Krok za krokem

Komedie / Rodinný / Romantický
USA, (1991–1998), 58 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Kamera:

Tony Askins

Série(7) / Epizody(160)

Willynka

Ježkovy voči, tenhle morální maják perfektní americké rodiny jsem nemohla vystát už za telecích let. Archetypální peklo bez špetky nápadu korunované retardovaným Codym, po jehož zmizení absurdně klesla kvalita ještě o hvězdu níž. Naštěstí to ve mně nezanechalo žádné hlubší následky ve formě patologického pánbíčkářství a sexuální abstinence, takže mi zbyla jen relativně příjemná vzpomínka na úvodní znělku, která je tak nějak kýčovitě milá i po letech. ()

superzurda

S kamarádem behěm společné klubové dovolené máme ideologické školení, což je sledování epizody seriálu Hospoda. Letos byl předtím Krok za krokem a my viděli poslední scénu. Oba jsme na sebe koukli, uznale pokývali hlavou a nezávisle na sobě řekli Carol!!! Carol je totiž bohyně, Frank je zase ultrafrajer a ten humor, který by devadesátkách strop, tak přešel do milého retra. Člověka tedy ani neuráží pokus o pokřivenou sexuální výchovu, která náctiletým velí naprostou abstinenci. ()

meda2016

Americky standard. Buď se chytnete, nebo to vypněte. Hlášky, smích, gagy, blaznive hlouposti, sem tam zvrat. Dokud jsou nápady, lze natahovat do nekonečna. ()

Karbos

Poslední dobou každovečerní vypínací seriál, který mě i po letech baví svým humorem a perfektně se při něj odreaguji. ()

sus

Klasika mého mládí a předtím asi plný počet, teď ale, když sledujeme s dcerou s odstupem, tak vidím spoustu laciného humoru a spoustu nehereckých výkonů a zbytečných postav, jako pro mě jsou Brandon, Mark a taky Karen, tak za tři jen z nostalgie. ()

Rafa

Plusy: Kvalitná, hoci nie prvotriedna zábava sa vyskytuje v každej epizóde a aj vo všeobecnosti je tento seriál príjemne pozerateľný. Zbožňoval som hlavne Codyho a Danu, ktorá sa mi mimochodom zdala krajšia než jej sestra Mínusy: Často strojené a nútené morálne ponaučenie. Pravda, v seriáloch by nemalo chýbať, ale nie takouto cestou ()

Prisoner

Skvělý rodinný seriál s ještě lepším Kouďákem a jeho sejrovým kloboukem a kytarou, na které ,,Zpívá blues" :D ()

Olafa

Tak předvídatelné a tolik moralizování... to se asi od rodinného sit-comu dá očekávat. Je tu pár dost dobrých dílů a některé průměrné, ale dívat se na to dá vždycky. ()

penegal

Herecky velmi zdařilé a pro některé z herců to znamenalo průraz a pro jiné řekl bych poslední štaci. Patrick D. byl velmi dobrý a v porovnání např. s Dalasem sem si ho celkem oblíbil. Oproti tomu "Kouďákovi" např. sem na chuť nepřišel nikdy! Pokud nějaký američan je jako on, potom lopatu do ruky a hnát to z města :-D ()

PaulCabot

Komedie jedné velké rodinky je opravdu povedený seriál, na který se dá dívat. Občas je díl trochu slabší, ale nic nemůže být dokonalé... Zajímavý komentář: Arx, Galadriel ()

Zemřel herec a komik Fred Willard

Zemřel herec a komik Fred Willard