasné v živote dokázali, keď sa tým stále musia chváliť (veľa ľudí je dobrých v tom čo robia a nie sú kvôli tomu kreténi), ale ani to ich neoprávňuje sa správať ako debili. MasterChef je obyčajná Superstar, kde miesto amatérskych spevákov vystupujú amatérski kuchári, samozrejme je to okorenené pár psychopatmi a stratenými existenciami a celé sa to tvári akoby šlo niekomu o život.(29.8.2012)

• rikitiki

Další nudná natahovačka o ponižování (víceméně) normálních lidí před kamerami. /21. 9. 12./(21.9.2012)