poster

Nežádej svůj poslední tanec

 • USA

  Save the Last Dance

 • Slovensko

  Nežiadaj svoj posledný tanec

Romantický / Drama / Hudební

USA, 2001, 112 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • movie
  ***

  Ta skoro závěrečná scéna, kdy je prostříhána ta přestřelka s baletním číslem se moc vydařila. Ostatně jako celý snímek, který mě dost překvapil. Podobně třeba jako CRAZY/BEAUTIFUL!(21.12.2002)

 • Deschain
  ****

  keď mne je tá Julia fakt sympatická:))(15.6.2009)

 • Kaka
  ****

  Že by konečně pomalu mizely ty trapné teengerovské filmy typu Prciček ? Nežádej svůj poslední tanec působí fakt opravdově, svěže, má relativně dobrý a poutavý příběh a v neposlední řadě skvělé herce. Vše doplňuje dost dobrá hiphopová hudba a taneční scény jsou choreograficky velmi dobře zvládnuté a svižně natočené.(26.7.2004)

 • kleopatra
  **

  Námět by nebyl špatný, ale je to tak zoufale předvídatelné. Bílá holka, černý kluk - takže se samozřejmě řeší komu a jak dalece to vadí a jak je černobílý pár rezistentní (což přes všechny "překážky" je), do toho černý gang, Sářino vratké sociální zázemí, rozběsněná expřítelkyně atd. Julia Stiles není špatná herečka, ale jako baletka? Copak si nikdo nevšiml prostřihů se skutečnou podstatně energičtejší a hlavně štíhlejší baletkou?(31.7.2004)

 • Dever
  ****

  Soundtrack Mark Isham: 1. Ballad Of Fire Starr (Theme From "Save The Last Dance") - Fredro Starr ,2. You - Lucy Pearl feat. Snoop Dogg & Q Tip ,3. Bonafide - X-2-C ,4. Crazy - K-Ci & Jo Jo ,5. You Make Me Sick - Pink ,6. U Know What's Up - Donell Jones ,7. Move It Slow - Kevon Edmonds ,8. Murder She Wrote - Chaka Demus & Pliers ,9. Breathe And Stop - Q-Tip ,10. You Can Do It - Ice Cube feat. Mack 10 & Ms.Toi ,11. My Window - Soulbone ,12. Only You - 112 feat. The Notorious BIG ,13. Get It On Tonite - Montell Jordan ,14. All Or Nothing - Athena Cage ,(16.5.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace