Chůva k pohledání

• USA The Nanny (více)
USA, (1993–1999), 54 h 23 min (Minutáž: 22–45 min)

Fran Drescher, Charles Shaughnessy, Daniel Davis, Lauren Lane, Nicholle Tom, Benjamin Salisbury, Madeline Zima, Renée Taylor, Rachel Chagall (více)

Série(6) / Epizody(145)

Fran Fineová, přitažlivé, i když už ne právě nejmladší židovské děvče z Queensu, se stane chůvou v domě bohatého vdovce se třemi dětmi, divadelního producenta Maxe Sheffielda. Díky svému vřelému srdci i netradičním názorům na výchovu si ji brzy oblíbí děti, Maxwell i správce domácnosti komorník Niles, který veškeré dění sleduje s nadhledem. Pouze nedokáže skrývat antipatie vůči Maxwellově obchodní partnerce C. C. Babcockové... (TV Nova)

KcarlosK

Naprosto dokonalý sitcom. Niles rules ! Dokonale suché hlášky. Smál jsem se u každého dílu a to je přesně to, co od sitcomů očekávám. Žádné velké umění ani myšlenky. A Fren je kočka. ()

burg

Přiznám se bez mučení - na tenhle nablblej seriál jsem koukal vždy o prázdninách, kdy mouchy chcípaly vedrem a venku bylo k nedýchání.. A to jen kvůli suchým hláškám Daniela Davise. ()

cachanell

Já se bavím. Díl od dílu víc - první díly jsem neměla ráda, uječená rádobychůva, příšerný dotěrný hlas - no prostě, jak se tomuhle může někdo smát. A já se směji ... a ráda se koukám, odpočívám a koukám se na legraci ... ()

padlar

Místy až překvapivě vtipné. Seriál sice cíleně nevyhledávám, ale když na nějaký díl narazím, tak se na něj rád podívám. Btw. nejlepší postavou je Niles :-) ()

Lucie505

Zpočátku jsem tomuhle seriálu nevěnovala moc pozornosti. Bavily mě akorát fórky sluhy Nilese. S odstupem času, a možná i po shlédnutí mnoha dílů typově podobného Deníku zasloužilé matky, mi i Fren Fajnová připadá fajnová. Vydařený sitcom. ()

Dejne

To je takový oddechový seriál, když není nic lepšího. Mě se postava chůvy docela líbí, teda až na ten její styl. Nesahá svým humorem ale ani po kotníky sluhovy Neilsovi, už kvůli kterému stojí za to občas nějaký ten díl shlédnout. Slečna Sissy je taky dobrá, tři děti se dají snést, i babiče se občas nějaký ten sek povede. Pan Shefield je sice takový k ničemu, ale o něčem to být musí že? ()

january

Tento sitcom může dostat jak odpad, tak pět hvězd...a taky se to tak děje. Je jen málo seriálů (vlastně vím jen o dvou), u kterého jsme se sešli celá rodina každý večer (a že věkové rozpětí je velké) a společně se smáli. PS. Franina matka je dokonalá! ()

Antarius

Seriál poměrně zvláštní. Na jedno stranu tisíce narážek, které nechápu, nebo mě nerozesmějí, na druhou stranu tuny zábavy v běžných ohledech života. Už si moc nepamatuju, ale ten díl s kožichem neměl chybu...a hlavní aktérka je půvabná. U každého dílu jsem se nejednou zasmál a myslím, že toto je humor, který potřebujeme - mírnější než Červený trpaslík a stejně povedený. ()

ronaldmekdon

Má oblíbená kulisa při žehlení prádla. Ne opravdu, tento seriál je tak blbý, až je dobrý. Perly, které vypouští Fran z úst by se daly tesat do kamene (a pak je po ní házet až začne být moc otravná). ()

Zemřel americký herec Robert Vaughn

Zemřel americký herec Robert Vaughn