Nežádej svůj poslední tanec

Nežiadaj svoj posledný tanec

Romantický / Drama / Hudební

USA, 2001, 112 min

• MoiJe

Nuda, kecy, nuda, nenapaditost, nuda, drevenost, nuda, smutne ocka... nuda. Juliu mam rada, ale baletka?(14.1.2007)

TV/// Obsazení 7/10 Děj 8/10 Hudba 8/10 Efekty 6/10/// +prostředí, herci, příběh -chtělo by to ještě více hudebních čísel/// Hezký film, celkem dojemný, občas dramatický. Hraje tady sympatická Julie Stiles, působí hodně charismaticky a dobře. Tento film jsem viděl už kdysi a dlouho jsem ho chtěl vidět znovu. Nepatří sice na vrchol hudebně-romantických filmů, ale své místo v mém srdci si získal./// Celkem 74%///(3.6.2009)

60%(26.2.2009)

Příběh vystřižený z nepůvabného prostředí americké veřejné školy je víceméně určen pro náctileté, jiným generacím by se podle mého nelíbil. Zároveň nevylučuji, že se líbí puberťákům. Člověk musí mít odstup a lehký zájem o tanec. Pak se dá lépe pochopit působivost spojení hiphopu a baletu. Jenom ty Juliiny tlusté nohy...(24.3.2008)

• Tommassi3

"Nehodíš se k němu jako ona !! On je olej, ty mlíko.. Tak to nemíchej !!"(15.7.2014)