Vánoční crazy komedie. Pátý díl úspěšné série se značkou Kameňák opět sleduje neskutečné karamboly kolem starosty Pepana, který tentokrát opravdu nemá klidný adventní čas. Zdá se, že Kameňákov neproslaví, protože nepřející občanští aktivisté mu zhatili plán – postavit obří skokanský můstek na nedaleké hoře Říp. A to si přímluvu obstaral osobně u samotného pana prezidenta! Zázraky se však dějí, zvláště o Vánocích, a prezident ve finále jako vždy překvapí. Než ale dospějeme k happyendu, u kterého se dojme celý Kameňákov i celé lidstvo, zažijeme během čtyř adventních týdnů typický kameňákovský mumraj. (Indigo Film)

ssarka odpad!

tenhle režisér natočil Kytici?? a Obecnou školu?? jdu blejt velebnosti,kam lidi dokážou klesnout..:( ps: jako každý škvár poslední doby,viděno na internetu,za tohle bych nedala ani 5 Kč v kině.. ()

durkes odpad!

Hlbšie sa už spadnúť nedá.......ani väčšiu kravinu natočiť...toto už je fakt vrchol debility, len kto toto môže financovať ? ()

tosastava

Naivne som si myslel že Brabec nemôže natočiť horšiu pičovinu ako Troška,strašne som sa zmýlil!. Troškove chujoviny(kameňáky) sú oproti tejto gigasračke oscarovým veledielom ()

joslin246 odpad!

Měla jsem si radějc vypíchnout oči a zašpuntovat uši.. naposledy... a přišlo mi to trapně vulgární.. otřesné.. ()

Chlo0opek

Humor za hranou slušnosti by tak nevadil, kdyby byl použit ve správnou chvíli a byl vtipný, kameňáky nic moc (co taky vymýšlet již v 5. části, že), jen ta hudba byla oproti zbytku vlastně hezká. ()

codyak odpad!

Pane Vydra, pevně doufám, že jste na sebe hrdý. Tohle vidět Váš otec, asi by mu nebylo veselo, o paní Medřické ani nemluvě. Z celého srdce gratuluji všem, co se tohoto "skvostu" účastnili. Speciálně děkuji monumentům českého filmu pánům J.A.Duchoslavovi, Hruškvi a Glazarovi. Jen tak dál...jste opravdu borci!!! ()

Jard

Zbytočne násilný humor a násilné scény. Všetky vtipy, ktoré boli vo filme spomenuté, boli už dávno známe v spoločnosti. 10% ()

Ondr4H odpad!

Celá série Kameňák je špatně pojatá od začátku, existují tisíce černých vtipů ale vždy se vyberou ty nejprofláklejší v podání zasměj se sám, poslední dva bohužel toto naplňují více než je zdrávo.Přiznám se mêl jsem naději že pátý díl bude v nečem jiném.Ano byl!Co postava to debil.Česká filmová škola a komedie s tímto snímkem vybouchly na atomy. ()

Georginek odpad!

Ty pičo, lze ještě klesnout???? Prosím, kdo se tomuto směje, napište mi a já Vám pošlu pistoli a okamžitě se zastřelte. ()

P@\/EL

Hlavní problém Kameňáků vidím v tom, že herci nedokážou mnohé vtipy podat tak, aby vyzněly nenuceně a přirozeně. Spousta povedených vtipů proto jen tak vyšumí bez patřičného účinku. Na druhou stranu se tu našlo několik situací, které mě dobře pobavily a vyloudily úsměv na mé tváři. A kdyby už nic, tak aspoň Miloš to zachrání. ()

bicekz

Zde už tak optimistický nebudu. Díl je o ničem, vtipy trapné doprovázeny trapnou hudbou a celkově nepovedené. ()