Dobre vedieť!

(pořad)
Soutěžní
Slovensko, 2016, 45 min

Účinkují:

Rastislav Sokol, Juraj Kemka, Róbert Jakab, Samo Trnka, Kristína Svarinská, Marián Mitaš, Peter Sklár, Roman Luknár, Milan Ondrík, Barbora Švidraňová (více)

Nová súťažná, no najmä zábavná relácia, v ktorej proti sebe nastúpia tímy Roba JakabaJuraja Kemku. Každý z kapitánov musí za pomoci svojho hosťa zistiť správne odpovede na netradičné otázky, pričom často vznikajú vtipné situácie. Do tuhého ide najmä v závere relácie. Súperiace dvojice musia zodpovedať spoločnú otázku, pri ktorej vsádzajú sumu, ktorej výšku súperi nevedia. Víťazom sa stane tím s vyššou nahranou sumou. (TV Markíza)

D1705

Zábavný náučný program. Nebyť trápneho Kemku a vedátora Karola, je to celkom dobré. Len niektoré sekcie s prírodovedným zameraním nemusím. ()

Nick321

To je taková blbost, ale zároveň je to svým způsobem vtipné, vykouzlilo mi to v určitých momentech úsměv na tváři, takže něco na tom asi je. 😁 ()

Angus250

Vela zavisi od hosti, tak ako v Mr.GS. Ked tam boli vyslovene hlupane Rakovska a Mirgova, nedalo sa to pozerat. O par mesiacov si na to nikto nespomenie...Kralovnou vymastenych sliepok je zatial jednoznacne Judinyova - neviem si predstavit viest s nou akukolvek debatu...Jakab sa s nou vyslovene trapil...A Lintner - ved to je kral hlupakov... ()

Generi

Konečně důvod zapnout Markízu !!! Zábavná relace, kde se divák pobaví a něco nového dozví, i když některé otázky jsou zavádějící. Moderátor je v pohodě, neokoukaný. Byť takových pořadů by bylo víc!!! ()

AlicaFox

po zhliadnuti ceskej verzie s nazvom "kdo to vi?" som zhodnotila ze nasa je naozaj dobra kedze cesi nas komplet vykradaju este aj otazky a dokrutky maju nase a nas vedator karol je top zatial co ich vedec je uplne trapny a ich moderator sa na naseho Rasta ani nehrabe. nie niesom zaujata. mna tato sutaz bavi a jednoducho sa na nej da dobre zasmiat. len tak dalej :) ()

3Libras

Jedna z veľmi málo pozerateľných vecí slovenskej výroby. Toto je milé prekvapenie. Je to zábavné aj poučné hoci nadobudnuté informácie veľmi praktické využitie mať asi nebudú :) Zábavným program robia hlavne zaujímavé otázky, no aj moderátor je fajn. Najlepší je ale Kemka. Ten človek je šialenec v tom najlepšom zmysle slova. ()

agamazx

Mozno 3 hviezdicky su prilis generous, ale tak dobry napad. Premrhany potencial. Malo by tam byt radsej 24 otazok a menej toho trapneho humoru a natahovania. Kemku som mal celkom na zaciatku rad, ale neskor sa mi celkom sprotivil. Dokaz je epizoda s PPPetrom, kde sa on citil maximalne trapne, az mi ho bolo luto, snad dostal dobre zaplatene. Ked su v pohode hostia nie je to tak zle, ale kedze je tam konstatne Kemka, ten to cele vie bohuzial pokazit. No potencionalne nechavam 3 hviezdicky keby ho eventualne nahradil niekto iny. Sorry kamo, urcite si mimo TV normalny a super clovek, s ktorym sa da dobre na kofole pokecat, ale prosim ta prestan zo seba robit idiota v televizii, budes viac vtipny ked to nebudes silit. ()