Walker, Texas Ranger

• USA Walker, Texas Ranger (více)
USA, (1993–2001), 152 h 15 min (Minutáž: 45–90 min)

Scénář:

Leslie Greif, Albert S. Ruddy, Paul Haggis, Rick Husky (více)

Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson, Judson Mills, Nia Peeples, Noble Willingham, Roxanne Hart, Gary Graham, Marshall R. Teague (více)

Série(9) / Epizody(196)

Chuck Norris  se svým bojovým uměním ochraňuje zákon v Dallasu a jeho okolí. (TV Nova)

foundation

Neviem ako som mohol zabudnut na tento takzvany KULT :D. Od absolutneho filmarskeho dna to zachranuju aspon niektore tragikomicke dialogy a sceny nad ktorymi sa treba naozaj len zasmiat. Ak by pravdaze neboli skor do placu. ()

emdvojka

Norris je strašne trápny hl. hrdina a tá jeho falošná a neskutočné hraná láska ktej právničke je smutná. Chuck není dobrý herec, nemá charizmu, nemá ten náboj, preto nikdy nehral vo filme čo by stál za to. Walker, Texas Ranger je seriál, len pre neho, pre ľudí bohužiaľ nie.Jednu hviezdičku dávam za to že som rád, že keď nieje nikde nič tak radšej pozriem z jedným okom toto, ako pozerať argentínske a mexické telenovely... ()

UniqueNett odpad!

Zvracim už jen při pohledu na obrázek s Norrisem. Natož abych ho sledovala 45 minut. To bych se pak asi musela jít zastřelit. ()

Kingjiri

Chlupatý Chuck Norris zde předvádí svoje karate, resp. svoje pověstné kopy s otočkou a hlavně dává najevo, že se do něj nikdo srát nebude. Mimo jiné taky dokazuje, že je právoplatnou legendou a téměř bohem. V rozhovorech s jeho parťákem občas padne nějaká ta hláška a tak je občas i bžunda. Slyšel jsem, že kdo dá méně jak dvě hvězdy, tomu se přijde Chuck osobně pomstít a pozná sílu jeho karate na vlastní "kuži". Takže radši dávám dvě hvězdy, protože Chuck je poslední člověk (je však stále nevyřešená otázka, jestli vůbec člověk je, někdo tak úžasný a všemocný snad nemůže být ani z naší planety), se kterym bych chtěl mít problémy. Přece jenom dokáže prásknout otáčecími dveřmi, napočítat do nekonečna, najímá na brečící scény dabéry (protože nikdy nebrečí) a v neposlední řadě si postavil dřevěný srub, ve kterém se narodil. ()

Cheeker odpad!

Nejspíš si pro mě Chuck Norris přijde, až napíšu, že je to jedna z největších s*aček, co jsem kdy viděl. ()

Luisis odpad!

Tak ubohou choreografii bojových scén jsem snad v ničem jiném neviděl. I průměrný amatér s kamerou udělá lepší záběry a to je Norris snad nějaký šampion, který by se přávě při bojových scénách měl ukázat. Neříkám, at skáče jak Bruce Lee, ale že i na blbou otočku, nebo ránu pěstí uvidíme tak amatérsky podstrčeného dablera, mi přijde ubohé a totální brak - 0% ()

SimonShot

???????? 30% ????? Jste normální ??? dit to je přece super akční western seriál v hlavní roli s Norrisem, sice přiznávám, že tam je pár nedostatků ale i tak je to velká švanda....... :-) ()

bubblebobble

Vždy keď Chucka Norrisa vidím niekde "hrať", predstavujem si čo sa asi odohráva v jeho hlave. Je to podľa mňa presne to čo robil Dirk Diggler vo svojej šatni pred "akciou". ()

Drom odpad!

Nemám obavy, že by mě za tenhle komentář Chuck Norris zmlátil, protože ho četl dřív, než jsem ho napsal a kdybych ho neměl napsat, zabránil by tomu. To beru jako jeho souhlas, že to je pravda. Směle tedy mohu zhodnotit seriálové veledílo s největším drsňákem, kterého jakýkoliv vesmír zplodil. Cordell Walker je bodrý vidlácký ranger, který nenechá žádné bezpráví bez trestu. Nemá sice ozbrojenou motorku, ale bleskurychlé terénní auto umožňující dorazit kamkoliv v ten pravý moment. A nebyl by to správný klaďas, aby neměl k ruce Alex McBeal, s hubou plnou zákonů, a přitroublýho černocha Triwetta, kterej věří všemu, co mu ostatní dva nakecají. To je ostatně na seriálu to nejvtipnější, bohužel. Z místní hospody to pak jistí jakejsi starej děda, kterej byl před miliónem let taky fízl, ale zbyla mu už jenom vlezlost a přitroublej úsměv. Sice to není jeden díl jako druhej po stránce zápletky, schéma řešení a rozuzlení však je nápadně stereotypní. Vyšetřování se dramatizuje, krátká porada u dědka v hospodě a Walker (volitelně s Triwettem) již lítá sem tam po městě či okolí a žhaví telefón. Alex přehrabuje papíry a taky pobíhá kolem a když už to vypadá na špatný konec, přifrčí v pravou chvíli Walker v káře a všecko zmákne, ručně nebo silou vůle, teroristu nebo pomatenou babku. Zvuková stopa je zbytečná, protože když už postavy blábolí srozumitelně, jsou to moralistický kecy. ()

Mandalorian

Dávám 2* za vedlejší produkt - vtipy o Chucku Norrisovi. :-D :-D Ruku na srdce - bez tohodle "počinu" by asi těžko vznikly. :-D :-D ()

DAPDO odpad!

Ten chlap by klidně vojel dinosaura a ještě by u toho dokázal sestrojit hadraplán. Chápu, že se občas musí vyskytnout neohrožená postava, které nikdo nenakope prdel a je nejchytřejší na světě, ale v podání Chucka je to spíš komedie. Totální americkej kýč vhodný pro naše komerční TV. Má to jediný pozitivum - Norris ze sebe díky tomuhle exkrementu udělal hlavní postavu v řadě vtipů po celým světě. ()

Hever odpad!

Chuckovi by slušel klaunský nos a dort na ksicht, Wilsonová je hnusná a ksichtí se jak tele. Fakt lituju, že jsem viděl byť jediný díl. Jdu se oběsit na Total Gymu 2000. ()

Zemřel herec Clarence Gilyard Jr.

Zemřel herec Clarence Gilyard Jr.

29.11.2022

Walker, Texas Ranger se dočká rebootu