• charge

Katastrofický scénář, který stojí na jediném, pomoc lotrovi v nouzi, člověk si pak připadá jak ten největší blbec pod sluncem, když pomůže a přitom vůbec nemusí, Dan Aykroyd jako sólokomik za moc nestojí o čemž mě už poněkolikáté dozajista přesvědčil.(10.1.2012)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $10,375,893Tržby Celosvetovo $10,832,893(22.2.2009)

• kaylin

Chce to být hodně vtipné, ale humor tomu chybí.(18.9.2018)

• blackJag

80. léta byla pro Aykroyda tou nejlepší dekádou jeho herecké kariéry, většina jeho úspěšných rolí byla ale vedená v doplňujícím se tandemu. DOKTOR DETROIT stojí vyloženě na samotném Aykroydovi a je zřejmé, že taková zátěž herci vůbec nesvědčí, ředí jeho komiku a ordinuje akutní selhání legrace. Lví podíl na tomto komediálním fiasku (nevybavím si jedinou scénu, kdy bych se alespoň uchechtl) mají samozřejmě i scénáristé a samotný režisér, kterého spravedlivě chabé výsledky snímku odsoudily k doživotní otročině pro televizi (během dalších 20. let narušují toto tvůrčí vyhnanství pouze ŽELVÍ NINJOVÉ II a NEZVANÝ HOST). Podle závěrečných titulků se měl DOKTOR DETROIT dokonce vrátit (The Doctor Returns in DOCTOR DETROIT II: THE WRATH OF MOM) a pokud to nebylo myšlené jako vtip (byl by jediným povedeným), musím říct, že děkuji filmovým bohům, že se tak nestalo. II Scénář: Carl Gottlieb, Robert Boris, Bruce Jay Friedman. 30%(25.11.2010)

• departed

Tenhle film nemohl být vtipný či nápaditý ani v době svého vzniku. Nekoukatelná hrůza.(20.9.2011)

• - Po spoločnom účinkovaní vo filme sa Dan Aykroyd a Donna Dixon zosobášili. (EleKtris)

• - Filmový debut Lynn Whitfield. (EleKtris)