Jump Street 21

• USA 21 Jump Street
USA, (1987–1991), 79 h 3 min (Minutáž: 43–91 min)

Holly Robinson Peete, Steven Williams, Peter DeLuise, Dustin Nguyen, Sal Jenco, Johnny Depp, Michael DeLuise, Richard Grieco, Ne-Yo, Frederic Forrest (více)

Série(5) / Epizody(102)

21 Jump Street je veliteľstvo pre policajnú jednotku, ktorá sa špecializuje na vyšetrovanie medzi mladými ľuďmi. Každý s príslušníkov Jump Street bol vybraný pre schopnosť zapadnúť na strednú školu, alebo univerzitu, čo im umožňuje pracovať v prezlečení v miestach a situáciách, kde sa rádový policajti nedostanú. (sliver)

KASUGI

Mladí policisté maskovaní za studenty vyšetřující zločiny na školách. To bylo hodně originální a za dob "seriálového hladu" mě to ohromně bavilo. ()

jitrnic

Sledoval jsem to pravidelně, nepamatuju si toho zhola nic... Jen to, že Johnny Depp přinesl nějaký buchtě na usmířenou kytici (bylo to možná i ve znělce). ()

Ichabod

Už už jsem chtěl po letech snížit hodnocení, ale když právě sleduji první díl druhé sézóny a Depp řídí auto v ženškých šatech, vztekle žvýká žvýkačku s "They don ´t pay me enough for this...." tak to prostě nejde. Tenhle seriál si na nic nehraje, občas se vytasí s odporně poučným závěrem, ale takové ty 80´s byly. Případy jsou pestré, vyšetřování i zatýkání mnohdy vtipné a Holly Robinson Peete vypadá mnohem lépe, než třeba Halle Berry. Cannell má na svědomí mnoho otřesných seriálů, Jump Street patří k tomu lepšímu. Jsem zvědav v jaké formě se vrátí do 21. století, nebo jestli z toho nakonec sejde. ()

Vercinix

Jump street 21 jsem měl napsané na každém penále, na každém sešitě i na lavici! Jeho jednotlivé díly zabíraly mnoho videokazet a celá pětice hlavních aktérů byla "mými vzory"! Humor, čest, teenagerovský život a mnoho etických otázek! Jump streeat 21bylo nejen debutem mladého Deppa, ale i velmi kvalitním seriálem, který byl mým prvopočátkem filmového fandy!:) ()

Rousse

3 hvězdy jako vzpomínka na dětská léta, která jsem strávila u tohoto seriálu a za sny o nádherném Johnny Deppovi:-) ()

herr_carter

A přesně tady se zrodila moje averze vůči Deppovi, absolutně nechápu, co na něm kdo vidí a hlavně jak to může být idol většiny ženských na zeměkouli, takovej kašpar. Pokud Verbal tvrdí o Affleckovi, že je čestný předseda svazu postižených obličejovou obrnou, pak Depp musel tenhle svaz založit.................moje hodnocení 3,5 z 10. ()

Borec3

Blikající logo v úvodních titulcích. Asi tolik (a deppka) zbyl v mé paměti z tohoto vzrušujícího seriálu. ()

Roby

Velmi naučné a chytlavé díly které souvisejí s tehdejší, ale i vlastně současnou situácí a problémy mladých které se za tu dobu moc nezměnily. 74% ()

Michelle75

Mě to bavilo, všichni tři hlavní hrdinové byli originální a to každý svým způsobem. Seriál laděný spíše humorně a pro mladé a navíc, měla jsem z bravíčka osobní kartu Johnyho Deppa a bylo to z období tohohle seriálu. Johnyho mám pořád ráda, ale to je tak vše. Přesto svým zúůsobem krimiodlišný seriál. ()

Piškotka

Jak to bylo úplně poprvé na našich obrazovkách, nemohla jsem od Deppa odtrhnout oči. Spravedlivý klaďas k pohledání. Ale co, na tu dobu celkem dobré. Každý si v někom hledal nějaké ty vzory:-) ()

Damielka

Nejradši jsem se jako malá dívala na Johnnyho Deppa. To jsem ještě nevěděla, že z něj bude taková hvězda a že můj obdiv k němu ještě vzroste. ()

Mekgrůdr

Pokud si vzpomínám, tak se mi hrozně líbily titulky a potom už jsem se strašně nudil...asi jsem ještě nebyl vyzrálý pro tak nabitý seriál :) ()

AIMÉE

Už jen pro tu nostalgii, kdy jsem s tímto seriálem vyrůstala. Kdybych jej měla měřit dnešním okem se zohledněním, kam se krimi seriály (ne)posunuly, hodnocení by bylo slabé. ()

Akční hrdina budoucnosti?

Akční hrdina budoucnosti?

11.11.2010

Ještě nedávno jsme se mu vysmívali pro jeho fešáckou tvářičku a nevalné herecké schopnosti, hvězda Channinga Tatuma však stoupá. V G. I. Joe jsme mu akčního hrdinu docela věřili, v pozvolna se… (více)