Walker, Texas Ranger

• USA Walker, Texas Ranger (více)
USA, (1993–2001), 152 h 15 min (Minutáž: 45–90 min)

Scénář:

Leslie Greif, Albert S. Ruddy, Paul Haggis, Rick Husky (více)

Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson, Judson Mills, Nia Peeples, Noble Willingham, Roxanne Hart, Gary Graham, Marshall R. Teague (více)

Série(9) / Epizody(196)

Chuck Norris  se svým bojovým uměním ochraňuje zákon v Dallasu a jeho okolí. (TV Nova)

Skuby47

Neměla jsem v úmyslu seriál komentovat, ale některé přehnaně kritické poznámky mě přiměly se seriálu zastat. Neviděla jsem ho celý, ba ani převážnou část, ale i tak se někdy s potěšením koukám, jak Chuck nakope všem těm záporákům zadky. Některé díly jsou nápaditější, některé méně, ale bitky jsou natáčeny v reálu bez zvláštních efektů a podobají se ukázkovým lekcím kurzů sebeobrany. A to nemluvím o tom, že Chuck ušetří za kaskadéra. Každý má někoho, koho by chtěl občas nakopnout, ale sám si netroufá. Takový Walker by se někdy hodil. Je možná přehnaně čestný, ale vždy bojuje na straně práva jako ochránce slabších a dětí. Někoho takového by bylo třeba v našem parlamentu, tam by se vyřádil. Je to výchovné a divácky úspěšné, vždyť ho tady hodnotilo víc než dvacet tisíc lidí. Tolika kritiky se nemůže chlubit ani mnohý nový film. ()

Motinski

Už ako dieťa som si všimol že nejde o nič moc (a to ma v tej dobe bavilo fakt všeličo). Chuck Norris pre ktorého v seriály neexistuje silnejší protivník, nám okrem pästí a výkopov neukazuje takmer nič, tak isto ako aj ostatní herci. Nulové vykreslenie postáv, zápletky stále o tom istom a dialógy na úrovni telenoviel. Dokonca aj choreografie mi prídu slabšie v porovnaní s tými čo poznáme od Seagala alebo Chana. ()

adams89

Nebyly to akční béčkové škváry točené v 80. letech, kterými si Chuck Norris získal tak obrovskou popularitu. Jeho hvězdná hodinka přišla až o deset let později jeho nesmrtelným Walkerem. Seriálem, který si nadělal hodně fanoušků, ale i nepřátel. Dnes jsem už z něj sice dávno vyrostl, ale za tu neopakovatelnou zábavu to stojí, občas si ho pustit a zasmát se - jak v pitomě zpomalených záběrech kamery zmlátí deset padouchů, jednoho po druhém samozřejmě. Jo a asi nikdy nezapomenu na díl, kdy se Walkerovi v jedné jeskyni podařilo holýma rukama přemoci obrovského medvěda, k tomu už já fakt nemám slov!20% ()

st.verka

Chuck Norris je pěkný žabař. Kolikrát ten musí kopnout, aby skolil soupeře! To Seagal, to je jiná třída. Tomu stačí jen tak se ohnat a je vymalováno. ()

Dado

Keď som bol mladší, tento seriál som doslova žral a keď bežal v televízií, nenechal som si ujsť ani jednu časť. V súčasnosti si uvedomujem, že to až taký úžasný výtvor nie je, na to by musel oplývať lepším, alebo aspoň reálnejším scenárom, no napriek tomu moje hodnotenie nebude úplne v súlade s tým celkovým. Jednoducho by som si už len kvôli nostalgii neodpustil, keby som išiel pod 3* a navyše sa bojím Chuckovho kopu z otočky. Slovenský dabing je už v našej krajine prakticky neodmysliteľnou súčasťou seriálu, Peter Rúfus je ako hlas Chucka Norrisa vynikajúci. (50%) ()

filmmovier

Pár dílů jsem kdysi viděl u dědy. Chuck Norris mě kdysi bavil, pár dílů seriálu taky, ale z mého dnešního pohledu to je kravina jak vrata, která jenom živila Chucka, protože prostě nic jinýho nenatáčel. jak už jsem říkal, pár dílů sice pobaví ale jinak je to všechno o úplně tom samém. Prostě něco čemu říkaj krimi, a když pachatele vypátrají chuck ho zkope. To je celé, o co tam jde. ()

Jazzzz

První díly jakž takž, ale pak když se proměnil Walker v Matku Terezu v džínách, tak pak už to bylo naprosto nestravitelné sousto. ()

TO odpad!

můj táta tenhle seriál zbožňuje a asi proto ho já tak nesnášim (myslím ten seriál). ()

kurcatovium

Seriál plný humoru... Bohužel nezamýšleného a plynoucího jen a pouze z demence hlavní postavy (Ch.Norris). V kterém jiném seriálu hlavní postava mluví téměř výhradně větami o počtu slov stěží přesahujících jedna (hm, au, grrr nejsou slova)?? Navíc jeho dokonale prováděné kung-fu (či jaký bojový styl si to na nás Chuck přichystal... možná Chuck-fu) o jednom prvku - kop z otočky do nepřítelova spánku způsobující rychlé uzemnění nepřítele (byť je to hlavní záporňák). Prostě a jednoduše děs. Když potřebujete uvolnit mozek, rázem se z tohoto paskvilu stává ideální volba :D ()

Redswif

Tak tohle je opravdu děs!! Nic horšího jsem neviděl(možná nějáka telenovela, ale ty jsem neviděl). Herci jeden horší než druhej, příběhy jak z kopírky a bojové scénky jsou prostě hnus. Hvězdičku dávám jen za Chucka Norrise (on si ji prostě zaslouží, už jen proto že napočítal do nekonečna!Dvakrát!!).Doporučuji nedívát a když poběží někdy v televizy, radši vypnout!!! ()

Playman odpad!

Jeden z nejvtipnějších seriálů v historii. S výborným Chuckem Norissem v hlavní roli.// Dyť díky právě tomuhle seriálu vzniklo tolik úžasných vtipů. Pardon. Skutečných fakt. =) ()

Nihlathak

Výchovný program pro "správné" Američany, aneb: Jak být hrdý na svou vlast. Prázdné fráze. Ta hvězdička za to, že Chuck Norris je můj oblíbený špatný herec. ()

Zemřel herec Clarence Gilyard Jr.

Zemřel herec Clarence Gilyard Jr.

29.11.2022

Walker, Texas Ranger se dočká rebootu