Nováci

Rodinný / Komedie
Česko, (1995–1996), 52 h 25 min (Minutáž: 22–30 min)

Pavel Zedníček, Ota Jirák, Jana Paulová, Jitka Ježková, Jitka Schneiderová, Jan Čenský, Filip Rajmont, Adéla Gondíková, Jana Janěková, Viktor Maurer, Dalibor Gondík, Michal Jagelka, Jiří Pomeje (více)

Série(2) / Epizody(124)

Ota Jirák vás vítá v kruhu rodinném, kde vládne pohoda jako řemen. (TV Nova)

Diego75

Když jsem se o tomto seriálu dozvěděl, že se má jednat o první český sitcom, myslel jsem si, že by se mohlo jednat o vtipnou rodinku a její příhody, ale po zhlédnutí prvního dílu mi došlo, jak moc jsem se mýlil. Ota Jirák je asi jediný, který svou postavu hraje dobře. Postava Jeremyho občas pobaví, ale jinak jsem u seriálu pomalu usínal a skoro žádný díl neobsahoval více než jeden dobrý vtip. ()

eLVe odpad!

Trapnost nad trapnos, zase další nepovedený projekt Novy aneb návod jak nedělat sit-kom po česku. ()

Motherlovebone

Za Jitku Ježkovou. Jinak je to děs a běs, to byla ještě dřevní doba našich komerčních stanic, kdy jsme se dívali na tyhle srágory, prostě proto, že nic jinýho nebylo. ()

Caesius S.

Po letech jsem viděl pár dílů s Otou Jirákem a přišlo mi to docela vtipné, rozhodně mi to bylo bližší než nějaké americké exkrementy podobného ražení. ()

Agent24

Takže ze začátku jsem chtěl dát odpad, ale když jsem viděl nový sitcom Helena tak musím seriál Nováci pochválit aspon za tu koukatelnost což sitcom Helena nemá. ()

Kubasino

Vzpomínám si na to z dětství a tenkrát mi to přišlo děsně legrační a koukal jsem se na to pravidelně. Po letech je to pro mě však spíše takřka nevtipná trapárna. Z nostalgie a z toho důvodu, že je v televizi v současné době 80 procent horších seriálů dávám lepší průměr. ()

Ctx odpad!

První řada se dala jedním okem shlédnout. Druhá se nedá nazvat ani nastavovanou kaší, protože bych kaši urazil... ()

jossC odpad!

Teda původně jsem dal jednu hvězdu,za pokus a snahu natočit v česku sitcom.Koneckonců každý začátky jsou těžký... Ale teď to reprízujou a stačilo mi pět minut,abych letěl na ČSFD a vystřelil takovej odpad,že jít to ještě níž,tak se to zastaví asi až v pekle.Kašlu na namixovanej smích,je mi šumák absence herectví,ale ty stupidní dialogy nejdou odpustit. ()

martin2702 odpad!

Dost blbý serial zbytečná ztráta času první díly jakš takš šli ale s přibývcajícími díly to šlo do kopru ani tu jednu hvězdu dávat nebudu. ()