Walker, Texas Ranger

• USA Walker, Texas Ranger (více)
USA, (1993–2001), 152 h 15 min (Minutáž: 45–90 min)

Scénář:

Leslie Greif, Albert S. Ruddy, Paul Haggis, Rick Husky (více)

Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson, Judson Mills, Nia Peeples, Noble Willingham, Roxanne Hart, Gary Graham, Marshall R. Teague (více)

Série(9) / Epizody(196)

Chuck Norris  se svým bojovým uměním ochraňuje zákon v Dallasu a jeho okolí. (TV Nova)

Hellboy

Jednoznačně pět hvězdiček!!! Protože : Chuck Norris umí mluvit Braillovým písmem. Chuck Norris napočítal do nekonečna. Dvakrát. Chuck Norris zemřel před 10 lety ale Smrtka neměla odvahu mu to říct. Chuck Norris umí dělit nulou. Chuck Norris může mluvit o Klubu rváčů. Chuck Norris nespí. Čeká. Chuck Norris nema bankovní ucet. Vždycky jenom oznámí bance kolik potřebuje. Chuck Norris jednou nakopl Bruce Leeho a přelomil ho vejpůl. Výsledek byl Jackie Chan a Jet Li. Chuck Norris je častým dárcem krve pro Červený Kříž. Jen ne svojí vlastní. Švýcarsko vlastně ve skutečnosti není neutralní. Jenom ještě nezjistili na jakou stranu se Chuck Norris přidá. Voda se vaří rychleji když se na ni Chuck Norris dívá. Chuck Norris hrál ruskou ruletu s plně nabitou zbraní a vyhrál. Pokud ti Chuck Norris ukáže prostředníček, ukazuje ti kolik sekund života ti zbývá. Chuck Norris neměl nikdy problém s alkoholem. Avšak alkohol má problém s Chuckem Norrisem. Teorie evoluce neexistuje, existuje pouze seznam živočišných druhů, které nechal Chuck Norris přežít. Pokud má Chuck Norris zpoždění, čas by měl radši sakra zpomalit !!! Chuck Norris dokáže pálit mravence lupou. V noci. Moderní čistící prostředky uvádějí že zničí až 99.9% mikrobu. Chuck Norris zničí 100% čehokoliv se mu sakra zachce. Vesmír existuje, protože se bojí žít na stejné planetě s Chuckem Norrisem. Chuck Norris je první človek, který porazil betonovou zeď v tenise. Slzy Chucka Norrise léčí rakovinu. Škoda, že nikdy neplakal !!! Na poslední stránce Guinnessovy knihy světových rekordů je malým písmem uvedeno že všechny rekordy drží Chuck Norris, zde uvedení lidé jsou ti co jsou mu nejblíž. Chuck Norris dokáže vyhrát hru Dostihy a sázky aniž by vlastnil jediného koně. Nekteří lidé nosí pyžamo se Supermanem. Superman nosí pyžamo s Chuckem Norrisem. Táhnutím za oba konce dokáže Chuck Norris roztáhnout diamant zpět v uhlí. Chuck Norris dokázal že jsme ve vesmíru sami. Před jeho první vesmírnou expedicí jsme nebyli. Neexistuje žádné globalní oteplování. Chuckovi Norrisovi byla zima tak víc rozehřál slunce. Chuck Norris si v KFC objednal BigMac a dostal ho. V Iráku nejsou žadné zbraně hromadného ničení. Chuck Norris žije v Oklahomě. Velká Čínská zeď byla původně postavena aby zabránila Chuckovi Norrisovi vstoupit do Číny. Žalostně selhala. Jednou někdo natočil Chucka Norrise když se naštval. Nahrávka byla pojmenována Walker: Texas Chain Saw Massacre. Čas na nikoho nečeká… pokud to není Chuck Norris. Chuck Norris spí s polštářem pod pistolí. Godzilla je japonskou verzí první návštěvy Chucka Norrise v Tokyu. Scéna ve které Chuck Norris prohraje souboj s Bruce Leem, byla scéna s nejdražšímy speciálnímy efekty v historii kinematografie všech dob. Když Arnold v prvním Terminátorovi říká “Já se vrátím” myslí tím že jde požádat Chucka Norrise o pomoc ! Na konci dílu Walker : Texas Ranger nejede seznam herců ale seznam úmrtí během natáčení. Jediným důvodem, proč Chuck Norris neobdržel oskara za výkon ve filmu “Sidekicks”, je strach předat Chuckovi jakýkoliv tupý kovový předmět. To je prostě sebevražda. () (méně) (více)

Arachneuss

"Chuck Norris hrál ruskou ruletu s plným zásobníkem a vyhrál!" - "Chuck Norris přišel o panictví dřív jak jeho otec!" - "Chuck Norris se narodil ve srubu, jenž sám postavil!" - "Chuck Norris zrušil perioditckou soustavu prvků, poněvadž uznává pouze prvek překvapení!" ()

Lavran

Objektivně za 1*, ale z hlediska komického jasných a zasloužených 5*. Opravdu jen vzácně se vyskytne něco tak neomaleně vtipného a přitažlivě idiotského, ač to tvůrci zamýšleli přesně naopak. Dokud bude ryšavec Chuck The Total Gym naživu (a jako, že to bude zatraceně dlouho), zlo (tj. pochybující mladiství, překupníci s hladkou moukou, kovbojové bez práce, dřevorubci, neonacisté a mimozemšťané v domácnosti...) se na trhu mocenského vlivu netrhne. ()

sud

No, i když se to někomu nelíbí, Walker resp. Chuck Norris je pojem! No, řekněte na kterou cílenou osobu se vymyslelo více vtipů? :-) No, nostalgie, no. 20%. ()

Krouťák

Svého času sem tenhle seriál strašně žral ... Dnes si to opravdu nedokážu odůvodnit. Neustále stejný průběh, stejné bojové scény , stejná klišé... Nu což, asi jsem už z Chucka vyrostl ,ale ty 2 hvězdy mu z nostalgie dám. ()

akisha odpad!

Walker kope. Walker vyslýchá svědka. Walker kope. Walker zápasí s časem. Walker kope. Walker stále kope. A trocha moralizování na konec. Aspoň jednou měli zkopat Walkera. Takhle by logicky už kolem sebe neměl mít vůbec žádný zločince, ale měl a museli bejt asi úplně dementní. Možná by ale stačilo odprásknout Walkera dřív, než začne kopat. Nebo se nepřibližovat k Walterovi s napřaženou pistolí až na vzdálenost metru, aby jí mohl pohodlně vykopnout z ruky. Tenhle seriál funguje pouze jako guilty pleasure, a těm já většinou hvězdy nedávám. Nepopírám ale, že pokud někdy náhodou na Waltera narazím, ne vždycky ho přepnu. Tahle se člověk při normálních kriminálkách nepobaví. ()

Tyler

To, že je tenhle seriál tak hluboko v poli "poražených", mě docela mrzí. Znám spoustu horších dílek. Body navíc získává angažování nové dvojky Rangerů Sydney a Gage. A že jde Chuckovi jen o laciné moralizování a vychovávání amerických děcek (jak jsem slyšel) k tomu co je špatné a co ne? V tom problém nevidím, právě naopak. ()

castor

Beru to asi takhle! Kdyby na hrdinného Chucka jednou, dvakrát někdo vystřelil, tak by se posral, položil šerifskou hvězdu a začal by dělat kariéru v prodejně krmiv!! Ale on vždy nesměle skáče mezi to největší zlo - to bych i bral!! Ale absolutně nesnesu ty morální závěry - například zločinci násilně obsadí televizní studio, začnou tam v přímém přenosu pronášet řeči o rasové segregaci, Walker tam vlítne, před zraky televizních diváků všechny hravě zmákne a začne do kamery přednášet o moralitách a rovnoprávnosti ve společnosti.. uff!! A ještě bych chtěl vidět, jak by se ta vcelku sympatická kurátorka nechala osahávat šedesátiletým troubou, absolutně bez charismatu, nechutným plnovousem a opičím výrazem!! ()

CANNIBAL

Z počátku to vypadalo slibně, ale postupem času se zcela vytrácel příběh, až do kýčovitých scén a jen trapných kopání Norrise. Velká škoda, kdyby to nezkazili, mohl mít seriál daleko lepší hodnocení. ()

MM_Ramone

Skrz na skrz kladný, neohrozený hrdina Cordell Walker - Texaský ranger - vždy zatočí s bandou tých, čo stoja na opačnej strane zákona. Buď ich postrieľa ako prašivých psov alebo aspoň skope ako elektrika. Je morálny, zásadový, slušný, ale keď ide do tuhého, tak ho nikto nezastaví. Preválcuje svojich protivníkov ako rozbehnutý kamión. Uvedomujem si naivnú nereálnosť tohto seriálu, ale pre Chucka Norrisa, a túto jeho akčnú proamerickú exibíciu, mám proste slabosť. *** ()

sepp

Jeidne dobre na tomto serialu jsou snad jen kopance Chucka Norrise, na nemz je stale videt vytecna skola Bruce Leeho. ()

Divočák

"Ty seš asi velkej drsňák, co?" "Jasně Chucku, ten největší, věř mi! Ale za to ty vypadáš jako vyschlý kedluben a smrdíš stejně tak...!" "And that´s, where the rangers gonna be..." ()

Phobia

Koukám, že tohle je další ze seriálů, které je děsně kůůl hodnotit odpadem a přitom jde o standardní (pod)průměrnou jů-es-ej televizní produkci, ve které hlavní kladný hrdina potírá nehlavní zlé antihrdiny za pomocí svých pěstí, kaubojských křusek i koltů proklatě nízko u pasu, do toho nějaké ty automobilové honičky, jak to má průměrný pupkatý divák s přehazovačkou na hlavě a lahváčem v ruce rád. Čak Norys v texaském klóbrcu má charisma žvýkačky přilípnuté v popelníku; díky plnovousu spolehlivě poznáme, kde má hlavu a kde zadek. Při návštěvě prarodičů jsem při luštění křížovky absolvovala možná dva a půl dílu a došla jsem k závěru, že o nic nepřicházím, když seriál okázale ignoruju. Jednu šerifskou hvězdičku si "Chodec, texaský lesník" zaslouží a druhou dávám ze soucitu, pač spousta horších seriálových zrůdností má lepší hodnocení (a pak taky za tu parodii na Youtube:-)). 31% ()

lesumir

Trapné, debilní, odporné, primitivní. Takhle by se to dalo klidne zhodnotit. Chuck Norris vystřelí jednu ránu a zasáhne. Jeho protivník jich vypálí tupec ale nic, kolem Wolkera to lítá ale on nic, mu je to jedno, oje přeci nejlepší.Chuck Norris vystřelí na jeden zásobník 150 ran a nic, za 5 minut to udělá znovu. Chuck Norris nepotřebuje zbraň, on zmlátí najednou 20 chlápků. Chuck Norris umí bojovat, střílet, vařit, létat s letadlem, helikoptérou, je to demagog. Moralizuje všechny okolo, zachranuje malé černošské holky, které uviděly anděla. Zachraňuje kostely, banky, auta, ženy, muže, děti... Chuck Norris je tak dokonalej, že si vysloužil i dobrý vtipy. Já vím, že se to sem nehodí, ale musel jsem: Bůh uměl chodit po vodě. Chuck Norris umí chodit po bohu! // Hlavní příčiny smrti v USA jsou: 1.Onemocnění srdce, 2.Chuck Norris, 3.Rakovina// Chuck Norris jednou kopl koně do brady. Jeho potomci jsou dnes známí jako žirafy// Když se říká ?nikdo není dokonalý? Chuck Norris to považuje za osobní urážku// Chuck Norris zemřel před 10 lety ale Smrtka neměla odvahu mu to říct// Nekteří lidé nosí pyjamo se Supermanem. Superman nosí pyjamo s Chuckem Norrisem ()

cheyene

Ten, kdo tento seriál kritizuje pro nereálnost jeho dílů, je blázen!!! Vše je točeno s nadsázkou, poukazuje se na současné problémy, které vládnou nejen v USA, ale i všude jinde ve světě (např.: šikana, neonacisté, drogy ve školství, zneužívání dětí, rasismus, lidská chudoba atd.) ... Celý seriál je jakýmsi obrazem skutečného života Chucka Norrise: a) sám Ch. Norris je stejně jako Cordell Walker poloviční indián; b) jeho bratr zahynul ve Vietnamu během války, Cordell Walker se v některých dílech vrací ve vzpomínkách právě do "zeleného pekla"; c) pracuje na projektu KICK DRUGS OUT OF AMERICA; d) osobní názory a postoje Chucka na víru a soudobé problémy; e) v dětsví měl Norris v oblibě weterny, kde zpravidla vítězilo dobro nad zlem, proto je tomu tak i zde a v mnohých epizodách záměrně posazuje děj do prostředí divokého západu .... Seriál má být odlehčením (proto ty nereálné díly o zvláštní DNA nebo rvačky při zatýkání), o čemž svědčí i humor v každém díle (je různorodý x Komisař Rex - jiný humor než houska se salámem není!). Touto jednoduchou formou se pak pokouší ovlivnit mládež, ukázat jim správnou cestu a naučit je rozeznávat dobro od zla, ke kterému je mnohdy velmi snadné sklouznout. Snaží se poukázat na upadající víru a ochotu pomáhat druhým, narůst kriminality mladistvých a nasměrovat děti s nízkou sebedůvěrou ve víru a pevné přesvědčení o sobě samém. Dopis Chucka Norrise fanouškům Walkera. P.S. Porovnejte 1. a poslední řadu seriálu. Jaký je závěr? (pro pochopení není špatné si o jeho životě něco přečíst) ()

Hrabka odpad!

Chuck Norris spí s polštářem pod pistolí... Chuck Norris umí dělit nulou... Když jde Bubák spát, každou noc se podívá pod postel, jestli tam není Chuck Norris... Když Chuck Norris spadne do vody, nebude mokrý, ale voda bude Chuck Norris... Někteří lidé nosí pyžamo se Supermanem. Superman nosí pyžamo s Chuckem Norrisem... Za každým úspěšným mužem je žena, za každým mrtvým mužem je Chuck Norris... Na konci dílu Walker, Texas Ranger nejede seznam herců, ale seznam umrtí během natáčení... Značka invalidního vozíku na parkovišti neznamená, že na tomto místě smí parkovat pouze handicapovaní. Pokud zde zastavíte, Chuck Norris z vás udělá handicapovaného... Tento seriál je naprosto trapný a nudný. Tyto a další vtipy skvěle vystihují ubohost a totální demenci tohoto amerického seriálu a jeho nesmrtelného hlavního hrdiny. Sorry. ()

Zemřel herec Clarence Gilyard Jr.

Zemřel herec Clarence Gilyard Jr.

29.11.2022

Walker, Texas Ranger se dočká rebootu