Nováci

Rodinný / Komedie
Česko, (1995–1996), 52 h 25 min (Minutáž: 22–30 min)

Pavel Zedníček, Ota Jirák, Jana Paulová, Jitka Ježková, Jitka Schneiderová, Jan Čenský, Filip Rajmont, Adéla Gondíková, Jana Janěková, Viktor Maurer, Dalibor Gondík, Michal Jagelka, Jiří Pomeje (více)

Série(2) / Epizody(124)

Ota Jirák vás vítá v kruhu rodinném, kde vládne pohoda jako řemen. (TV Nova)

Decker odpad!

Tak na tento skvost rane vlny sitcomove splaskove produkce tv noha si dobre vzpominam. Jeste dnes mam totiz husi kuzi a tik v oku. ()

Khumbac odpad!

Nedávno, když jsem po delší době koukal na TV na návštěvě u sestry, tam hrálo todle. Málem jsem z toho dostal schízu - děs !!! Megabrutální blbost ! ()

PetrPan2

První český porevoluční pokus o sitcom pokud si vzpomínám... sice nic úchvatného..., ale už sem viděl horší věci. ()

fabecc1222 odpad!

Tady bylo snadné poznat, že se jedná o první pokus v tomto žánru u nás. Opravdu až příliš jednoduché, se snahou o provázání západních prvků s jednoduchým vesnicko-buranským humorem, která nikdy nemohlo fungovat. ()

lskala

Ty vole - Nováci jsou na ČSFD v černým?! Já se, tehdy ještě jako adolescent, u toho docela bavil. Vy ne?! Ten černoch byl někdy vtipnej ikdyž nechtěl. :-) 30% - 2** ()

herr_carter odpad!

hovno, prdel, sračka (zedníček, jirák, paulová/ježková), to je naše značka !!!.................moje hodnocení = 0 z 10. ()

wosho

První série byla napoprvé ubohá, kfyž jí pak opakovali- líbila se mě. Za to ta druhá, to bala katastrofa,eeeeeeeeeee něco jak klistýr. Hodnoceno komplexně, ** a Nova může být ráda ()

Paity

Prostě nemůžu tomu dát odpad, když to byl první seriál, či pokus o sitcom u nbás. A měl sice strašně moc chyb, ale byla to první vlaštovka. ()

BuddyO odpad!

Pilotní seriál k vzniku jedné televizní stanice u nás. Jak si jistě pamatuje, tak tímto seriálem nasadili velice vysokou laťku, kterou si drží dodnes... :D ()

Ještěřák

Už nevím, jestli byly jednotlivé díly pouze lambrusco rosso, nebo přímo lambrusco bianco, ale každopádně patří Nováci mezi jeden z 3856 důvodů, proč si nekupovat televizi. ()