Jump Street 21

• USA 21 Jump Street
USA, (1987–1991), 79 h 3 min (Minutáž: 43–91 min)

Holly Robinson Peete, Steven Williams, Peter DeLuise, Dustin Nguyen, Sal Jenco, Johnny Depp, Michael DeLuise, Richard Grieco, Ne-Yo, Frederic Forrest (více)

Série(5) / Epizody(102)

21 Jump Street je veliteľstvo pre policajnú jednotku, ktorá sa špecializuje na vyšetrovanie medzi mladými ľuďmi. Každý s príslušníkov Jump Street bol vybraný pre schopnosť zapadnúť na strednú školu, alebo univerzitu, čo im umožňuje pracovať v prezlečení v miestach a situáciách, kde sa rádový policajti nedostanú. (sliver)

Oxymoron

"Jump Street 21" bylo to jediné, na co jsem se v mých školních létech v neděli těšil. A když skončil seriál, končil pro mne i víkend a v hlavě se mi už jen honily myšlenky, že zítra zase musím :) Jump Street se stalo startovním můstkem pro řadu hereckých hvězd a i přes nevyvážené jednotlivé díly patří k mým nejoblíbenějším seriálům vůbec - včetně úvodní melodie. Škoda, že to nevyšlo na DVD. ()

MR007

Na Jump street docela rád vzpomínám, zajímalo by mě jak by to dopadlo, vidět to dneska. Ale kdysi to byla docela legrace. ()

tuwanakha

Za Johnnyho, kterého jsem si zde poprvé všimnul a velmi mne zaujal. Od té doby už jsem z něj nespusil svůj filmový zrak. A že je na co se koukat. Samotný seriál je průměr a uhlazený Grieco mi docela lezl na nervy. ()

hazaba

Ve své době jsem ho "žrala", protože představoval něco úplně jiného, než na co jsme byli zvyklí. A přiznejme si to, téma je velmi přitažlivé. ()

Pradlík

Johnny Depp jako pankac - to pro me bylo jasny lakadlo, ale serial neni spatny ani v "klidnejsich" dilech, pribehy jsou pomerne zajimave a dobre odrazi atmosferu 80. let. ()

Agarwaen

Je to sice klasika,ale popravdě, proč? Málo akce, málo děje a spousta poučných keců, které z mladých Američanů určitě udělaly lepší lidi:) Naštěstí je tam Depp a ten obtloustlej polda je taky sympaťák. ()

Wencek

Hloupý nápad s policisty, kteří jsou stejně staří jako studenti na střední škole. Blbost obludných rozměrů. Pochybuju že prošli policejním výcvikem a dostali se na pozici detektivů za pár měsíců, na to se člověk asi vypracuje za delší dobu . To je jako poslat kosmonauta do vesmíru po pár týdnech výcviku. A ještě tomu hloupému seriálu vévodí naprosto odpuzující R.Grieco. To je do nebe volající. ()

Luxocculta

Těžce nostalgické osmdesátkové retro. Dnes to všechno působí trochu úsměvně, ale svoje kvality to má. Minimálně díly s původní čtveřicí mladých policistů. ()

Tiiso

Nejzajímavější na celém projektu je myšlenka infiltrovat mladé policisty do řad delikventů pomocí jejich věku. Ztvárnění je jako o spousty jiných tv seriálů nijaké a zápletky více než méně naivní a nereálné. Kdyby Deep se nestal hvězdou velké velikosti tak by seriál ze spousty pamětí vypadl. ()

Clark_Kent

Kdo má rád starej dobrej styl, tomu tahle nostalgie určitě lahodila. Přesně tak jako mě, taky jsem vždycky snil o tom být tajným policajtem. To se tenkrát Johnny, teprve jen rozjížděl. ()

Akční hrdina budoucnosti?

Akční hrdina budoucnosti?

11.11.2010

Ještě nedávno jsme se mu vysmívali pro jeho fešáckou tvářičku a nevalné herecké schopnosti, hvězda Channinga Tatuma však stoupá. V G. I. Joe jsme mu akčního hrdinu docela věřili, v pozvolna se… (více)