Jump Street 21

• USA 21 Jump Street
USA, (1987–1991), 79 h 3 min (Minutáž: 43–91 min)

Holly Robinson Peete, Steven Williams, Peter DeLuise, Dustin Nguyen, Sal Jenco, Johnny Depp, Michael DeLuise, Richard Grieco, Ne-Yo, Frederic Forrest (více)

Série(5) / Epizody(102)

21 Jump Street je veliteľstvo pre policajnú jednotku, ktorá sa špecializuje na vyšetrovanie medzi mladými ľuďmi. Každý s príslušníkov Jump Street bol vybraný pre schopnosť zapadnúť na strednú školu, alebo univerzitu, čo im umožňuje pracovať v prezlečení v miestach a situáciách, kde sa rádový policajti nedostanú. (sliver)

corpsy

V minulosti asi nebolo coolovejšieho kriminálneho seriálu, ako je tento. A s odstupom času si myslím, že ani už ani potom. ()

blackrain

U toho to seriálu jsem trávila každé odpoledne, když jsem navštěvovala základní školu. Taška letěla do kouta a já k televizi. Dobrý nápad. Mladí policisté byli vybrání, aby v převlečení za studenty, řešili kriminální případy mladých lidí (studentů). V té době jsem ještě neměla tušení, že z herce Johnnyho Deppa bude jednou taková megastar. ()

grogodil

Nostalgické 4* pre asi moju prvú kriminálku, ktorú som v bedni ako malý šušeň doslova žral a sedel pred ňou ako priklincovaný. ()

Petfruf

Seriál mého dětství a mladý Depp, hezké vzpomínky. Škoda, že to znovu dávají v TV, možná by bylo hodnocení vyšší. To, co jsem po dlouhé době viděla, mě utvrdilo v tom, že to zázrak není. 2 a půl *. ()

raptorrr

Jeden z mala serialu, ktere mam opravdu rad,na druhou stranu chapu proc muze Depp pokazde vylete z kuze, kdyz se ho na nej nekdo zepta :-). ()

cariada

Jo kdysi nám to cpala náká tv ani už nevím jaká. Poldové jako studentíci ve škole ,tak aby je nikdo nepoznal. Pro mě to moc nebylo ,ale tenkrát ,když takovéhle seriály zaplavily obrazovky to byla i povinost sledovat. ()

Jazzzz

Jeden z mála detektivních seriálu, který mě fakt bavil. Probléímy mladíku na školách a policajti, kteří jsou vzhledově stejně staří jako studenti. ()

Timak

jako mladý jsem hltal každý díl a netrpělivě čekal na další epizodu. Po odchodu Deppa si nepamatuju, že bych ve sledování pokračoval. Tehdy to bylo něco nového, neokoukaného, něco skvělého. Teď už by hodnocení asi bylo jiné, ale těch 5* je za to, jak jsem to prožíval před 15ti lety ()

Akční hrdina budoucnosti?

Akční hrdina budoucnosti?

11.11.2010

Ještě nedávno jsme se mu vysmívali pro jeho fešáckou tvářičku a nevalné herecké schopnosti, hvězda Channinga Tatuma však stoupá. V G. I. Joe jsme mu akčního hrdinu docela věřili, v pozvolna se… (více)