Lukiš

Spolu s Mafiánama nejlepší film o mafiánech, který byl kdy stvořen. Martin Scorsese opět dokazuje, že je nejlepší režisér všech dob. Tak dokonale odvýpravěný příběh a tak výborné herecké výkony, jako byly v tomto filmu jsem doposud neviděl. Pescimu ta role sedla jako pěst na oko, dokonalý mafián :-). ()

Kovaja

Jak už to v životě většinou chodí:Kdo chce moc nemá nic.Příběh pojednává o bývalém hazardním hráči (De Niro) kterýho dosadí mafiáni aby řídil chod kasína ve kterém se perou prachy a pěkně ždímaj hráči.Ochranu a dohled nad vším špinavým má můj oblíbený chlapec trpící až neskutečně Napoleonským syndromem Joe Pesci,který si libuje v násilí.jenomže je nenasyta a tak špatně končí i se svým bratrem,kteří budou zahrabáni v kukuřičném poli pohřbeni zaživa.De Nirovu manželku hraje Sharon Stone která je pěkná mrcha co de jen po penězích a tak kašle jak na manžela tak výchovu jejich synka.Nakonec se ufetuje ale před tím se stihne ještě kurvit jak s 1 podvodníčkem tak i s Pescim.Takže závěrem:Film podle skutečné události který stojí rozhodně za zhlédnutí,při kterém se nudit rozhodně nebudete. ()

Hanys_

Scorsese je machr. 3 hodinový film, který ani chvilku nenudí a když skončí - máte chuť si ho dát znovu. Opravdu kvalitní přírustek do žánru, který sice není tak známý jako Mafiáni, ale určitě není o nic horší. De Niro dokonalý jako vždy, Pesci v roli, kterou ani snad nemohl hrát někdo jiný a mezi nimi osudová (výborná) Sharon. Finální vyřizování účtů je snad ještě lepší než v Kmotrovi :) 90% ()

I.AM.NOT

První skoro-půlka, tudíž popis hlavních postav a jak to chodí v kasinu, mě nadchla, pak jsem se trošku nudil, na můj vkus byli všichni v pr.... až moc a bezvýchodně, proto mě závěr potěšil. Jak ty penízky dokážou změnit člověka... ()

Milan25

Povedený snímek, ale je možná zbytečně dlouhý. Rozložení děje hodně připomíná Kmotra... ze začátku se to docela vleče, a v posledních 15 minutách se vše krásně dořeší. Skvělý Robert De Niro a výtečný Joe Pesci (nejmenší chlapík na plátně, ale rozhodně nejdrsnější). ()

Shakeus

Mistrovská mafiánská lahůdka. Film má neuvěřitelné tempo a atmosféru, co záběr, to perla! Hádky, vystupování, popis kasina s rukách mafie … Skutečný skvost s plejádou neuvěřitelných hereckých výkonů v čele, s nikým menším než absolutním mistrem, Robertem De Nirem. Moje De Nirova neoblíbenější role a díky němu stavím tento film ještě o trochu výše, než taktéž vynikající Goodfellas. Současně také nejlepší Scorseseho film. ()

Paity

Je to drsné, je to nechutné, ale je to pravdivé. Byznys, který se s nikým nemazlí je tu podán ve své nahotě a surovosti. Nechcete žádné dýchánky, nechcete jen mazání medu kolem pusy, chcete realitu, jak se dělá hazard, pusťte si CASINO. ()

Rapikk

Špinavé praktiky kasína, organizovaný zločin, podsvětí Las Vegas a mnoho dalších drsností ve své nahotě. Navíc Vám ve filmu ještě poradí, jak se správně zbavit mrtvoly v nevadské poušti. No není to k nezaplacení? A to vše podtrženo fantastickými hereckými výkony Roberta de Nira, Joe Pesciho a až místy až fanatické Sharon Stone. ()

XdanteX

Nikdy mi neutekly 3 hodiny filmu tak rychle a příjemně. O opravdovém Rothsteinovi mám své pochyby ale ten De Nirův je prostě neskutečně sympatickej frajer B-) ()

Norino12

Scorseseho veľkofilm, ktorý ma udržal v kresle počas celej doby. Skvelá dráma, ktorá bola zvládnutá bravúrne po všetkých stránkach. Veľmi dobre zvládnuté herecké výkony a hlavne pravdivo vypovedané fakty o kasínach. Ako inak musím zase pochváliť skvelého De Nira, ktorý zvláda tieto role neskutočne dobre. ()

farfalla

Skvěle propracovaný, téměř dokumentární film. Postavy přicházejí a odcházejí, informace o nich, o tom, co dělají a jaká je jejich role v příběhu, plynou jako řeka. Časem je dost obtížné se v nich vyznat. Na začátku filmu, kdy přicházíme do kasína a hlavní postavy jako vypravěči nám představují tuto instituci z venku i zevnitř, objasňují nám zámery jeho zakladatelů, podílníků i zaměstnanců, ukážou nám zákulisí a tok a zpracování utržených peněz. V té chvíli jsou to hromady peněž, o kterých se běžným lidem ani nezdá. Postupně, když vidíme kolik lidí se zůčastňuje na tomto projektu - vlastnící, zaměstnanci, politici, právníci, bankéři, dealeři, manželky, rodiny - a poznáme jejich rozvíjející se životní styl, pak najednou není těch peněz dost pro každého. Každý se chce podílet, každý se chce napít z té řeky peněz. A proč si hned nenapojit kohoutek k tomu toku? Život v Las Vegas je dost uzavřený, každý zná každého. Je těžké si tam najít přátele, protože jejich zájmy můžou být najednou protichůdné a zamestnanci si svou loajalitu nechají dobře zaplatit. A může přijít někdo z venku s potřebou informací a balíkem peněz a pak si člověk ve svém podniku přijde jako u cizích. Úplně zvláštní postavou je Ginger, která potřebuje bohatství, aby mohla vůbec dýchat. Je bohatá i není. Má klíče od hotovosti na výkupné, kdyby Sama unesli, má truhu šperků, které dostala od manžela ke svatbě, ale může se na ně jenom chodit dívat do banky. A také stále vydržuje svého bývalého pasáka. Vlastně vztahy v tomto filmu nejsou vůbec jasné. Celý film je velmi intenzívní a dost dlouhý. ()

Miller

Scorsese mě baví, je totiž jediný režisér, který si dovolí jednou za 5 let oprášit příběh, a má z toho doslova Casinovní trháky, které baví i Mafiány. Skvělý film, opravdu výtečný, takto dobrý ženský herecký výkon mrchy jsem naposledy viděl se sestrou Ratchedovou ve filmu Přelet nad kukaččím hnízdem, a toto je snad jediný film Sharon Stone, kde se mi líbila (myšleno jak herecky, tak i první půlku filmu). Svižné, na to že má film téměř 3 hodiny. Ani na chvíli nenudí. Pileggi se znovu předvedl a to ještě lépe. Podle mě asi nejlepší film Martina Scor.......Ne, to nejde, každý film Martina Scorseseho je jeho nejlepší. Opravdu výtečný film, o mafiánech. Řekl bych, že Robert De Ni......to také nejde říci, protože, snad krom "Fotr je Lotr" trojky, má samé úžasné filmy, a i v těch slabších, předvádí něco úžasného. Skvěle zahrál nezúčastněného mafiána. dávám 100% Rotten Tomatoes: 93% | FDb.cz: 87% | kfilmu.net: 93% | IMDb.com: 82% | Kinobox: 80% | průměr: 87% ()

kolemjdouc

skoro tři hodiny děje a přeci se nese ve svižném tempu až do konce.Kvituji ,že scénář zvolil dialogy a i vypravěče.To je prostě paráda.Propracované detaily.Svěží kamera.Kvalitka režie.Famózni De Niro .Už tehdy bylo očividné, že bude dlouhá léta pro režiséry terno!Stone dokázala,že lze skloubit nálepku sexbomby s kvalitním herectvím. ()

Bouřňák

Dobře koukatelný pohled do zákulisí hazardu v Las Vegas. Skvělí De Niro, Sharon i Joe Pesci. Ani ta delší stopáž nebyla nějak nepříjemná. Jen jsem si celou dobu říkal, že jsem to už někde viděl. ()

Here

Všechno co mi chybělo u Mafiánů a Špinavách ulic jsem našel v Casinu. Tahle úžasná výpověd o fungovaní Kasina se tak pro mě stala nejoblíbenější gangsterkou (i když ne klasickou) a zároveň nejlepším filmem Scorseseho, který je bezpochyby mistr svého oboru. Teď si ani nevybavuju film s lépe vyprávěným příběhem, jasných 5. ()

Ezekiel1

Spolupráce De Nira a Pesciho na mě nezanechala takový dojem jako u Zuřícího býka. Casino je bezesporu skvělý film, ale zdá se mi dosti zdlouhavý a k dokonalosti má poměrně daleko. ()

Kánon filmu 2011

Kánon filmu 2011