Chůva k pohledání

• USA The Nanny (více)
USA, (1993–1999), 54 h 23 min (Minutáž: 22–45 min)

Fran Drescher, Charles Shaughnessy, Daniel Davis, Lauren Lane, Nicholle Tom, Benjamin Salisbury, Madeline Zima, Renée Taylor, Rachel Chagall (více)

Série(6) / Epizody(145)

Fran Fineová, přitažlivé, i když už ne právě nejmladší židovské děvče z Queensu, se stane chůvou v domě bohatého vdovce se třemi dětmi, divadelního producenta Maxe Sheffielda. Díky svému vřelému srdci i netradičním názorům na výchovu si ji brzy oblíbí děti, Maxwell i správce domácnosti komorník Niles, který veškeré dění sleduje s nadhledem. Pouze nedokáže skrývat antipatie vůči Maxwellově obchodní partnerce C. C. Babcockové... (TV Nova)

eaglestar

Suchaři, pseudointelektuálové, smažky a kastráti můžou klidně dávat nízké hodnocení. Štěstí, že nejsem dnes tak nadrženej, jinak bych za Fran dal i pět. ()

daniel131

ten seriál prostě miluju! musíme si uvědomi, že seril je jaksi už prehistorický a styl humoru je už tak trochu považován za trapný. no asi byl trapný už tehdy, ale to je myslím že i cleý princip tohoto seriálu. překvapuje mě nekonečná rozmanitost a originalita scén co jsou schopní natočit. bohužel, po několika sériích divák zjistí na jakém nevyspitatelném principu funguje vtip a humor a pak už se nebaví, protože se dá předem odhadnout jak kdo zareáguje. jinak za mě 70% ()

ShamiraNahari

Pro mě jeden z nejlepších seriálů. Já se úžasně bavím i po tolika letech...Neomrzí se to. Nejlepší na tom je,že i poslední díly neklesají na kvalitě. I dabing je povedený a občas mám den, kdy sjíždím jeden díl za druhým. Pokaždé mi zvedne náladu. ()

verunecek

Pro rozvesrelení super, pro mě jako pro chůvu je vzor...bere vše s nadhledem a ten je u dětí potřeba, takže taková oddechovka, ale nic hlubokomyslného. ()

KismetSamedi

Jak tak koukám, jdu proti proudu většiny, ale tento seriál mám prostě ráda. Co se týče hlavních postav: naivní chůva, velice bohatý šéf, slečna Bebcock - prostě slečna Bebcock a samozřejmě Niles - pravděpodobně má nejoblíbenější postava (ale za sluhu bych ho nechtěla) vytváří z tohoto sitcomu dvacet minut pobavení, smíchu a legrace. ()

Alusshka

Jeden z mála sitcomů, které vás pobaví v dnešní době. Lehký, jemný humor, který Fran ztvárňuje představou svého života a snu a touze po budoucím manželovi. Velice vtipný a příjemný seriál, na který se dá snad koukat vždy a všude, Baví mě sledovat hon na muže a svého šéfa zároveň tak i hlášky, kterými sluha odzbrojí snad každého. ()

Aimeel

Tohle je snad nejlepší americký seriál co sem viděla... :) Nejvíc mě vždycky dostali Nails a C.C. :D prostě bestovní seriál. U toho se můžu aspoň pořádně zasmát. Mohlo by snad i Čechy napadnout něco takovýho... ale už by to asi nebylo ono.. Fakt nejlepší... ()

nolitimere

Kopec hlášok , ktoré sú zásluhou Nailsa,Babči Yetty a samozrejme aj samotnej Fran seriálom ktorý podla mňa pobaví každú generáciu. ()

elma

Příjemný, oddechový, hezké kostýmy, dobrý humor, občas lascivní příběh ale jak píši, oddechový, a tak to má být... doporučuji:-) ()

tehol

Niles rulezz. Jeho scény se CC(nevím jestli se to tak píše) jsou nezapomentulné. al ecelkově je to celé na pohodu a to ja ocenuju. Má ta takový ten feeling, který nutí to sledovata (a taky to tv strašně často opakovala a já se asi lehce nechám ovlivnit navíc jsem líný, tak se mi to radši začalo líbit, než abych začal hledat něconjiného a přepl to) ()

Ondra.T

Jeden z mála opravdu vtipných a přitom mile lidských sitkomů, které si berou na paškál vztahy mezi rodinou zámožného producenta Maxwella Sheffielda a chůvou Fran Fine z chudé rodiny. Okořeněno neuvěřitelně suchými hláškami sluhy Nilese,. A vypočítavá stíhačka CC, která se snaží uhnat Maxwella, je jejich nejčastěším terčem. Na rozdíl od některých sitkomů nikdy nesklouzává k obhroublým vtipům ani vulgárním gestům a zůstává v v lidské rovině. ()

PanIncognito

Chůva k pohledání je fenomén. A já mám tento seriál zkrátka rád. Spousta různorodě vtipných situací zaručuje, že se dílo neomrzuje. Není divem, že dílo neustále vstupuje na obrazovky a těší se přízni diváků. :) (viděno s dabingem) ()

Sylviiik

Čert vem, že je to sitcom předvídatelný a děj se točí stále kolem jednoho tématu...Tenhle seriál zbožňuju. Hlavní hrdinka je sice občas fakt ukecaná, ale vtipná, krásná, a umí něco, co já nikdy neuměla: vždy má po ruce nějakou stírací odpověď. Rozhovory mezi sluhou a blond asistentkou mě vždycky dostanou a hlavně! Je to snad první seriál, který má tolik řad a hrajou tam stále ti samí herci, bez jediné výměny. A to je velké plus!! ()

polly23

Tenhle sitcom mě prostě dostal. Mám nejradši sluhu a "CC".. Co mě překvapilo, bylo to, kolik se tam mihlo slavných lidí. Trošku mi ale vadí ke konci to Frenino nahánění Maxe, chvílemi už je to prostě opravdu trapné... Celkově, občas kýčovité, přesto zábavné, jisté kouzlo tenhle seriál prostě má. ()

Zemřel americký herec Robert Vaughn

Zemřel americký herec Robert Vaughn