Walker, Texas Ranger

• USA Walker, Texas Ranger (více)
USA, (1993–2001), 152 h 15 min (Minutáž: 45–90 min)

Scénář:

Leslie Greif, Albert S. Ruddy, Paul Haggis, Rick Husky (více)

Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson, Judson Mills, Nia Peeples, Noble Willingham, Roxanne Hart, Gary Graham, Marshall R. Teague (více)

Série(9) / Epizody(196)

Chuck Norris  se svým bojovým uměním ochraňuje zákon v Dallasu a jeho okolí. (TV Nova)

creppy

Chuck Norris zemřel již před 10 lety, ale Smrtka se mu to bála říct! :-D. Ikdyz je to totální odpad, tak mu musim dat 100% ()

childe666

Walker je nepřemožitelný, vzpomínám si jen na dva díly kdy dostal nakládačku, ale i tak vždycky vyhrál teda jednou to byla spíš remíza. ()

gu-staff odpad!

Když jsem byl ještě malý kluk, líbily se mi filmy Missing in action s Chuckem Norrisem (no byl jsem malej, no...:-).Pak jsem trochu povyrostl, a on se začal objevovat v teleshoppingu v reklamách na TotalGym, UltraLavici, SuperČinky a Břišní Tlačítko. Po shlédnutí pár dílů tohoto seriálu mám pocit, že takovej ultraklaďas musí zákonitě doma trápit svou ubohou kočku, šmírovat 90-tiletou sousedku, a ukájet se při sledování coitu dvou masařek, sedících na výkalech trůnících uprostřed Chuckovy kuchyně. Je mi z něj na blití. Odpad je lichotka. Popravdě doufám, že jednou provede ten svůj KOP S OTOČKOU tak rychle, že se sám kopne do držky a nechá toho.... ()

Sonick

Tak jestli tohle neni u nás v ČR klasika, tak už nevim co je. Hvězdiča za každých 100 vtipů, které se o Chuckovi vyprávějí. ()

Lazio

Původně jsem hodnotil mnohem hůř, jelikož na první pohled je seriál více než podřadný. Avšak byl jsem nucen toto stanovisko přehodnotit. A nebylo to z toho neustálého strachu, že na mě pod posteli čeká Chuck Norris, aby se mi pomstil svým "roundhouse kick". Ani proto, že je to jediný člověk, schopný fotosyntézy, čí ten co dokáže dát mat bez jediného tahu. Bylo to zjištění, že seriál není tak úplně zbytečný a nudný, jako všechny ostatní s takovouto kvalitou. Ano je to neskutečná blbost, tak ubohá a podřadná, že je skoro hanba se na to dívat, ale přece je tu jedna věc. Veškerá seriálová kvalita zde upadla na bod mrazu a paradoxně je to právě ten důvod, proč je dobré si ke sledováni vzit náhradní trenky :-) ... Asi se zde nejedná o komedii, aspoň ne prvotně, ale přesto jsou zde scény, kde umírám smíchy - třeba když Chuck Norris holýma rukama zmlátí zuřivého medvěda, nebo porazí bojový vrtulník. No a co říci závěrem? Tak asi jako se v roce 1945 prezident Truman rozhodl pro lidštější řešení, tedy svrhnout jadernou bombu na Hirošimu, namísto vyslání Chucka Norrise, tak i já zde ze soucitu dávám 3hvězdy. ()

pl4nt

Jedna hvězdička za to, že to bylo místy i vtipné (nesmrtelnost Chucka, "šikana" Trivetta apod.). Ovšem nikdy nezapomenu na scénku, jak běželo asi 20 vězňů (pozn. tak o polovinu mladších a vitálnějších než Cordell) a všichni byli naprosto spocení a udýchaní (sotva stáli na nohou), kdežto Cordell vypadal, že by si ještě dal takových 10km. No a v cíli už na ně čekala (jak jinak) nějaká trapná hláška od "sí-dí-ho" ... ()

Innos

Keď som bol mladší ma to bavilo, Chuck bol pre mňa akýsi symbol dobra a toho, že keď porušuješ zákon dostaneš kopanec:-) a on v podstate aj svoje názory prezentuje prostredníctvom tohto seriálu (boj proti drogam-propagácia napr Kick drugs from America, alebo poučná časť s Danym Trejom atď.) Chuck Norris je možno najhorší akčný herec všetkých čias a tento seriál po technickej stránke možno naozaj stojí za hovno, ale zato, čo tento seriál presadzuje,boj proti drogám-kriminalite-nespravodlivosti, tú myšlienku, že ľudia by sa mali k sebe lepšie správať a zato že nie som tých, čo nenávidia chucka dávam 3 hviezdy nech nežerem :-DD. Samozrejme je veľa tuctových seriálov, čo tiež presadzujú vyššie spomínané veci a sú aj lepšie spracované, ale ja som zase celé detstvo nepresedel pred tv a nepozeral všetky seriály sveta, pozerával som Walkera :-) ()

LAminator

Většina z nás už určitě slyšela nějaký vtip o Chucku Norrisi .Chuckova /NESMRTELNOST/ je zde jako obvykle a navíc některé díly stojí opravdu za nic.Naštestí se občas objeví díl který není zase tak zlý. Dávám *** protože jsem tento serial kdysi sledoval :-D PS:Chuck o této stránce a nízkem hodnocení seriálu neví jinak by smazal internet. ()

AdamK.

Jako odpolední prázdninová zábava když nemáte co dělat je to ideální, zvlášť potom hláškující Chuck Norris- to je nářez ()

imaginer21

Když celý děj drží nad vodou jen jeden hláškující černoch (Triwert) a výkony vedlejších postav jsou miliónkrát lepší než hrdiny hlavního, pak je to fakt smutné. ()

T.S.Garp

Hvězdičku za Waltra řidiče :-) Pamatuji si na jeden díl, kdy na začátku Chucka hrozně zmydlili a přivázali ho lanem ke kůlu, kde se několik dní na slunci pěkně smažil. Během toho si v duchu vyměnil pár esemesek s nějakým indiánem (zřejmě Manitou) a když ho ta zívačka přestala bavit, prostě přetrhl lana, slezl a všechno upocenou otočkou posadil na zem. Neskutečné. ()

Dr.Abe

Každej díl byl postaven na stéjné kostře, takže jste skoro vždycky věděli jak to dopadne......předvidatelná, rádoby drsná, akční seriálová srajda...... Má to jednu výhoda, alespoň tu máme pořádnou sérii vtipů na Čaka ()

Zemřel herec Clarence Gilyard Jr.

Zemřel herec Clarence Gilyard Jr.

29.11.2022

Walker, Texas Ranger se dočká rebootu