Tři Tygři zaseknou drápy humoru i do filmových pláten! Ve zběsilé akční komedii se na dobrodružnou cestu za nečekanou výhrou vydá předposlední český akční hrdina a strážce Teritoria Milan (Albert Čuba), citlivá duše, prokletý básník a řidič tramvaje David Votrubek (Štěpán Kozub), orgán městské policie Robert (Robin Ferro), a snaživý, leč průměrný herec oblastního divadla Herbert (Vladimír Polák). Stanou se z nich přátelé, nebo rivalové? Najde David po cestě ztraceného otce, Robert lásku a sebevědomí, Milan Indulonu a slávu, a Herbert vytoužené angažmá? Rozbije Milan chvatem z Krav Mňagy JACKPOT a zvolá nakonec David Votrubek své „vyhjáááál!“, nebo to nebude tak jednoduché? Road trip z Ostravy do Prahy plný šílených událostí, nečekaných odboček (Brno?) a akčních scén jim totiž stíží nejen Davidův osobitý pohled na svět, ale také mafiánský boss Král taktéž toužící po miliónové výhře. (Bontonfilm)

vipeerr

Štěpán si mě získal Silvestrovským výstupem u Honzi Dědka - štiplavé fóry na hraně korektnosti mu sakra jdou. Ale co (nejen mu) nejde, je hrát. Tohle je třináctá odmocnina z Troškovo babovřesek. Doslova protrpěný čas. A regulerně jsem rád že jsem to viděl až na Neflixu a ne v kině. Nemám totiž rád, když mě někdo slyší zvracet.. Na druhou stranu se to ale dalo předvídat. Komedialni kvarteto ve kterém je vtipný bohužel pouze jeden člověk nemůže ve filmu fungovat. V divadle se to dá schovat improvizací, ale na kameře nuda schovat nejde. ()

Mkartaylas56

Jackpot je prakticky takový, naprosto šílený, slepenec spousty jednotlivých scének, které drží jen relativně lehce pospolu a tudíž se zde nezapře skečovitost Tří Tygrů. A bohužel pro mě to dopadlo podobně, jako když jsem párkrát narazil na jejich videa. A tedy tak, že přibližně v 40 % případů jsem se bavil a zbytek jsem prozíval. Ano, v těch případech, kdy jsem se smál, tak jsem se kolikrát smál opravdu hodně, ale to nemůže změnit fakt, že zbytek filmu byla celkem nuda a často mi některé scénky evokovaly spíše pocit trapnosti, než vtipnosti. Obecně vzato je to zkrátka o tom, zda má člověk humor Tří Tygrů rád a protože já mu nikdy příliš neholdoval, tak tomu také odpovídá moje hodnocení. I přes to mám ale kluky dost rád a těší mě, že mají se svou originální (a taky sakra šílenou) tvorbou úspěch. ()

Tominni

Třem Tygrům sedí stream a skeče mnohem více, než tomu je ve filmu Jackpot. Jejich humor je specifický a poskládat ze skečů film není tak úplně super nápad. Filmu chybí příběh, něco, co by působilo celistvějším dojmem. Na druhou stranu jsem se několikrát zasmál, takže to na dvě hvězdičky stačí, nejvíce se mi líbily scény z Polska, kdyby si film udržel tuto úroveň, bylo by to hodnocení lepší. ()

OJan

V rámci skečů jsou Tři Tygři dobří, ovšem na plátna kin to nepatří jednoduše proto, že to neutáhne naplno celou stopáž celovečerního filmu. Scénář je plytký, humoru dost, ale tak trochu mimo mísu, což z filmu dělá místy dost trapnou podívanou. Avšak kdybych řekl, že jsem se nezasmál vůbec, tak bych lhal. Tento snímek, je ale i jisté upozornění pro Kozuba, protože jak jsme již měli možnost vidět, dokáže zahrát skvěle (ne-li lépe) i jiné, vážnější role a tak nechápu, proč plýtvá svým hereckým talentem právě zde, když je herecky prostě někde jinde než ostatní zde. Jasně, Tři Tygři ho proslavili, ale myslím, že tento styl humoru přestane být brzy tak úderný a vtipný jako na začátku a to ať už chcete nebo ne. Dokonce si myslím, že tímto počinem už i přestal. |20%| ()

Pitryx

Plný počet i když vím, že to není na cenu. Ale skutečně si nepamatuji, kdy jsem se naposledy u filmu tolikrát zasmál. ()

marek29

Nevím no, místama se usměju, Kozub řádnej trotl - to se musí nechat. To je na lva ale zbytek tak nějak.. No na 4 to není jasný pane ()

brzozin odpad!

Zažil jsem něco, v co jsem již nedoufal. Šáhla na mě zdegenerovaná a lobotomická filmoprodukce raných devadesátek a la Trhala fialky dynamitem nebo Ještě větší blbec. Vřele doporučuji všem, kteří by si chtěli tuto neslavnou epochu české kinematografie připomenout. ()

Bouřka

5 hvězd dávám, že jsem velký fanda Tří tygrů, ale objektivně je to tak na 3 hvězdy....za mě bych ubrala akčních scén a přidala víc humoru. ()

dsaiko odpad!

Skeče o dvou debilech, čím víc  vulgarit, tím víc adidas. Nicméně film vede k zamyšlení.... o současném stavu kultury a společnosti.... Přemýšlím nad cílovým obecenstvem. Pátá cenová těsně před zavíračkou? ()

opox

Film, který značně uráží řadu místních intelektuálů, ale všem normálním lidem, kteří se chtějí jít do kina hlavně pobavit a zasmát,  doporučuji tyto žvásty radši ani nečíst a hodnocení na CSFD ignorovat. Nejlepší jsou komentáře typu "O Třech tygrech jsem nikdy neslyšela,... bla bla bla..." a pak jedna hvězda,.. no tvl, takovýhle odborníci, kteří ani nevědí, na jaký film jdou, jsou nejlepší. Běžte se radši ukájet nad nějakým  tříhodinovým artovým uspávákem  a nekecejte lidem do toho, jak a čím se mají bavit. Příznivci Třech tygrů si přijdou na své, já jsem se během filmu téměř nepřestal smát, a přitom si nemyslím, že bych měl být na základě toho podle místních High-IQ recenzentů považován za podčlověka s inteligencí automatické pračky. Tímto žádám členy místní intelektuální elity, ať příště již ve svých nudných životech neztrácejí čas sledováním komedie, určené pro normální lidi či dokonce podlidi (v jejich očích) a ušetří nás svých komentářů. ()

Alden_Larson

Moc jsem od tohoto filmu nečekal, ale že to bude až taková blbost jsem taky nečekal. Největší slabinou filmu je komedie. Pár vtipných momentů tam je, ale větina pokusů o humor mi přišla spíše trapná. Nejhůř na tom jsou dva hlavní herci. Film se vás snaží přesvědčit, že jsou vtipní, protože jsou hloupí, to pro některé jedince možná funguje, ale pro mě rozhodně ne. Je vidět, že Čuba i Kozub často improvizují a Kozubovi to fakt nejde. Prezentace je taky mizerná, je tam několik mizerných počítačových efektů a spousta nevhodných zvukových efektů. Jako sorry, ale když v bojové scnéně neironicky zahrajete zvuk vypínajícího se Windows XP, tak tím diváky leda tak odpudíte. Z věcí, co mi nevadily, bych mohl zmínit Roberta a Herberta, jejich dynamika byla celkem zajímavá. Jinak je tohle hrozný hrom-do-police film, který neví kdy přestat s jeho šílenostmi. 3/10 ()

Slezan123

Bál jsem se, že to nedosáhne kvalit improvizovaných scének a ono to nedosáhlo těchto kvalit. Herce svazuje předem daný scénář. Všichni čtyři hlavní herci hrají skvěle, ale nebýt Davida Votrubka, tak to neni zdaleka tak vtipné. Film má dobře zmáknuté akční scény, kamera je taky dobrá. Film je vtipný dost, ale ne tak, že bych se řehtal. Některým lidem asi stačí aby někdo spadl na záda, někdo někoho bouchl hasákem do hlavy za zvuku křupnutí, mně asi ne no. Možná jsem nebyl tak naladěn na film. Druhá půlka je lepší než ta první, ta se rozjela pořádně a začalo to být teda trochu vtipné. Animované předěly? no dobře. Přidané "vtipné" zvuky mi vadily. Nicméně, jestli jednou někdy vznikne druhý díl a jestli bude opravdu nést název, který byl na konci naznačen v titulcích, tak na film nejspíš zajdu s doufání, že bude lepší jako ten předešlý. Vzhledem k současným českým komediím dávám ale vyšší hodnocení, páč se v kinech neobjevují české, takto šílené akční komedie, které mi v kinech chybí. Každopádně děkuji. 60%, *** Těšil jsem se na nějakou potitulkovou scénu a ono nic😆. ()

DonBraso

Za 35% ještě dobrý. Jo dvakrát či třikrát jsem se pousmál, ale jinak je tohle fakt tragédie. Co je ovšem nejhorší, že Kozub tam hraje Davida, kterému rozumíte tak každý pátý slovo. Tohle je totální fail. Tím tam frajer může říkat co chce a smát se moc nemůžete, protože věta se úplně vytratí a smích tak leda prdem do peřin. Náměť je fakt dejme tomu ještě docela ok, ale zpracování je vidět, že hapruje už od začátku. Těch pár ksichtů to nedokáže změnit, natočený soubojový systém je možná dobrý na naše poměry tipu umím dobře stříhat, ale vlastně k čemu. Je vidět, že materiál byl hodně malej a hrozně se to natahuje. Předěl časem v animovaném podání absolutní utopie. Tam kde by se našlo hromada gagů, je úplný nic. Je to škoda, ale tenhle válec v Sazce se nebudu líbit ani ten nejvíc zarytým fans tygrů. Aspoň, že trocha polštiny bylo na menší pobavení. Jak jsem předeslal, utopických 35%. ()

pavliCZECH

Čerte, drž se svého kopyta. To mě napadlo po zhlédnutí díla Tří tygrů, které jinak miluju! Postavy převedené z improvizačních scének ve filmu prostě nefungovali, několik skečů je vydařených, ale jako celek vlastně trochu zbytečný. Mám pocit, že prakticky všem čtyřem třem tygrům by na filmovém plátně víc vyhovovala vážná poloha. A na to se těšim. ()

husak_k odpad!

Hrůza. Myslel jsem, že tam někde bude aspoň náznak vtipu, ale místo toho mi bylo fyzicky špatně z toho jak se ti dva a obzvlášť Kozub ztrapňují. ()

Hora1000

Třem tygrům fandím, ale od filmu jsem moc nečekal. Popravdě nebyl to žádný zázrak, ale jak se dalo čekat, spíše slepenina scének. Každopádně pobavil jsem se. Nevím co očekávala většina lidí tady, když se podivují nad jednoduchostí děje ve filmu, kde vystupuje Milan a Votjubek... A přirovnávat tohle ke Kameňáku mi přijde opravdu mimo. Jinak Steven Seagal v podání Vavy byl dokonalý. ()