FandaF

Viděl jsem nejprve skvělý stejnojmenný italský film. Ale neřekl bych, že toto je remake. Samozřejmě inspirace je jasná, ale jinak ty filmy si jsou dost vzdálené - a je to dobře. Protože s excelentními hereckými výkony a několika velmi silnými scénami se dá dosáhnout na oskara, glóbus i na vysoká hodnocení na filmových serverech. ()

OK11

Newman + Pacino = super předpoklad ke skvělému filmu a musím uznat, ze tento film je dobrý, ale pět hvězdiček nedostal z jednoho prostého důvodu. Oním důvodem je scénář, který je místy příliš strojený a není tak záživný, jako v jiných mých oblíbených filmech (např. American Beauty nebo In Bruges). Takže i přes geniální soundtrack umělce Newmana a absolutně brutální "vším pronikající" pohled Pacina nemůžu dát full house, ale definitivně jsem se rozhodl přidat napůl geniálního Pacina do oblíbených :). ()

brutnikita

První polovinou filmu jsem se musela prokousat, u druhé jsem si už blaženě předla. Konec trochu "přehollywoodovaný", ale to už je "Amérika". Al Pacino vynikající.. 80% ()

fafejt001

HRÁL někdy Al Pacino nedobře ? ? ZDE BYL OPĚT VYNIKAJÍÍÍÍCÍ . Dávám deset hvězd . K tomu není co dodat a snad ani nic vytknout , tedy jemu . Tak , tak . ()

aannemer

Původní Vůni ženy jsem viděl kdysi dávno pradávno jako dítě, takže opravdu nebudu srovnávat. Zde Al Pacino opět dokazuje, jaký pan herec je. Myslím, že si roli slepce dokonale užil, protože jeho výkon ani ničemu jinému nenasvědčuje. Nádherný film. ()

zigy

Pacino je herecký bůh, to je jasné...takhle zahrát slepce, zasloužený Oskar...jeho mladý parťák jen zíral s otevřenou pusou, co jeho jeho kolega předvádí:) v českém znění výborný výkon odvádí (tradičně) Jiří Prager. Zajímavosti: 1) film natočil Martin Brest, režisér Policajta v Beverly Hills, což je úplně jiný styl, ale jedno mají tyto filmy společné: kvalitu. Příběh plyne pomalu, ale to vůbec nevadí, scény jako tanec tanga nebo jízda autem (řídí pacino) zůstanou v paměti. 2) P. S. Hoffman tady zahájil svoji kariéru hraní divných týpků... ()

v.indruchova

Viděla jsem první film, první pojetí o něco starší/Scent of a Woman (toto je dle mého názoru "rímejk")a však se tomuto filmu nedá rovnat. Tady a tam byli sice plukovníci drsňáci, ale tenhle je i vtipný, milý a umí tancovat tango- Hned bych se s ním chtěla seznámit, kvůli němu bych zlepšila svou angličtinu, škoda, že není reálný! Kterým ženám se líbí dominatní muži a uniformy, tak je to film pro vás:) Velmi dlouhou dobu se mi nepodařilo vidět tak úžasný film, jsem moc ráda, že Vidím a mohu si film užít všemi smysly. Doporučuji, kdo má chuť na drama s happy endem a nějakou tou slzou. Stopáž byla sice neuvěřitelná, ale film nenudil, až na pár natahovaných momentů se tomu nedá co vytknout. Hned to všude roztroubím, jak je to supr film :) ()

r007

Tento film jsem viděla s odstupem asi 20 let a žasla jsem, že mě fascinoval až teď. Al Pacina mám ráda a tohle je určitě jeho nejlepší film. Úžasný příběh, dobře napsaný a uvěřitelný ( snad až na scénu , kdy porota na závěr změní verdikt na základě proslovu Al Pacina ) a mistrně zahraný. ()

LadyRainier

Krásný film ...vtipné momenty střídají silné chvíle, slepotu jsem nikdy neviděla tak perfektně zahrát ... Al Pacino je mistr ... Italská verze se mi sice líbí o trošku víc, ale v tomhle případě to nelze zase až tak srovnávat, protože každý z filmů je postaven na trošku jiné bázi ... Plný počet ...jo a Oscar sice zaslouženej, ale Al měl mít dávno nějakého i za další role ... ()

Fjera

Al Pacino a jeho úžasný herecký koncert. Nejvíc jsem si užívala scénu s Ferrari a také závěrečnou Frankovu řeč na obhajobu Charlieho. Zasloužených 5*! ()

panki9922

Krásny film. Chris ODoneel mohol hovoriť aspoň trochu hlasnejšie, celý film som mal pocit že sa niečoho bojí a preto chce iba šepkať ale to je môj osobný problém. K výkonu Al Pacina asi netreba nič hovoriť - lepšie sa to zahrať nedá. Hoo-ah !! ()

Veber

Pacino jako by slepcem byl, naprosto jsem mu to věřila. Několik nezapomenutelných scén - tango, závěrečná řeč, plus jedna, kterou nebudu spoilerovat. Předlohu neznám, ale tohle se mi líbilo moc. ()