Chůva k pohledání

• USA The Nanny (více)
USA, (1993–1999), 54 h 23 min (Minutáž: 22–45 min)

Fran Drescher, Charles Shaughnessy, Daniel Davis, Lauren Lane, Nicholle Tom, Benjamin Salisbury, Madeline Zima, Renée Taylor, Rachel Chagall (více)

Série(6) / Epizody(145)

Fran Fineová, přitažlivé, i když už ne právě nejmladší židovské děvče z Queensu, se stane chůvou v domě bohatého vdovce se třemi dětmi, divadelního producenta Maxe Sheffielda. Díky svému vřelému srdci i netradičním názorům na výchovu si ji brzy oblíbí děti, Maxwell i správce domácnosti komorník Niles, který veškeré dění sleduje s nadhledem. Pouze nedokáže skrývat antipatie vůči Maxwellově obchodní partnerce C. C. Babcockové... (TV Nova)

gabin(a)

Zabila bych je všechny!!! Ta hvězdička je proto, že jsem natolik soudná a vím, že úplný odpad to není, jsou přece jen horší věci, hlavně české provenience. ()

Sammya

Tenhle seriál jsem měla ráda už od dětství, a vůbec mi nevadí jeho neustálé reprízování, protože The Nanny patří k sitkomům, na které se člověk může koukat pořád dokola. Co jsem se začala koukat v originále, trochu mi to změnilo pohled na věc, protože Franin vlastní hlas je vážně tak nelibozvučný, s tím se český dabing vůbec nemůže měřit, jakkoli je skvělý. Každopádně pro mě je tohle seriál, který můžu kdykoli a odpočinu si u něj a zasměju se. ()

otík

Kvůli majordomovi musím dát hodně vysoké hodnocení. Ačkoli nesnáším telenovely a toto je na rozhraní telenovely a sitkomu, je to úžasná sranda a díl od dílu je Niles (Daniel Davis) lepší. Bohužel častým opakováním seriálu v televizi se jeho zábavnost poněkud devalvovala. Ale původní vysílání bylo opravdu kouzelné. Hudba: Timothy Thompson ()

Stirek45

Tento seriál je super !! :D Směju se u každého dílu a vůbec mi to nepřijde divný. Český dabing Chůvě k pohledání na srandě přidává. Holt, asi někdo na tento seriál není, ale já na něj jsem a klidně si ho pustím zase od začátku v telce a zase se budu smát u společných scén Nilese se CC. ()

LiborGondek

Není tomu tak dávno, když jsem začal tento seriál sledovat. Dříve jsem si říkal, na tu kravinu se dívat nebudu, ale po shlédnutí prvních dílů se vždy těším na další. Je to velmi dobrý seriál k neporovnání např. od českého Comebacku, to je kravina opravdu. ()

st.verka

Tenhle seriál se mi moc líbí, na odreagování a pro zasmání to nejlepší. Výchovné metody Fran jsou věčnou inspirací, jak si poradit v každé situaci. Dál se nebudu rozepisovat, všechno ostatní za mě doslova napsala "kleopatra". ()

SG_ever

Na českých obrazovkách se svojí kvalitou opravdu vyjímá, ale mezi sitcomy z rodinného prostředí mě zaujmul Krok za krokem určitě víc. Pokud se díváte večer na televizy tak je tento seriál jasnou volbou. (70%) ()

kurcatovium

Už jen díky sluhovi Nilesovi si tenhle sitcom zaslouží 3 hvězdičky! Narozdíl od telenovel všeho druhu se při sledování "tohoto" alespoň vcelku pobavíte. Podívaná je to opravdu nenáročná, což beru u tohoto druhu díla jako jednoznačné plus. Zkrátka výborný tip pro volný čas, když nemáte chuť sledovat komplikované celovečerní filmy a zas nechcete jen tupě zírat do zdi... ()

_DAVE_

Vcelku uchazejici nenarocna zabava pro vsedni podvecery. Priznam se ale, ze se k tomuto serialu vracim pred televizi cim dal casteji. ()

Zdeňka

Podle mě slečna Fain není normální, ale je opravdu vtipná. Však mým největším favoritem je zde Niles, nejlepší sluha na televizních obrazovkách i přesto, že pochybuji, že někdy něco uklidil (i když dveře pana Sheffielda musí mít sedřenou barvu). ()

terunka003

Vtipné, střelené a praštěné. Mám ráda Fran, její potrhlou babičku a matku, její "ulítlé" kostýmy a hlášky. Nejlepším je ale sluha Niles, jeho hlášky nemají chybu a vždy vše trefně okomentuje.. ()

VittaBella

Tak tenhle seriál prostě žeru! Slečna Fine zkrátka nemá chybu, nemluvě o dalších postavách jako například o Franině matce či přidrzlém sluhovi. Pokaždé, když na Chůvu k pohledání narazím v televizi, nemusím se bát, že bych nevěděla o co jde kvůli promeškaným dílům. Výborně se pobavím a všechno ostatní hodím za hlavu. I když se mnou někteří mí přátelé nesouhlasí, myslím si, že se tomuhle seriálu dokáže pořádně zasmát jen ženská část publika. ()

Zemřel americký herec Robert Vaughn

Zemřel americký herec Robert Vaughn