Chůva k pohledání

• USA The Nanny (více)
USA, (1993–1999), 54 h 23 min (Minutáž: 22–45 min)

Fran Drescher, Charles Shaughnessy, Daniel Davis, Lauren Lane, Nicholle Tom, Benjamin Salisbury, Madeline Zima, Renée Taylor, Rachel Chagall (více)

Série(6) / Epizody(145)

Fran Fineová, přitažlivé, i když už ne právě nejmladší židovské děvče z Queensu, se stane chůvou v domě bohatého vdovce se třemi dětmi, divadelního producenta Maxe Sheffielda. Díky svému vřelému srdci i netradičním názorům na výchovu si ji brzy oblíbí děti, Maxwell i správce domácnosti komorník Niles, který veškeré dění sleduje s nadhledem. Pouze nedokáže skrývat antipatie vůči Maxwellově obchodní partnerce C. C. Babcockové... (TV Nova)

Berry

Nesmrtelná babička, která se obléká jako prostitutka, věčně hubnoucí šílená matka, nespokojený sluha, poradkyně, která se snaží sbalit pana Sheffielda a samozřejmě i trhlá chůva Fren. Není to sice inteligentní, ale já se u toho občas docela slušně bavím! ()

KOZEL84

Tak s tímhle nemám vůbec problém,baví mě to.Co mě nebaví je číst zdejší přiblblé komentáře všech géniů jak je to hloupé.Vtipné postavy,hlavně Niles a Sylvie.Dabing se povedl. ()

Elyon

Takže jsem konečně dokoukala seriál do konce a musím říct, že je to bomba! Hrozně se mi líbilo, že se v seriálu objevila moje oblíbená Whoopi Goldbergová a jiné hvězdy. A ostatní? Největší machři tady jsou stará, zapomětlivá Yetta Rosembergová a sluha Niles. Tihle dva jsou neuvěřitelní hláškaři a každé jejich slovo stojí za to. Nejvíc mě baví narážky Nilese na C.C. Jaké překvapení pro mě bylo, když jsem viděla epizodu s jejich první pusou?:D Wow, vůbec jsem nečekala, že právě tihle dva skončí spolu. Navíc mám pořád výtlem z toho jeho legendárního nájezdu v trenclích:D A zbytek rodiny je bezvadnej. Chudák Fran, mě by hrozně vadilo, kdyby mě máma neustále nutila do svadby. Dalo se očekávat, že nakonec bude s Mexem. Děcka jsou v pohodě, hlavně ta malá...jakže se vlastně jmenuje? Jo..počkat...Grace! No co, C.C. si je taky všechny nepamatovala:). ()

Pet 510

Seriál jehož takzvaná vtipnost je založená jen a pouze na tom že jsou všechny postavy bez vyjímky naprostí idioti nemůže být prostě a jednoduše dobrý. Dodatek po roce a půl: Hmm řekla bych že tenhle komentář byla tak trochu póza. Ano Chůva je blbost a vždycky to byla blbost, ale na druhou stranu se tomu směju a vždycky sem se tomu smála. Takže tak. ()

gogoroxy

Něco jako bychom měli společného a ten její zářivý optimismus, úsměv, inteligence a všechny její oblečky zbožňuji a chci. Fuj na všechny kdo dal méně než čtyři hvězdy. Kdo říka, že je slečna Fran Fine napodobenina Peggy Bundové?! Pošetilá hloupost, prostopášné je srovnávat postavy dle účesu.. ()

fisikk

Tak přesně takovouhle chůvu bych taky potřebovala, ale dalo by se říct, že jsem ji vlastně měla. V televizi ji dávali tak často, že mě prakticky také vychovala. Vyrůstala jsem s Brightonem, Maggie i malou Grace. Nejen, že mně pomáhala s pubertálními problémy, ale dávala mi i vědomí , že i tak pěkná ženská jako je Fran, může mít problémy s chlapama. Spoustu lidí přemýšlí, proč jsem tak praštěná a já vím, že je to z velké části kvůli ní! ()

Huguette

Mně to přijde velice vtipně napsané a hlavně to není tolik nasáklé protivnými mravními ponaučeními jako třeba Krok za krokem nebo Reba. Herecké obsazení je skvělé. Fran je prostě komediantka a funguje to (a myslím, že Gemini zmiňuje, že se podobá Peggy Bundové - troufnu si oponovat, že ani ne, ale spíš si Fran Drescher bere za vzor Lucy ze sitcomu I Love Lucy). Chůva patří mezi mé nejoblíbenější sitcomy. ()

svadlenaX

Žádný jiný seriál mě neodreaguje tak jako je Chůva k pohledání. Velmi jednoduchý humor a skvělé postavy. Obzvláště Sylvia Finne nemá chybu. Stačí mi pouhý záběr na ni a směju se, jako malé děcko. Doporučuji těm, kteří chtějí občas na chvilku vypnout a takřka dvacet minut v kuse se smát. ()

michellerih

Klasika, která neomrzí a rozesměje. Průměrný sitcom, který zahřeje a nenudí. Fran a pan Shefiield je zkrátka dvojice, která nikdy nezestárne. ()

ivamka

Mně se nejvíc líbil sluha Niels, vnesl do seriálu trochu sarkastického humoru. Jinak by to byl další plytký seriál dělající si srandu z nezadaných. ()

Ydrosten

Občas na to narazím, když je drahá polovička doma a přepíná TV. Neumím vysvětlit popularitu tohoto seriálu už jen proto že stačí aby se zaklepalo na dveře a hned je tam 20ti vteřinový instantní smích (??) pak to otravné stvoření otevře hubu a opět 20ti vteřinový instantní smích ..... půlku vtipů nechápu a ta druhá mi nepřijde vtipná. Odpad tomu nedám, z hnoje to vytahuje dvojce Niles a Bebcock, jejichž pošťuchování ale zabírá jen velmi malé % episod. Chůva Fine tohle utáhnout sama nedokáže a její šéf Sheffield jako zabedněný producent je spíše k pláči než k smíchu. ()

Empire

Velice rozporuplné hodnocení, mě tento seriál padl do oka. Je svěží a vtipný, některé díly stojí sice za odpad, ale drtivý dopad je vydařený, což zde hodně lidem nepřipadá. ()

Zemřel americký herec Robert Vaughn

Zemřel americký herec Robert Vaughn