Soukromý detektiv Holland March (Ryan Gosling) a nájemný ranař Jackson Healy (Russell Crowe) spojují své síly a podílejí se na vyšetřování pohřešované dívky a zdánlivě nesouvisejícího úmrtí jedné pornohvězdy. (Freeman Ent.)

owwidius

Super trailer, skveli herci, cool zapletka. Len skoda ze film mi neponukol o nic viac zabavy, ako samotny trailer. Take fajne epizodky nasleduju po sebe, v stylovom vizuali, ale ako celok ma to nedostalo a lahko mi to z hlavy aj vysumi. [#31/2016] ()

Hapretor

Tohle mě mile překvapilo. Gosling to zahrál skvěle, Crowe neméně. Hlášek dost, vtipů taky. Vtipnými scénami se taky nešetřilo, nespadá to do trapnoti ani sprostoty. Tak to má být. Shane Black má talent. Určitě se od něj dočkáme ještě propracovanějších kousků. Kdyby děj celkově působil uceleněji a měl jasný závěr a záměr už od začátku byl by to skvělý film. Takhle je to jen hodně dobrý, vtipný film. ()

strikeman

Obtloustlý Crowe a "gay-friendly" Gosling v "rádobyvtipném rádobybuddy movie". Měl jsem za to, že humoru a la "Spencer-Hill" už odzvonilo. Korunu tomu všemu nasazuje botoxová Kim ... 40% ()

Evander

Typicky chlapská akční komedie nebo alespoň si myslím, že takový byl záměr. Ve výsledku jsou The Nice Guys bohužel cílení spíše na puberťáky a tak to nakonec nebyla taková zábava, jak jsem si představoval. 62% ()

Wallis3

Gagy, hlody a ten Goslingův ječák :-) . Pohodička s trošku zamotaným začátkem. "Byl jsem v bazénu." "Tys byl v bazénu?" "Jo, musel jsem se zeptat těch mořských víl!" ()

BOURQUE

Z hľadiska hereckého repertoáru film „Správni chlapi“ mal všetko k tomu, aby sa stal nadpriemerným. To však z môjho názoru nenastal, pretože scenár nebol dostatočne dobre vypracovaný a aj v réžii sa dajú nájsť menšie nedostatky. Škoda, pretože connection Crowe-Gosling bol veľmi dobrý a užíval som každú minútu ich spoločných scén, nehovoriac o atmosfére 80-tych rokov v LA. Pohodová asistencia od A. Rice. Osobné hodnotenie: 76% (***) ()

sadlokan

"Kdyby jsi namaloval na wolksvagen kníry,myslela by si,že je to Omar Sharif".Vtipný,když tam nejni Kim Basinger.Možná schválně?Asi neni vtipná. ()

GOREGASM

Ryze chlapská záležitost, tady se holky moc nepobaví. Shane Black ukazuje, že třetí Iron Man bude asi jenom začátek. Je vidět, že buddy movies mu jdou, a že od dob Smrtonosné zbraně mu střelecký prach vůbec nezvlhl, naopak pod náloží humoru, skvěle napsaných a zahraných postav v kombinaci se sakra dravou režií vlhne divák i na místech, u kterých to sám nepovažoval za možné. Crowe a Gosling sypou hlášky, a přitom každý z jiného ranku, s absolutní samozřejmostí a lepší filmovou dvojici bych hledal asi dlouhá zpět. Retro zpracování je stylové v každém záběru, a přestože bych mohl příběhu vytknout jeho tuctovost, tak to neudělám, protože všechno s přehledem zachraňují vynikající dialogy a stylový humor, který sice nemusí sednout každému, mě každopádně rozchechtal na maximálku. Mít to chytlavější story, jde o jasnou stovku, takhle střízlivých... 90% ()

Faila

Ryan Gosling i Russell Crowe jsou pro mě zárukou kvalitního filmu a ani tentokrát mě nezklamali. Za mě naprosto božské vtipy, smála jsem se skoro pořád a nejvíc mě nadchl asi konec, protože vůbec nebyl tak pitomý, jaké konce u podobných filmů většinou bývají. ()

fablefavorit

Slabší odvar Kiss Kiss Bang Bang, s podobnou zápletkou a dokonce od stejného týpka. Jeho drsný styl plný černého humoru je přítomen i zde, a i když je Crowe místy nezáživný a Gosling hraje až přehnaného idiota, stále se jedná o jednu z těch zajímavějších (a vtipnějších) komedií. ()

figliar

Osemdesiate roky boli cool... A dokazujú to aj Crow s Goslingom v tejto príjemnej krimi komédii. Toto duo si sadlo priamo ideálne, takmer ako Holmes a Watson. Zaujímavá zápletka, dobové hlášky a podarený koniec si zaslúžia 4 hviezdičky. ()

Kulda24

Vtipně mimózní Ryan Gosling a tvrďácky obtloustlý Russell Crowe vytváří něco, co tu dlouhou dobu nebylo. Už jsem měl dost těch sračkových komedíí a buďme rádi, že nám Shane Black přinesl film Správní chlapi. Herci jsou úžasní, je to vtipné a budete se opravdu bavit. Scénář je dobře napsaný a budete se divit, jak se příběh v průběhu filmu bude vyvíjet. Je tam tolik náhody, že samotní hrdinové jsou z toho překvapeni. Dávám krásných 80%. ()

rekkky

Watching this movie was exhausting, because the pace of the story goes up and down without any meaning, which sometimes results in weird atmosphere. There is without a doubt idea and rare look, but this is not enough. ()

Rathalos

Russell Crowe a Ryan Gosling v akcnej komedii,ktora bola v celku vtipna,ale mal som pocit,ze casom ten humor nejako upadal,dam 4 hviezdicky,ale s prizmurenim oboch oci...:-) ()

Raziel_cz

Zápletka funguje, vtipy šlapou, akce má drajv, postavy jsou sympaťáci a atmosférou to skoro víc připomíná noirovky než osmdesátkové L.A. Velmi odlehčené a velmi amorální. Ještě víc než Kiss Kiss Bang Bang to vyměnilo melancholii za humor, ale jinak je to pořád Blackova osvědčená formule. Jo, z jeho kvartetu asi nejslabší, ale scenáristicky je to vypiplané, má to styl a viděl jsem to už třikrát a sakra, jestli si to neužiju i počtvrté! ()

Folky

Stejná pecka jako Kiss Kiss Bang Bang. Opět trefný casting, dobrá zápletka a správné situace. Vše na svém místě a proklatě zábavné. ()

helloween93

Retro buddy-komedie z konce 70. let odehrávající se v L. A. Crowe s Goslingem vyšetřují zmizení pornoherečky, občas padne dobrý joke, slovních přestřelek není mnoho a shootoutů je ještě méně. Film má na buddy movie pomalejší tempo a celkově je sušší. Shanu Blackovi se tenhle film tolik nepovedl, respektive se od něho očekávalo víc, takhle film pouze zůstal retro stylovkou s tuctovou krimi zápletkou, která s rozpočtem 50 milionů dollarů propadla, protože vydělala pouze 62 milionů. Tady studio Warner trochu zaváhalo. 3* ()

hazaba

Docela vtipné, oba herci fajn, výborná byla Holly. Celkově mi to přišlo přitažené za vlasy, jakoby tvůrci schválně glorifikovali 70. léta, či na ně s nostalgií vzpomínali. Film mi z hlavy asi brzy vyšumí, ale jsem ráda, že jsem ho viděla, i přes to násilí a sprostou mluvu. ()

Lyžař

Dlouho jsem premyslel, jestli dve nebo tri hvezdy. Takovehle herecke obsazeni by melo plnit kina a bejt to fakt pecka!!! Bohuzel tomu tak neni!!! ()

Čeká nás nových 48 hodin?

Čeká nás nových 48 hodin?

18.08.2021

Akční komedie to v současnosti nemají lehké. Jejich místo zastoupily komiksy, a filmů jako Správní chlapi režiséra Shanea Blacka se tak v současnosti točí méně a méně. Nyní to každopádně zkusí po… (více)

Další Predátor je na cestě

Další Predátor je na cestě

17.02.2016

Kdo se ponoří do Padesáti odstínů temnoty?

Kdo se ponoří do Padesáti odstínů temnoty?

29.01.2016

Kim Basinger se letos objeví v komedii Správní chlapi Shanea Blacka (Iron Man 3), pořádný comeback si ale dá až v únoru 2017. Zahraje si totiž Elenu Lincolnovou, obchodní partnerku a bývalou milenku… (více)

Predátora čeká další šance

Predátora čeká další šance

14.08.2015

Legendární scenárista Shane Black (Smrtonosná zbraň, Poslední skaut) předloni natočil miliardového Iron Mana 3, takže záhy přehazoval mnoho režijních nabídek. Nakonec si vybral sedmdesátkový noir The… (více)