Chůva k pohledání

• USA The Nanny (více)
USA, (1993–1999), 54 h 23 min (Minutáž: 22–45 min)

Fran Drescher, Charles Shaughnessy, Daniel Davis, Lauren Lane, Nicholle Tom, Benjamin Salisbury, Madeline Zima, Renée Taylor, Rachel Chagall (více)

Série(6) / Epizody(145)

Fran Fineová, přitažlivé, i když už ne právě nejmladší židovské děvče z Queensu, se stane chůvou v domě bohatého vdovce se třemi dětmi, divadelního producenta Maxe Sheffielda. Díky svému vřelému srdci i netradičním názorům na výchovu si ji brzy oblíbí děti, Maxwell i správce domácnosti komorník Niles, který veškeré dění sleduje s nadhledem. Pouze nedokáže skrývat antipatie vůči Maxwellově obchodní partnerce C. C. Babcockové... (TV Nova)

Pedross800

Ze začátku jsem zlehka zvedal obočí a koukal jen kvůli drahé polovičce, ale pak.....no nějak se to zvrtlo a já si tu ztřeštěnou chůvu taky zamiloval a je nedílnou součástí každodenního večera :-) ()

dinsdale

Během všedního brzkého odpoledne, když na něco čekám, se to dá vydržet. Niles hláškuje docela slušně. (znuděný na představení muzikálu: "Po třech hodinách jsem si uvědomil, že uplynulo teprve patnáct minut") ()

spikey1

Fran Drescher se v téhle roli skutečně našla, svoje umění předvádí v poloze odrzlé, hloupoučké paničky, která ovšem tím co přináší do prudérní upjaté milionářské rodiny. problém vydím v rozplyznutí do dlouhých sérií, jinak se jedná o příjemný situační humor. ()

LondonGirl

Milujem hercov, milujem ten humor a milujem zápletky. Že je to miestami stupídne? A čo má byť? Je to zlaté, niekedy predvídateľné, ale napriek tomu sa mi to pozerá výborne. A ozaj, výnimočne aj český dabing boduje. ()

giovanni3

Výborný seriál co nemusí sedět každému (a co koukám tak taky nesedí), ale mne prostě sedl... Fren dokáže být šíleně tupá, ale tak ,,dobře,, tupá, že to baví a Niles je geniální postava... zbytek seriálu je taková ,,výplň,, a to hlavně matka Fren ta je šílená... Slabší 4z5 ()

Liqid

Klasický americký seriál, který pobaví. Dobrá věc pro odpočinek a relaxaci. Vtipy jsou častokrát opakované, ale to se s přihlédnutím na počet dílů dá očekávat. ()

tempus

Když se seriál pořádně rozjede, tak má 2 koleje. 1. kolej je zaměřena na laciné vtípky (např: Fran vyholí přirizení v nemocnici svému šéfovi atp.). 2. kolej obsahuje něco, co mám tolik rád na Frasierovi, přičemž hlavní je ta 1. kolej. ()

Raevan

Některé vtipy si ke mně cestu nenašly, tam se ale o to lépe chytá skvělej týpek sluha. Řekl bych průměrnej rodinnej seriál.... ()

BluT

Neokoukanej a vtipnej seriál. Po většinu dílů si drží vysokej standard, hlavní herečka je správně ujetá a vůbec celý je to povedený. Top hraje samozřejmě sluha Niles. ()

rozbris

Straré ale pořád dobré a tím bych to shrnul, až možná na to ta chůva Fajn ty modní výstelky co nosí to je děs:-) to by si má máma nevzala ani na záchod:-D ()

NICOX

Dvě nejlepší postavy jsou paradoxně ty vedlejší: Niles (naprosto skvělej hláškař) a C. C. Babcock (naprostá blbka). Seriál je někdy fakt hodně vtipný a někdy je to opravdu trapnost. Takže 3*; 65 %. ()

Zemřel americký herec Robert Vaughn

Zemřel americký herec Robert Vaughn