Nezvěstní v boji

James Bruner

João Fernandes

Jay Chattaway
  • Pecival

Rok před Slyem se Chuck rozhodl, že jako správný Reganovský bijec, musí také vysvobodit nějaké ty zajatce z rukou proradných komoušů. Nějakou logikou se v duchu nejlepších tradic vůbec neobtěžoval, ale jeho mise působí i na poměry obzlášť dementně. Což ale vůbec nevadí, protože obsahuje kotel akce. Ta je samozřejmě děsná a navíc obsahuje minimum pěstních bitek. K čemu má Norris miliardu titulů z karate, když nic z toho nepředvádí, je mi záhadou. Nicméně choreografie holt nikdy nebyla jeho silná stránka. Na co je ovšem spolehnutí je český (rychlo) dabing, protože ten je, jak bývá u podobných kousků zvykem, pekenlých kvalit. Protože mě však Chuckovo charisma nechává ledově chladným, za víc než dvě to teda nebude.(2.5.2011)

• Ironfood

Tak jsem se na stará kolena konečně poprvé dostal k legendární "misi v akci". A musím říct, že ve srovnání s podobnými akčňáky té doby to bylo dost velká zklamání, i když k tomu možná přispěla absence nostalgie. Děj hrozný, akce taky žádný zázrak. Hlášky žádné a ani toho nechtěného humoru tu moc nebylo, snad je scéna s Chuckovým vynořením z vody a samotné vyvrcholení filmu.(21.11.2013)

Jenom bubák kouká pod postel jestli tam není Chuck!! Klasický akčňák z 80. let, nebo jak se tu s oblibou říká typické "béčko". Kdybych film viděl poprvé někdy v 10-12 letech byl bych asi nadšený, ale takovéhle filmy si doteď rád pustím a že jsem neviděl doteď snad žádný akční film s nesmrtelným Chuckem Norrisem byla moje velká ostuda :-) kamarád mi poradil Nezvěstní v boji, že je to prý podobné Rambovi II, vzdáleně se to alespoň námětem podobá. A konečně už vím odkud pochází ta scéna kdy Chuck vyskakuje z vody s kulometem :-D . Po dobrém začátku kde se sice nic moc neděje ale vysvětluje se příběh a o co vlastně jde, přijde takový slabší úsek filmu, na konci už to lítá, kulky, výbuchy. Rozhodně jsem se nenudil.(19.3.2013)

• Le_Chuck

Žiadna nostalgia milé deti. Braddocka som dal až teraz je okrem jeho Mitch Buchannonovsky lesklej hrude, bullet-time výskoku z vody s M60 v pahýloch a Tuckerovej modrej hawaiskej košele, sa není veľmi na čo dívať. Áno Chuck je Fun Rádio, ale akýkoľvek náznak trashoidnej zábavnosti likviduje Joseph "I like it long" Zito a jeho nneekoooonneeččnnéééé scénky. Návrat do Bradocka hotela by každý normálny človek natočil do 5-6 záberov a do minúty, Zito ich tam narve 10x toľko. A takto sa ako sopeľ umelo preťahuje celý film. Zlatý John Rambo, zlatý John Matrix. 25%(9.11.2008)

• Garch

První a (mimo Delta force, Braddocka a nějaká camea) i poslední Chuckovina, kterou jsem v mládí zaznamenal. Jak se dívám na Norrisovu filmografii, asi jsem měl ještě štěstí na lepší kousky. Navždy bude Chuck Norris nejlepší na světě především jako ten, který napočítal do nekonečna (dvakrát). PS "Chucku, kolik jsi udělal kliků?" "VŠECHNY".(10.3.2015)

• - Chuck Norris natočil film na počest svého mladšího bratra Wielanda, který padl ve Vietnamské válce v roce 1970. (Divočák)

• - Tento film byl prvním, který Chuck natočil pod hlavičkou legendárního studia Cannon Group. (Divočák)

• - Ve Vietnamském zajetí zůstaly ještě dlouho po válce stovky amerických vojáků. Ve skutečnosti jim ale nikdo nepomohl. (Pradlík)